Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Alča-

    -Alča- Zelenáč fóra

    dnes v 23:30 vyskočí.
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    jaky jsi server,ja amerika 3,tak tusim ze tam to bude 1:30,ale to uz se asi nedockam. A je to na tech mapach jak jsem psal v minulem prispevku.
     
  3. -Alča-

    -Alča- Zelenáč fóra

    Jsem na GE7
     
  4. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  6. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    nevím jak Vy , ale hraju na GA3 , kde nehraju moclidí , ale úkol 0/250 pašeráků = 50 mincí je hodně scestný , Pan programátor , by si to měl vyzkoušet , tento úkol bych mohl splnit za 2 dny 11 hodin 34 minut , ale potom bych musel jezdit na programu , který by i měnil mypy , za hoďku 2 lodě není možné toto splnit , - ať programátoři nelezou někomu do řiti a dělají reálný věci , ...a za toto chcou ještě platit ????
     
    *Paralen* tohle ocenil(a).
  7. -2killerko2-

    -2killerko2- Zelenáč fóra

    Ja to nechápu spustěj akci která je k ničemu a do toho jim přestanou jít věci co jindy šli viz.na klientu nefunguje chat a nejde brát pirátskou zkoušku.
     
  8. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    tato akcia ma nezaujima, NPC je minimum a ako hrac co sem pride povecsine ked je na mori najviac hracov tak budem rad ak stihnem nastrielat 20 NPC za 10 minci. Jedine co je na tejto akcii dobre tak to su mince za ulohy ,tie sa daju relativne lahko spravit.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Toto vlákno je k akci tak se ho držte. To, že nejde brát například pirátská zkouška je problém, který je ve hře X měsíců a vůbec nesouvisí s akcí, bohužel je to náhodný problém a to je problém.
    Není cílem aby měl každý vše a hned. Že je je malá hranice grogu bylo hlášené již na počátku, bohužel na druhou stranu když se člověk podívá do žebříčků vidí kolik mají někteří hráči vyměněno grogu a to třebas během 24h je vidět, že NPC není zas tak málo bohužel jen mít štěstí.
     
  10. *Paralen*

    *Paralen* Pisálek fóra

    Aha tak táto akcia je o šťastí , no super akcia veru :D:D
     
  11. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Ja nespravím ani tie mince, pretože sa mi akčné úlohy nedajú odovzdať.
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Že není npc zas tak málo beru Poseidone jako velice špatnej vtip. Dneska se mi konečně povedlo dostřílet 10 pašeráků na 2 mince do sezony. Na 10 mincí mám 2 / 50. Něco mi říká, že to nestihnu :)
     
  13. -Alča-

    -Alča- Zelenáč fóra

    Mě by třeba zajímalo proč pořád mění obsah věcí u obchodníka, respektivě proč tam nenechají získání/ koupi dizajnu pořád. našetřil jsem si konečně 2 500 sudů, ale už vyskočil 5x obchodník (v dobu když jsem tu byl) a pokaždé tam byly boostery atd a dizajn se koupit nedal.
     
  14. *Paralen*

    *Paralen* Pisálek fóra

    @delo66 niesi sám , ani mne nejdu odovzdať
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na odevzdání někdy pomůže zrušit a znovu přijmout bohužel ne vždy.
    NPC síce tolik nepotkáš a 10 pašeráků mám dávno, ale když si vezmu kolik mají odevzdaných sudů u nás v žebříčku a kolik jich odevzdají za den tak zas tak málo NPC nemůže být i když je mi jasné, že něco udělá i admirál samozřejmě. Jen bohužel někdo na ně má větší štěstí někdo menší jako u všeho. Samozřejmě lepší by bylo kdyby se dalo nakupovat v normálním trhu a ne že spousta hráčů u sebe vozí XXXX sudů a poté ostatní nemají šanci na NPC tolik.
    Co se týče úkolů je to jako dříve kdy to bylo i součástí FAQ pokud se nepletu, že je například 20 úkolů celkem a každý obchodník má z těchto úkolů vždy 3 náhodné.
     
  16. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    ještě jsem žádného obchodníka nepotkala
     
  17. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Poseidone, když se kouknu na žebříček a vidím to množství odevzdaných sudů a bodů za sestřelení lodí, tak mě přechází zrak. Hraju denně tři a až čtyři hodiny a dostal jsem se na 42 sestřelených pašeráků. Jenom by mě zajímalo kolik času u toho tráví první desítka ze žebříčku. A netvrď že u toho sedí jenom 8 hodin denně než jim naběhne zisk do mínusu.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen pro info bez - hodnot můžeš hrát 12 h :D
     
  19. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Když se podíváš na to,kdo je v tom žebříčku,tak ti musí být jasné kdo,nebo spíš co,za většinu z nich hraje:eek:
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  20. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Kapucíne vím, na to nemusím být matematický génius:p:p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.