Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. §ʌϐοƮзṶЯ

    §ʌϐοƮзṶЯ Zelenáč fóra

    vyzerá to tak, že sa čas na zabitie Vuura minimálne spolovičnil, jednoducho ešte včera som vedel zostreliť aspoň jedného, ale teraz je to nemožné... kopa zbytočne stratenej munície...
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    ano je hlášeno 120 sekund že zůstává na moři.
     
  3. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Na začiatku mal Vuur embargo na ostrovy, ktore bolo po zmene zrušené a Vuur si tam kludne vpláva. Njlepšie tak par rán pred koncom.
    Zvýšiť dmg hráčov, ale pritom skrátiť dobu zmiznutia npc nedáva zmysel.
    Ďalšia zbytočnosť, dávať 4 Vuury, keď ledva dám jedného, ak mi ale nevlezie do ostrova D.
    Chápal by som, že by hráč dal s istotou 2-3 Vuury, a ten posledný by riskoval, ale toto je doslova zákerné.
    Čauko.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    1/Žádné takové omezení nikdy na žádné NPC nebylo. Jediné omezení, které se skrz ostrovy zavedlo bylo, že se v okolí dostřelu většiny věží neobjevují truhly, NPC, příšery a další, ale nikdy nebylo, že by ti NPC nemohlo vjet do ostrova, stalo se mi to několikrát už na začátku akce.
    2/ dává to smysl, ne všem se dmg zvýšilo stejně a před změnou většina silnějších lodí v pohodě dostřelila vuura, nyní s tím i silné lodě mají problém
    3/ více vuurů je hlášeno jako zbytečné, al epokud jezdí po mapě více členů cechu není pro ně problém jich sundat víc než zmizí
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  6. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    Zdravím, Akce je opravdu pěkná, ale jsme tu u toho jako vždy... najít NPC na moři je opravdu výzva... šlo by nějak zařídit aby toho bylo více nebo rychlý respawn?
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  7. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    před restartem tu nejake npc byly, ted ne :D
     
  8. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    A ještě bych chtěl vysvětlit proč když mám na lodi speciální kámen na truhle proč to nedává 2 duše jako vždy?... dává to pořád jen jednu... taky prosím opravit
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  9. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    A teď jsem prosím poprvé potkal admirála tedy... to si děláte srndu že má 55 milionů hp??? .. proč to potom tedy ukazuje kde vyskakuje, když to NPC sestřílí člověk sám za 2 min.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono je to také zapotření brát tak, že se jedná o akci na 3 dny. A není cílem aby měli hráči vše udělané během chvíle.
     
  11. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    ale jde o to že ta akce vůbec nejde, neni tam dostatek npc, a 55mil. hp admiral je vysmech.

    Kdyby si člověk mohl vyvolat admirála pro sebe aspon, ale ja ho vystřelim na 22/1 a on vyskočí 18/1.....
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Už to tak bylo i u jiné akce a stížností na to moc nebylo to je pak těžké. Nicméně NPC skáčou nejspíše v nějakých vlnách si myslím, ale zas tak málo jich nebude při četnosti admirála. Jediné co můžeme udělat je to, že jsme předali stížnost dále. Ale bohužel se nikdo nepřidal odjinud takže moc v úspěch nevěřím.
     
  13. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    no jo co ja bych se snažil sem psát, at to forum zruší no....
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zbytečné to není, kolega ti psal, že stížnost předal, ale podle našich zkušeností se u 3 denní akce těžko bude něco měnit. Možná poslední den, ale moc tomu nevěřím.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  15. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Promin Leo ❤️️❤️️❤️️, jen sem z toho na nervy, pokazde na nové akci je něco špatne :(
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Věř mi, že to chápeme a pokud problémy zjistíme tak je hlásíme ještě dřív než Vy nám, protože taky hrajeme a taky nás to štve :D
    A pokud mě osobně akce nesedí, tak si udělám sezonu a kašlu na ni. Po každé akci posíláme feedback a všechny tyto pozitiva a negative tam sepisujeme takže je dobře, že je sem hlásíte.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  17. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    Leo já to chápu, ale to ani snad tu sezónu neuděláš, když ti vyskočí 3npc na 1 mapu tak během chviličky nejsou... nemají ani 2 miliony... ono kdyby bylo co střílet tak tu nic ani nepíšem :)
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  18. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    akce je stejna jako kazdy rok nevidim duvod proc neco menit hlavne je to akce na par dnu ja uprime jsem spokojen buffy koupeny ukoly hotovy a ted je setrim duse na hlavni event coz jsou narozeniny ..
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nastřílet HP se dá stihnout, ale nesměl bys dělat nic jinýho než skákat po obchodnících a mít štěstí je najít dřív než padnou.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  20. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    jo no, už dali vědět jestli to opraví?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.