Akce (1/2022 - 12/2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsem bezalík a taky nemám šanci dort najít pokud o něj vyloženě nezakopnu, ale je to tak prostě nastavené. Buď chceš odměny a jdeš na tu mapu nebo je nechceš a musíš si mince získat jinde, je to jednoduchý. Když chceš něco víc, musíš se snažit.
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Moc pekne napsany,mam stejne pocity.
     
  3. Jo ,ale kdyby BP napsalo ,že to kolečko je trojúhelník tak by Leo napsal ,že BP to má takto nastavené a nic by se nestalo a jede se dál
     
  4. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    a jak je to s pratarými erby, jako 50 erbů v trhu a hotovo? Kde je seženu? a platební oblast fakt nechci. To je akce, hmm
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    乂==FEDE乂==乂 Stačí si přečíst FAQ a hned bys věděl jaká loď je může dát.
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 Pokud se ti to nelíbí máš možnost si stěžovat, pracujeme s informacemi jaké máme a pakliže se prostě BP rozhodne změnu neudělat tak jí neudělá. A nelze se zavděčit všem. To bych také mohl říct, že se mi nelíbí, že mě BP nutí si pro sezónu koupit erby z trhliny, Bedny Vanhu a další. Prostě to tam mají a je čistě na mé úvaze jestli to chci udělat či nikoliv nikdo mě do toho nenutí přece. Tak jako spoustě hráčů nevadí, že je mapa a chodí na ní a pak je několik takových, kterým to vadí. Spousta hráčů zas má problém ustřílet určité NPC.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud jde o sezonu, úkolů je tam dost na to aby se dala dodělat až do konce i když se některé akční úkoly vynechají nebo se nekupují bedny, mince atd.
     
  7. Orionekcc

    Orionekcc Pisálek fóra

    Řešíte úplně blbosti:) akční mapa je asi nejvíc výdělečná mapa za tu dobu co hraju l. Sezóna se dá udělat aj bez reálu peněz.. Erby dou získat z npc kterých je teď docela dost přestaňte brečet..
     
    aver tohle ocenil(a).
  8. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    Skupinová mapa je pro mě třeba nedostupná, dneska jsem čekal 2 hodiny a nepřihlásil se tam nikdo, takže o čem to pak je? Já bych chtěl dělat úkoly, ale nejde to, protože hraje málo lidí a hra jde do kytek
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Preesne nejsou lidi. Taky se tam nedostanu.
    Zlate, kdyz udelaji akcni bonusovou mapu jen pro 1 hrace. Jenze to zas jsou drahe vstupy do mapky. Je to tezky.
     
  10. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    TATO HRA POMALU A JISTĚ KONČÍ SE NEDIVTE A TĚMA NOVÍMA DĚLAMA TO NEZLEPŠILI
     
    †R.I.P[†] tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím bez capslocku děkuji.
     
  12. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Za mě skupinovka top dá se tam nahrabat až až, to že to většina lidí neumí jezdit je věc druhá.
    Uvítal bych ještě více možností jak utratit mince v trhu jinak to jde. Buďme rádi za to co je.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Vědět jak to hrát je jedna věc, sehnat lidi, kteří ví jak to hrát když furt blbne pozvání je věc druhá a udržet se tam se slabší lodí, která nemá moc obranu ani rychlost je věc třetí. Skupinovka je velmi výdělečná, ale je těžká a strategie je tam velmi důležitá.
    Žádali jsme už o přidání věcí do trhu, akce je dlouhá tak snad ještě něco přidají.
     
  14. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Ví někdo proč byl restart ? Na fóru zase žádné informace co se měnilo
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Informace bohužel nemůže být pokud jí BP nedá a to v poslední době nedává vícekrát.
     
  16. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Po dokončení Skupinové mapy nemohu nic dělat, útočit, měnit desing, léčit se, vůbec nic... :( Porád to píše "Tuto akci nyní nemůžeš provést". Klient i prohlížeč , odlogování nalogování pořád stejný ....
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ani po zavření klienta? Mně osobně stačí vždy jen odlogovat a nalogovat. Nicméně tento problém je hlášený.
     
  18. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    2022-03-26 23:01:05
    Získal jsi 679 x Mince safanad uz chapu proc mate odliv hracu... dat tohle jako odmenu za lod ktera ma 750milionu hp.... kdyz uz je toto odmena,ktera me stala dost munice,lvich hradeb atd,bylo by dobre aby v trhu byla treba munice na prepocet tohoto... nestrilel sem to uplne komplet ale da se rict ze to odpovida trem ctvrtinam,a cca 1,5 milionu munice,tak by mohlo byt treba deset tisic munice za 10 safandu.... pro nektere hrace na spodnich levelech toto fakt odmena neni... edit: mel sem obrance petku,proto tolik munice.. ale i tak odmena je smesna
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel toto už je tak dlouhou dobu u posledních akcí, kdy se několikrát dávala jako zpětná reakce, že poměr v odměně mezi perly x korunky x mince safanad x mince yulongské je nepoměrný.
     
  20. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Me se v tydnu postestilo ... no :eek:, narazit na Dorta,nahoda . Dort ma 1,6 miliardy HP .Kdyz jsem po +/- 1,5h strileni videl vydelek , sel jsem do mdlob:mad:. Presne jak pises Ondro....
    A to me 2 hraci museli opravovat+ hradby ,obrance levl.5,full obrana na lodi. A pak takova super narozeninova odmena:(.
    Dal bych to sem,ale to uz v l. deniku nenajdu.