Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáte už hotové všechny? Jsou dvě řady úkolů a dva denní.
     
  2. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    ahoj leo taky mi nejdou úkoly zkoušel jsem i klienta i prohlížeč splněno nemám zatím honím reputaci na druhou řadu
     
  3. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Ani ty denní úkoly nejdou...ani včera a ani dnes.
     
  4. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mě úkoly taky nejdou. Každý zadavatel mi píše, že pro mě nic nemá a to jsem teprve teď to zapnul
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  6. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Mohu dotaz?Tak mam 2500 bodu,hraji cca od rána do večera,v praci,jak se da,mraky hodin denně.Nechápu jak někdo muže mít 40k bodu....OK nebudu řešit, pokud je to všem jedno.Jenže není co kupovat za duše,rád bych pokračoval v žebříčku alespon do první 50 tky.Což bych dal asi na pohodu ale co s dušemi?Nebudu čekat až mi je BP smění za ...no slušně řečeno nic.Nešlo by dát tedy do trhu něco užitečného?Munice,krvelačnost...prostě něco aby to nakoplo hráče v akci pokračovat?
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    navrhnu přidání předmětů do akčního trhu
     
  8. Přehled bonusových kodů -už dlouho jsem se nezasmál jen mi chybí kompenzace za chybějící událost ,která nemůže být splněna a všichni aktivní přišli o 62 mincí do sezony
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to bylo dnes hlášený a kod je kompenzace za den, kdy nešla nasazovat posádka
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Některé balíčky neotevřely všechny položky v bukanýrském trhu. Bude to dnes opraveno není třeba kupovat jiné balíčky.
     
  11. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    jak to bude s těma úkolama na sopku , do sezony ? Sopka nesoptí
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nevíme. Dle dostupných informací již sopka nevybuchne jelikož dosáhla svého plánu. Nicméně bylo hlášeno, že nebylo celou dobu možné dělat úkoly tak uvidíme.
     
  13. Dnes jsem střílel dvakrát golema u sopky ,ale nikdo to nestřílí ,protože přes miliardu nikdo sám neudělá ,já taky ne chybělo mi přes 400mega ,proč to nesnížíte líto je mi vyházené z bůhdarma munice ,nebo to snižte
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkusím to zítra navrhnout
     
  15. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    mali pridať desing do trhu,tým,ktorý nemaju debuff? o aký desing sa jedna? nič tam nemám
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Design Bílý duch - úplně k ničemu, protože nemá kameny, max do sbírky.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Přesně,já také o obrázky nestojím, šutry jsou duležité. Boteři o hodnš přijdou,že si ho nemohou pořídit.Tj takovej výsměch poctivým hráčům,hamba:(
     
  19. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    sopka bude soptit , ale úkoly stejně nejdou vzít , takže je to celý na fiku :)
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.