Akce (1/2022 - 12/2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Domca22 nevím co přesně myslíš, ale posádka pro ponorky má 4 členy a každý člen má 3 stupně. Atlantida ještě není celý. Postupně se budou přidávat věci a funkce pokud vím.

    Rob.Halford sleva (pokud to nezměnili) má vliv jen na nákup za perly. Na platební balíčky se vztahuje jen sleva z premka a z cechovních ostrovů myslím.
     
  2. Rob.Halford

    Rob.Halford Perspektivní autor

    Spolu s tým otvoríme aj bukanýrsky trh, užite si zľavu 20% na všetky platobné balíčky a naplníme Vašu truhlicu pokladu.... , slevu za perly tu neřeším , ale narozeninovou slevu 20 %
    SLAVA 20 % FUNGUJE NA BOKORA , SLEVU , NÁSOBIČ GLITZŮ ...
    Mně spíš zajímá když chci zaplatit PAYSAFECARD , tak . Jinak - koupil jsem schválně úplně nový payko 500 , chci platit a píše mi to zůstatek 420 K4 , co to je za kravinu ?
     
    Naposledy upraveno: 29/12/22
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud jsi koupil novou paysku tak zůstatek si musíš vyřídit s jejich podporou, je uvedená někde na tom lístku. Co se týká slevy 20% k výročí tak zjišťuju jak funguje.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Rob.Halford napiš na podporu, platba se může ověřit a případně nahlásit. Pošli i číslo transakce, případně screen emailu o platbě a zkontroluj si jaká částka ti byla ztržená. Některé slevy se zobrazují až v košíku.
     
  5. Rob.Halford

    Rob.Halford Perspektivní autor

    dík za reakci , už jsem přišel na to kde je problém.
    paysafecard

    Zůstatek na PSC kuponu lze zdarma využít do 12 měsíců od nákupu Ideálně ho ale využijte do 30 dní. Po 30 dnech se totiž začíná účtovat manipulační poplatek 80 Kč měsíčně až do vyčerpání zůstatku. A to je právě těch 80kč co mi chybělo.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    aspon, že se na to přišlo, je to škoda přijít o tolik peněz.
     
  7. Nikdy jsem tu nezažil aby narozeninový dort měl takovou sílu a už vůbec se nedivím ,že tu jezdí více jak 14 hodin
     
    Naposledy upraveno: 31/12/22
  8. DogvsCat

    DogvsCat Pisálek fóra

    Jednou jsem ho střílel a věř,že konečná odměna za ten čas nestojí. Proto o něj není zájem.
     
  9. naky333

    naky333 Rádoby autor

    tato hra už zato nestojí to je problém koukal jsem na alternativu a je tam víc aktivních hráču jak na celém sea a pozor jeto spousta hráču ze sea a dokonce spousta nových a to je tahra oficiálně otevřena měsíc
     
  10. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  11. Drobečekczeu8

    Drobečekczeu8 Zelenáč fóra

    Menší by to nešlo pane štěpánek
     
  12. Drobečekczeu8

    Drobečekczeu8 Zelenáč fóra

    Půlnoc se blíží nohy se pletou děti zas vidí maminku sjetou ,tátovi krví barví se džíny rdel -p mu natrhla petarda z Číny ,vše pozitivní do Nového Roku mimo HIV vám přeji
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Moc hezký :D
    Všem krásný a úspěšný Nový rok.
     
  14. shadow1x7

    shadow1x7 Zelenáč fóra

    Sezona znova fraška,odmeny rovnake ako každu sezonu,fakt je to smutne,že si nedaju zaležat na žiadnej zmene,a tie recepty ani neohovrim svetoborce a bašty 2-3,ale ludom davat baliky za 100 eur s nadvladcami,ale však klasika od BP,inak štastný nový rok všetkym hráčom ktorý tu ošte ostali :p
     
    dedek1947CSA a *štěpánek* tohle ocenili.
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Lov zlomených srdcí