Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    no dutou dávám 60k hlub.výbojem 900k ,proto se ptám jestli není chyba va faq?Nevadí,vím čím to mydlit.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To je to co jsem psal, vždy byla elitní za více. Standartně bys dal dutou například 10k a dáváš tou dutou nyní třebas 30k. Tudíž je zesílená. Musíš brát to, že dutá má v základu 20 poškození, kdežto hlubiňák 250, ale zas na úkor nabíjení. To bys takto mohl střílet i ty další touto municí a mohl bys mít u některého více. I když třebas Ohnivě ledová má 90 tak jde o to jaké tam je zesílení.
    Jelikož dutou či jinou elitou můžeš střílet za 1,5 u hlubíného sice budeš střílet za 900 ale při jakém čase a to je vše si třeba spočítat.
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Už jsem propojila Diskuzi s oznámením o akci. Větší poškození správně dává dutá, protože bez tohoto bonusu bys, jak ti psal už Poseiodon dával třeba jen 20 000. Dutý se snad ale nikdy dutou nestřílel, protože i bez zvýšeného poškození dávají všechny elitní munice víc než dutá s bonusem. U dalších lordů už bude zvýšené poškození znatelnější, protože půjde o elitní munice.
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  5. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Jedna z nejlepších akcí vůbec, jsem ohromen.
     
  6. Silvio44

    Silvio44 Pisálek fóra

    proc je tak malo vraku a skrinek ? kazdou akci je jich min a min
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Neřekl bych že se měnilo nastavení, ale akce jsou většinou dle mě nastaveny dle původního nastavení pro jednotlivé servery a hlavně je hodně hráčů a i programů co je sbírá bohužel. Ale zkusím dát návrh na zvýšení.
     
  8. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Nespoutaný plenitel na mapě 31/1 na GE7, je seklý,nejde střílet...myslím že tam bude do restartu kordy 22 BK.Tak se na to někdo mrkněte.Děkuji
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkoušel jsi přelogovat? Na dané mapě jsem se byl podívat a nic tam není. Ani na minimapě ani na mapě jako takového. Jediného zrovna střílí na 31/2 u lišty.
     
  10. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Nezkoušel,a máš pravdu není tam už,každopadně se to nedělo jen mě,byl u toho i jiny hráč,a měl ten samý problem.Ted tam, jsem a jednoho střílím.Nechápu ,ale je to poslední dobou často že něco nejde.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je možné, že to souviselo s tím, že od cca 15:35 byl i problém se opět přihlásit.
     
  12. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Nebylo již trochu zbytečné dnes 1.8. oznámit prodloužení sezóny do 4. srpna 2023, 23:59:59 ? ... logicky jsem včera všechny klíče úsilí udal již 31.7., kdy měla skončit a asi nikdo nečekal, že BP prodlouží sezónu a to až 1.8. :( To se zase BP něco hooodně nepovedlo :(
     
  13. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    ako vždy to pokakali
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    někteří uvítají pár dní navíc, i když už mají použité klíče, mohou dodělat úkoly a otevřít nějaká okna s odměnami. Ne všichni mají všechno hotové.
    Jak už jsem na foru psala, vždycky se najde něco na co remcat :D Místo toho aby jste byli rádi, že prodloužili akci zase si něco najdete.
     
