Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle info nedávají dopředu, pokud se rozhodnou to upravit tak se to dozvíš v patch day.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Atlantida – Teror z hlubin
     
  3. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    chcem sa opytať toto čo svieti na hlavnej stranke prikladam screen su dake baličky alebo čo lebo mi to nejde otvoriť[​IMG]
     
  4. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    mozna jsem se prehlidl ale nikde jsem nenasel kde sezenu magicke erby, jen prastare. vi to někdo ? diky
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel co má dané nabídka obsahovat nevíme. Odkazuje to na nabídku akce, která je zatím asi bez balíčků.
     
  6. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    hlubinný výboj toto je co za municiu? nikde som ju nenašiel
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nová munice, měla by být jako odměna za úkol
     
  8. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    lebo je to masaker strielat toho atlantickeho nicitela s konfetovou a mat obrancu nahodeneho
     
  9. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Dobrej apríl jako akce.. Ted opravdu, kdy zapnete narozeninovou akci a ne tenhle ... odpad.
     
  10. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    Akcia a čierny trh je totalna fraška ,radšej to zrušte.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    momentálně je hlášená chyba s erby an skupinovou mapu. Správný údaj je ve FAQ tedy prastaré. Doufám, že brzy dojde k opravě na moři.
     
  12. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    Zdravím, to si děláte srandu ne? :D 15. narozeniny akce vy tu vyplodíte tohle? :D pardon že jsem třeba hrubý ale tahle akce je největší odpad co jsem kdy hrál ... a zrovna jako narozeninový event....
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    chyby, námitky a nedostatky průběžně hlásíme a není vyloučené, že akci upraví.
     
  14. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    Leo v čem ji opraví ? když střílíš 200mg co má loď a neustřílíš jí ani protože bere tolik života? :D nebo že to dá směšnou odměnu?...
     
  15. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    musí to upravit. kdyť by to byl jinak bylo 18 dnenní výsměchu hráčům.
     
  16. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    To by museli dát uplně novou akci a né tohle... tento odpad a hnus co pustili do hry
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Aras_61 psala jsem upraví a ne opraví. Opravená byla ted akorát chyba v erbech. Vysoké HP NPC, vysoké dmg, malé odměny i malý výskyt jsme už hlásili, ale je čistě na centrále jestli akci upraví nebo nechají tak.
     
  18. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Kód, který dali je super, zbytek event totální zklamání :) Pokud s tímhle nic neudělají tak ty eventy nebude ani nikdo střílet :)
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proboha, kdy už začne někdo v BP myslet, při přípravě akcí. Za mně akce obrovské zklamání. Málo eventových npc, malé odměny, velké dmg eventových lodí, ještě jsem neviděl, že by se ukázalo oznámení, že vyskočil tkadlec nebo královna, takže je to asi nehlásí, najít tkadlece do úkolu - obrovský problém, najít královnu - prakticky nemožné, na atlantskýho ničitele (kterých je poměrně dost) je potřeba speciální nová munice, která se ale nedá nikde sehnat a střílet ho jinou municí je provar. Pokud nedojde k nějakým úpravám, tak je akce k ničemu.

    Dále: ve FAQ je napsáno:
    • Úkoly: 8 běžných a 16 denních
    Jsem u úkolu 25M do královny (pokud se nepletu, tak pátý úkol). Aby se objevila královna, je potřeba sundat 100 tkadleců. Za více než půl hodiny se počítadlo změnilo z 50/100 na 54/100. Tímhle tempem královna vyskočí někdy v době, kdy budu mít dávno půlnoc. Takže bude chvíli trvat, než uděláme těch 8 běžných. A 16 denních !!! To je proboha co za počet? Kdo to vymyslel? Dá se to vůbec za den stihnout?

    Na akci jsem byl dost natěšenej, ale 7 hodin po jejím začátku se už spíš těším, až skončí :-( Nebo až jí upraví, jenže na to mají jen pátek, pak už zase bude víkend a to se v BP nepracuje.

    Ať s tím prosím něco udělají nebo se tu budeme celou akci jen trápit a nadávat.
    Předem děkuji ;)
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  20. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, souhlasím s objevováním npc. Ale nastavení obrany, dmg a šance na zásah zas není takovej problém ne? Pánové:).
    Slabší lode jsou bez šance:p

    ps: Taky jsem nečekal takovej opruz
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.