Akce (1/2022 - 12/2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Za me akce super. Skoda jen,ze neni dlouha,jak akce Atlantida;).
    Prizen krale,kladivo na opravu,dela 4 level,voodoo knez,super vecicky.Kdo kupuje balicky,tak samozrejme ma lepsi veci a toto uz ho nezajima.
     
    HoFa8 tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    restart opraví zadavatele.
     
  3. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Prodlouží akci a pak mají zase chybu s obchodníky. Amatéři fakt že jo.
     
  4. matfons

    matfons Aktivní autor

    Dúfam, že opravia aj odber vajec každé 2 hodiny a že to zmenia na 4 hodiny. :mad::mad::mad:

    info pre leo.:
    2022-04-19 00:25:50 1764 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2022-04-19 02:25:53 1552 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2022-04-19 04:25:55 1366 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2022-04-19 06:25:57 1922 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2022-04-19 10:25:38 2045 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2022-04-19 12:25:40 1745 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2022-04-19 14:25:42 2019 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2022-04-19 16:25:44 1776 x Vajcia zmutovaného žraloka bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/22
  5. malý lodě žraloka neustřelí a pokud se k něčemu dostanou hrozně pomalu to naskakuje
     
    HoFa8, *štěpánek* a -monstrum- tohle ocenili.
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Akce mě moc nenadchla, ale dobře, něco málo si koupím. Co mě ale vytáčí je to, že neustále nevím, kolik mám vajec. Nebaví mě každých pár minut se odhlásit a zase přihlásit, abych zjistil, kolik jich mám. Dokonce když jsem přímo u pašeráka a klikám na jednotlivé položky, které nabízí, tak mi to u každé z nich ukazuje jiný zůstatek vajec.
     
  7. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Presne ,to me taky stve:(.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel je to problém, který je hlášený a je společný pro herní měnu, mojo atd ale musíme vyčkat na opravu. Vím, že už určitým lidem při častém obnovování naskočila červená hláška a do restartu si nezahráli. Tak raději moc neobnovuji.
     
  9. Já to už neřeším ,opišu si začátek a připisuju nastřílenou odměnu nebo počítám kusy a vynásobím ,odměna je kolem500/ks
     
    HoFa8 a *štěpánek* tohle ocenili.
  10. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Mna tato akcia moc neoslovila . NPC nestrielam a vajicka ziskavam len od enemakov.NPC si strelim len ked ma koncit obchodnik a chyba mi 500-1000 vajiciek do nejakej odmeny inac nie. A nastavene je to riadne na figu . Mala lod NPC neustriela alebo ak tak iba sem tam nejaku s pouzitim hromady amuletov. A pre vetsiu lod tiez nic moc kedze aj enemakov je na mori malo a su povetsine vsetci zalezeny v bezpecnom pristave.
     
  11. -monstrum-

    -monstrum- Zelenáč fóra

    BlackOuts ty musíš být hodně unuděný ,divím se že to ještě hraješ ,já sice žraloka neustřelím ,ale pomůžou lodě aliance ,je pravda že ne všechny přepadnout mě nikdo nemůže -výhoda PVE a tady na Americe je docela dost žraloků tk ,si tuto akci užívám ,protože dám více amuletů,ale mám za to děla tak si nestěžuj a běž se projít a navíc je to hra.
     
  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    -monstrum- a preco unudeny? A pisal som ze sa stazujem na akciu? Pokial viem tak nie iba som zhodnotil akciu podla mojho pohladu. Ja nepotrebujem strielat NPC aby som si mohol kupit dela a aby mi nejaky enemak ukradol vajicka tym ze si do mna streli. Radsej ja strielam do enemakov a hlavne takych ktory vajiciek maju dost a strielam ich dovtedy pokial vajicka davaju. Prechadzku ja nepotrebujem kedze ako zivnostnik mam pohybu v praci az moc . Ale ty ak ho mas malo si kludne daj jednu prechadzku denne aj za mna :)
     
  13. Akce je to velmi dobrá jak na perly ,děla,přízně ,munice ,korun , mincí a ost.příslušenství , trocha nudy protože je to stále dokola ,ale pořád lepší než nic ,za mě tedy dobrý
     
    HoFa8 a *štěpánek* tohle ocenili.
  14. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    akce je dobrá , ale stejně se tim jejich dnešním updatngem akční úkol neresetuje , a je mi celý denní úkol šumák
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Restart kvůli úkolu byl až po poledne, takže k resetu dojde až zítra.
     
  16. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, jsem si říkal že celou akci není žádný opakovací úkol.
    Tak uvidíme zítra, třeba se BP vytáhne a dá do úkolu slušnou odměnu.:)
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    úkol i odměna za něj zůstanou stejné, jen se bude moct dělat každý den. Jde o poslední úkol v řadě který se měl opakovat.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak to bych nečekal. Dle mého úsudku má být opakovací úkol utracení 2 500 vajec za 5000 perel a 5000BZ.
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  19. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    U veteranskeho výprodeje dobrý, že tam dají recepty pro bašty lvl6, ale jaksi půjdou vyrobit určitě až během bukanyra, že?
     
  20. Vždyť to říkám furt ,dobrá akce a super bonusový kod