Akce (1/2022 - 12/2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    akce tohohle typu je kombinací farmaření a boje. Když jsou vejce rozebraná máš možnost je získávat z hráčů. Vajec je ve hře myslím víc než bývalo sudů v podobné akci a každému vyhovuje jiný typ hry. Většina hráčů si akci pochvaluje, protože můžou lehce získat design, děla, kladiva a další věci, ale většinou se najde pár, kteří si najdou vždycky něco na co si můžou stěžovat.
     
  2. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    stale neviem najst obchodnikov kde sa tie vajca daju menit
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kdyby jsi četl místo rovnou psaní věděl bys jak tahle akce funguje. Je to několikrát psané tady, v ofiku k akci i na chatu. Obchodníci se objevují po 3.5 h lovecké části. Pročti si tohle vlákno zpětně
     
    GIN-CZ tohle ocenil(a).
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jestli ono to nebude proto, že stále je na co si stěžovat. To třeba nikomu v BP nevadí, že při minulé akci je moře plné akčních npc, které nikdo nestřílí? Mělo by jim to signalizovat, že je něco špatně a měli by na to umět reagovat. A už vůbec nechci mluvit o narozeninové akci. Tak trapnou narozeninovou akci jsem ještě nezažil za všechny roky, co to hraju.
    Samozřejmě vím, že záleží na tom, kolik vajec mám. Pokud jsem někoho jen přepadnul, nedostal jsem vejce žádná, jen za střílení. Ale opravdu mi přijde jako nesmysl, aby bral vejce ten, kdo je potopen tomu, kdo ho stopí. To je podle mně blbost. Jednou nebo dvakrát do mně enemák vystřelil a vzal mi 3300 vajec z asi 10000, který jsem měl. Paráda
     
  5. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    Leo cital som okolo tejto akoze akcie asi vsetko co sa dalo dokonca niekolko x vcera som tu bol pomerne dost dlho ale obchodnikov som nenasiel .nevadi nejak to prezijem
     
    casper81 tohle ocenil(a).
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Tohle me taky stve. Casy by mely byt v popisu akce.
    Kazdy neni na discordu nebo Ts.Plno hracu tu hraje solo a nema ,kde se ty casy dozvedet. Proto taky nemame radi skupinove mapy pri akcich . Ale to uz je jiny boj.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je čistě na BP co se rozhodne zveřejnit do oznámení a co ne. Ale dali jsme si myslím sem do diskuze i k akci dost neoficiálních info. A dávat čas je problém to bychom museli skákat na každý server a tam trávit dobu a čekat. Je to tak jako u nastavení lodi, tak i u skupinových map je více možností a jde o to co si kdo a jak zjistí. Nemluvě o tom spousta lidí si ani to forum nepřečte bohužel.
     
  8. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    GIN-CZ tohle ocenil(a).
  9. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    info pro piráty- obchodníci-3:30,7:30,11:30,15:30,19:30,23:30 - pro piráty hrající Ameriku 12:30,16:30,20:30,00:30,4:30,8:30 pro každý čas + 30 minut obchodování.
     
    GIN-CZ tohle ocenil(a).
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    papa-xXx protože to není oficiální info nemůžeme to dát do FAQ, ale přidala jsem to pod oficiální oznámení. Jak psal Poseidon časy už si musí buď každý spočítat nebo vysledovat sám. Nejsme na moři celý den a máme i jinou práci. Snažili jsme se Vám aspoň trochu infa dodat a píše se tu i na chatu o tom dost často.

    upload_2022-4-18_10-59-47.png
     
  11. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    vsetko mi je jasne len som este nevidel vyskocit obchodnikov ale vdaka aj za upresnenie casov
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsou myslím v každým přístavu jen v každým je jiný obchodník
     
  13. SANTA-CATARINA

    SANTA-CATARINA Pilný autor

    papa Svijanská kněžna to popsala výše ,ale tady si každý navykl číst jen poslední odstavec a dělat hloupého a přitom stačí si to zběžně přečíst Leo a Poseidon nejsou vaši sluhové ,kteří skákají jak vás napadne já bych to dělat nemohl ,protože každý druhý by byl nazván jinak a ne slušně
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    děkujeme za zastání :D Jedna věc je pomoct a poradit, to je naše práce a děláme ji myslím dobře, druhá věc je ptát se na něco co se tu píše už asi po 5 když stačí jen se podívat do vlákna o něco výš.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  15. Když vezmeme v potaz ,že za každého žraloka je odměna pak u obchodníků je to zadarmo a půl hodiny vám stačí objet všechny tři a odměny jsou super každé čtyři hodiny máte třináct děl a ne obyčejných a spousty dalších pěkných věcí ,proto si myslím ,že je to dobrá akce
     
    crabat a *štěpánek* tohle ocenili.
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Akce je rozhodně líp vyladěná než byla ta se sudy a je zajímavá tím, že je jiná než běžné akce. Osobně si taky myslím, že je dobrá, ale nemusí vyhovovat všem nebo někdo ještě pořádně nezjistil jak funguje a jaké výhody přináší.

    Pro připomenutí, design je k získání minimálně v přístavu 2 za 3 000 mincí.
     
  17. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    BP tu strašně nudnou akci ještě prodlouží bože. :eek:
     
    Dark_COBRA_CZ1 tohle ocenil(a).
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak ji nehraj a jezdi si svoje
     
  19. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Leo sory...ta akce je fakt blbost... My svoje jezdíme ale bez akce není skoro co dělat.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pro fullky a bootery to možná blbost je, protože už mají všechno nahrabaný, ale menší lodě uvítají design, děla a další bonusy skoro zadarmo.