  15. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Ahoj Leonko, ono tu jde pouze o jeden jednoduchý úkon - upozornit hráče s dostatečným předstihem o tom, že akce bude prodloužena, aby nedocházelo u hráčů k zběsilému vyprodávání zásob z důvodu toho, že bude brzy konec akce. Není třeba tu někoho ostouzet že jen remcá a hledá chyby. I přes to, že tato zpráva je pozitivní tak ne všem to musí nutně vyhovovat, možná by nebylo na škodu umět se vcítit ke svým spoluhráčům.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel, ale to nikdo neovlivní když to centrála poslala hned jsme to dali. Psal jsem to samé. Ale jak psala leo zas většina hráčů už stejná má celé 150 a asi hodně málo hráčů dokončí nějakou rozhodující truhlu. Osobně můj názor je, že stejně v sezóně je v podstatě co se týče finálních truhel prd nějaký boster, ale jinak recepty z velké části a předměty pro výrobu děl, které většina lidí nevyužije protože má lepší děla z akcí.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dřív bych s tebou Poseidone souhlasil, co se týká receptů a předmětů pro výrobu děl. Nikdy jsem je nepoužil a nahromadilo se mi jich dost. Ale se zavedením jader se to změnilo. Vyrobil jsem všechna děla na které jsem nastřádal recepty a materiály, abych je hned zase rozebral a vyrobil jádra. Takže dneska už se hodí i ty recepty a předměty na výrobu děl ;)
    Co se týká sezony: několik sezon po sobě už se mi stalo, že mám sezonu kompletně dokončenou, ale jak dělám různé úkoly nebo jsou různé akční úkoly do sezony, tak mi stále přibývají mince úsilí, i když jsou mi už k ničemu. Nešlo by navrhnout nějakou "tržnici", kde by se dalo za mince úsilí něco koupit? Tržnice by se otevřela po dokončení 10. úrovně sezony.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano to by mělo, ale smysl kdybys měl ty ostatní stupně. Většina hráčů co hru sleduje děla už rozložila a tudíž nemá moc základních děl aby na ně využila dané recepty. Smysl by to mělo kdyby jsi získal všechny recepty abys postavil dělo většího stupně a získal pak z některých děl více fragmentů. Ale pokud jsi již všechna děla rozložil tak ti pak je recept nyní k ničemu. Leda že si na to vzpomeneš až někde získáš dělo. To už raději pošlu kapitána si pro dělo a to si následně rozložím protože na zisk více druhů jader je to jen šance a pak jde o to jestli se ti vyplatí utrácet Yulongské a Safanad za něco, kde máš jen šanci. Jo být to u určitého stupně 100% šance to by byla jiná.
    Co se týče žetonů zkus prosím udělat návrh s anketou ve správné sekci zde na foru aby bylo vidět, že je o danou situaci zájem. Protože spousta hráčů už sezónu moc nehoní udělaj tak maximálně design jelikož je to ani z pohledu jader neláká aby to pak nebylo jen prskání, že je ve hře něco co akorát hru zatěžuje a je k prdu. Optimálně tam dát i něco co by sis tam předstatavoval.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ℝմdla jsem taky hráč takže to vidím i z Vašeho pohledu a vím co hráči potřebují, ale když si přečteš různé komentáře v různých sekcích uvidíš z 90% jen stěžování na různé věci a velmi málo pozitivních příspěvků. Kvůli těm se asi není třeba namáhat že? Nemyslím hlášení chyb, kterých je bohužel dost a některé tu jsou i roky, nemyslím ani konstruktivní poznámky k akcím nebo nebo návrhy na vylepšení něčeho co teď nevyhovuje nejlíp. Nemám problém s kritikou nebo tím, že hra nefunguje jak má, ale hledat na všem i pozitivním jen chyby a muset je za každou cenu psát způsobem, že všechno je špatně a přitom nenapsat ani jeden pozitivní příspěvek už je trochu unavující. Přece tu nemůže být až tolik pesimistů :D
    Geralt64 pokud si troufneš můžeš napsat návrh i na DC do Suggestions kde můžou hlasovat hráči napříč zeměmi. Myslím, že takový návrh by mohl projít. Přece jen po sezoně zbude dost mincí, které zbytečně propadnou a hráč by se mohl rozhodnout jestli chce dál otevírat okénka nebo by raději vyměňoval za předměty nebo by měl možnost nadbytečné mince směnit.

    Aby jste věděli, že Vaše návrhy a názory nepadají na neúrodnou půdu, v měsíčním reportu jsem poslala Vaše názory, že není moc nových akcí (opakují se každý rok) a že by jste chtěli něco nového a že by jste rádi bojovou akci na způsob dřívějšího Boje o Jackpot kam se hráči přihlásili a bojovali jen mezi sebou. Uvidíme jestli s tím něco udělají.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Návrat lodí „Crystal Raider“
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.