Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo dokážeš si sebe představit po 12 hodinách u hry? Já bych skončil u Chocholouška:):):)
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    venouš72_cz je zbytečná citace příspěvku, který je hned nad tebou.
    Jak to získali není pro tuto diskuzi podstatné. Poseidon se tím snažil říct, že sudy se získat dají ať už z NPC nebo napadáním hráčů.
     
  3. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    A kod na akci nase podpora nedala :(
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Myslím si, že se dá na situaci upozornit i bez zbytečného rejpání. BP tyto poukázky neposílá, takže pokud nás nenapadne se jít na FB či jiné kanály podívat tak prostě nejsou. Ve výsledku již samotné staré oznámení co by mělo ještě někde na foru být je doporučení hráčům kontrolovat si sami stránky jako je Facebook, Youtube, Twitter atd kde se může objevit nějaký bonus sem tam.
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Se teda omlouvam, ze jsem si rypnul, ale nadalo mi to :D Neni mi znamo, jakym zpusobem jsou podpore zasílány infomace k akcim (vc bonusovych kodu).
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bohužel nejsou vůbec. Před pár lety posílali kody emailem, ale posledních několik let je to čistě na tom, jestli nám dojde kod na osobní herní email nebo jestli si vzpomeneme se podívat na FB hry. Většinou je tam kod daný několik hodin po začátku akce, tentokrát byl daný mnohem později takže nás už nenapadlo na FB znovu koukat.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak je možné, že jiné týmy ten kód mají? Akce byla od 15.11., 16.11. jsem dával kód do cechovní pošty, protože byl na ts, vy jste ho zveřejnili 18.11. Není to nic proti vám, ale asi je něco špatně, když některé týmy kód mají a některé ne.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A co kdyby sis takhle přečetl reakci od Leo. Je to o tom kdo se kolikrát jde podívat na tyto stránky případně je někým upozorněn. Kolikrát u nás na TS také posílají kód, či dojde do e-mailu jako newsleter tak jako může přijít jakémukoliv hráči. Bohužel tentokráte jsem si nevšiml ani jednoho. Zveřejněn byl až 18.11. potom co zde napsal Sanroh-ČR svůj příspěvek, že je poukázka a nebyla zveřejněna.
    Bohužel prostě centrála posílá co chce a co uzná za vhodné. Což je vidět na herním foru, že již se neobjevují například platební balíčky a jejich obsah kromě takových těch co se opakují pravidelně.
    Na druhou stranu jak jsem již psal může centrála bohužel oponovat ať si hráči sledují dané stránky viz oznámení. Ale pakliže máte poukázku, která je někde k ověření, že je opravdu a není to nějaký výmysl se kterým jsme se již několikráte setkali stačí se dát tuto informaci pakliže tu není do nějaké rozumné doby. Jednak tím pomůžete dalším hráčům, kteří na dané stránky nechodí vůbec a jednak po kontrole jí do poukázek dodáme.
     
  9. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Kdypak budeme mít info o restartu co proběhl, který by se měl týkat aj akce??
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Až se BP rozhodne toto oznámení poslat oficiálně a ne, jen že si někdo něco napíše. Můžu ti sem dát odkaz na EN forum pokud ti jde o to, ale žádné oficiální oznámení nepřišlo. Ano je to chyba, že někdo si něco dá a dít by se to nemělo. Ale jedinou možností je asi v tuto chvíli si stěžovat než něco slepěn kopírovat.
     
  11. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Jo takže mi chceš snad říct že na EN fóru si jen tak vymýšlí Patch Day a napíšou co tak dle nich mohl obsahovat restart. Poseidone to myslíš vážně? Koukal jsi se vůbec k nim na to forum?
     
  12. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    Neukazuje kde vyskakuju obchodnici.
     
  13. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    Prišiel som o 1520 sudov do rana počitam pridam o dalšich 1500 nezobrazuje kde skaču obchodnici momentalne ani neukazuje dalšie skočenie /čas. Global7
     
  14. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Takze jen tak mezi nami se neukazuji obchodnici a sudy nam z lodek mizi a neni sance je utratit toto neni vubec jako ze fer vuci hracum protoze byl jasny odpocet na obchodnika a odpocet skoncil a obchodnik nikde takze my prichazime o sudy je to opravdu super ...
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano díval jsem se k nim. A dané oznámení nepřišlo nikomu možná tak maximálně EN. Pouze ho někteří z en okopirovali a to už neovlivníme. Podívej se na Pl a nejsou jediní kteří to neokopirovali protože to nepřišlo jako oznámení všem což je špatně. Co se týče obchodníků nahlásil je, o jaké jde servery?

    EDIT: Dle všeho vypadá, že pravděpodobně obchodník vypisuje, ale výpis je dosti nahoře a není proto vidět, ale k nahlášení jsem to předal. Zatím bohužel ani nikdo nepotvrdil.
    EDIT: Ale nyní jsem je viděl.
     
  16. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    jako ze jejich chyba a ja opravdu prisel o mraky sudu diky tomu ze akce je spatne nastavena a opet nefunguje clovek si tu setri aby se neco koupil a pak se takhle vsechno po.sere?

    2021-11-19 22:39:10
    Odebráno: 2790x Sud grogu. Důvod: Mechanismus akce.
    2021-11-20 00:39:11
    Odebráno: 2455x Sud grogu. Důvod: Mechanismus akce.
    2021-11-20 02:39:13
    Odebráno: 2161x Sud grogu. Důvod: Mechanismus akce.
    2021-11-20 04:39:15
    Odebráno: 1901x Sud grogu. Důvod: Mechanismus akce.
    2021-11-20 06:39:17
    Odebráno: 1673x Sud grogu. Důvod: Mechanismus akce.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    akce byla upravená tak aby mělo šanci víc hráčů a ne jen pár silných lodí, které nasbírají velké množství sudů a potom je drží dokud nepotkají obchodníka s designem a dalšími věcmi, které chtějí.
     
  18. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    ano ale menit pravidla behem zavodu se asi nedela kazdopadne jak uz jsem psal byl odpocet ja jsem cekal na obchodnika a neukazal se na mape nikde a neslo ani kliknout na tu ikonku kdy vyskoci dalsi proste se to vsem seklo a dalsi lide psaly na discordu ze tam je chyba a ted me napisete tohle ? to je docela k smichu si myslim
     
    deadpool89 a *štěpánek* tohle ocenili.
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proboha proč byla tato "skvělá" akce prodloužena? Nejlepší by bylo, kdyby nebyla vůbec a oni ji ještě prodlouží, omg.
     
    deadpool89 a TRYXIK1 tohle ocenili.
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nejedná se o prodloužení ani o změnu během závodu. Akce byla ukončena a vyhodnocena. A poté někdo rozhodl, že akci pustí znovu upravenou s úpravami, které nedal ani vědět všem teamům.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.