Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikejla[CZ]

    Mikejla[CZ] Zelenáč fóra

    Ano stačí se podívat do tabulky na globální evropa 7. Ne 300 sudů, ale 300 NPC sestřelených
     
  2. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Na Ge7 npc docela jsou, ale nejde odevzdat úkol po souřadnicích.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  3. Mikejla[CZ]

    Mikejla[CZ] Zelenáč fóra

    A kde, jezdím jako pako od mapy 20 do 25 a za dvě hodny jsme našel 2 pašeráky. Toto se tedy moc nepovedlo, tedy zatím.......
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel úkoly neznáme. Nicméně zkoušel jsi odjet znovu přijet či klepnout na úkol v okně úkolů atd.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tahle akce není o tom, jezdit a střílet NPC, ale střelit nějaký NPC a okrádat hráče o sudy aby sis mohl/a koupit něco u obchodníka
     
  6. Mikejla[CZ]

    Mikejla[CZ] Zelenáč fóra

    Aha, dobře, jenže nějaký NPC nejsou, to za prvé a za druhé slabší hráči neokradou silnější, a za třetí, pokud nějaký ten soudek za 1000 námořních mil seženu tak zase zmizí, když jich ubývá 5% za dvě hodiny či za kolik. Akce je nevyvážená a nahrává silnějším hráčům na úkor slabších. Takže slabší hráči nic neukradnou, nebo naprosté minimum a jelikož NPC nejsou, tak si ani soudky nevystřílejí. Tak si také nic u obchodníka nekoupí. Trošku to postrádá logiku.
     
  7. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj no kazdopadne zadne npc se jeste neobjevilo na MS1 kdyby se objevilo tak uz se to napise sestrelene npc grogu je tam stale od zacatku akce 0/250 takze nikdo zadne npc nemohl sestrelit takze by bylo dobre aby bud daly reset nebo tuto akci zrusily protoze je to akorad klamani hracu nic vic a jestli maji nekteri lide sudy z minuleho roku tak by bylo opravdu vhodne dat reset a odebrat sudy z minuleho roku pokud to nekomu zahadou zustalo ...
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mikejla[CZ] sudy dostaneš i když do hráče jen střílíš pokud vím,, určité minimum sudů ti vždy na lodi zůstane a když hráči sudy utratí u obchodníků nebo jim zmizí daných 5% tak se zase objeví ve formě NPC na moři takže vydělat se dá.

    ..ζαקקy.. MS1 je hlášená už
     
    Phantom_ship tohle ocenil(a).
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Za tuhle akci by měli autorovi sebrat osobní ohodnocení :)
     
  10. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Já jsem si jedno NPC alespoň namaloval na monitor fixou:D
     
    djmeema. a *Paralen* tohle ocenili.
  11. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    Docela vtipné jak na PVE serveru získat sudy :D
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vyvarujte se nepadání členů týmu. Tato akce je založená na jiném principu než ostatní akce. Není to honba za NPC a vydělávání, ale topení a kradení sudů ostatním hráčům. Proto je NPC málo.
    Ne každá akce musí sedět všem, ale to neznamená, že se musí pořád jen stěžovat a urážet. Když se Vám akce nelíbí tak napište, že je nějakým způsobem nevyhovující a ne názory, které jsem četla výš.

    Sice jsme už i loni i letos žádali o zvýšení počtu sudů na server, ale nejspíš je to podle centrály dostačující.


    Aras_61 na PvE serverech je to docela problém, ale to je nevýhoda toho když si vybereš ke hraní farmářský server. Zkus jít na raid mapy třeba tam budou hráči se sudy.
     
    ..ζαקקy.. a matfons tohle ocenili.
  13. matfons

    matfons Aktivní autor

    Presne taj ako píše Leo - nie každá akcia vyhovuje všetkým. Len dodám, že ak niekomu akcia nevyhovuje, nikto ho nennúti aby sa do nej zapojil, nemusí ju ani začínať, pretože je tak moc iných úloh mimo akcie (aj mimo sezóny), že akcia je len spestrenie hry :D
     
  14. Alca

    Alca Pisálek fóra

    Leo,to si nemyslela vážně ,že někdo z PVE kde má lodičku na úrovni pojede na jinou mapu a než se dostane na 5lvl bude po akci špatně vymyšleno ,ale co by se člověk divil
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo a matfons si asi dělají srandu, ne? Je sice pravda, že mně nikdo nenutí se do akce zapojit, pokud mi akce nevyhovuje. Jak mám ale zjistit, jestli mi akce vyhovuje nebo ne, když se do ní zapojit NEMŮŽU. Akční npc jsem ještě neviděl. Ani jedno jediný. To vám přijde normální? Mně rozhodně ne. Vymyslet, že akční npc se objevuje jen do doby, než je rozdělen příslušný počet rumu je podle mně úplně zcestný, v počtu, v jakém to v současnosti je. Problém je, že se rum nedá 4 hodiny utratit, jen se přehazuje mezi hráči, takže akce vlastně 4 hodiny stojí. Řešení by podle mně bylo buď větší počet rumu na server nebo častější výskyt pašeráků nebo možnost utrácet rum neustále, třeba v tržnici.
    Poté, co pašeráci vyskočí a hráči utratí rum, se bude chvíli hrát a po rozdělení rumu akce opět na pár hodin zamrzne. Geniálně vymyšlená akce.
     
  16. Mikejla[CZ]

    Mikejla[CZ] Zelenáč fóra

    Tak ještě jeden pokus, nějak to nemohu pochopit. NPC se v podstatě vyskytují velmi, ale velmi sporadicky. 99% hráčů má PvP ochranu, takže do nic střílet nejde a "krást" ji tak sudy, za která bych si mohl něco koupit. Takže stejně nezbývá než lítat po mapách a snažit se nějaké NPC najít. A když to není hon na NPC, proč je tedy ve hře tabulka na sestřílené pašeráky? Nedokáži jich nalézt ani pět, abych splnil úkol.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Alca nechápu co tím myslíš, ale akce jsou většinou pro hráče až od 5 lv právě proto aby mohli v klidu dělat úkoly, protože jsou moc slabí na jakoukoli akci.

    Mikejla[CZ] tahle akce stejně jako třeba Marauderovy dny je dělaná hlavně na topení a okrádání hráčů a ne na farmaření. Volbou PvE serveru ses víceméně zbavil možnosti tyto akce jet, ale nezapomínej, že 95% všech serverů a hráčů jede vv PvP módu.
     
  18. Mikejla[CZ]

    Mikejla[CZ] Zelenáč fóra

    Tak proč ta akce tedy vůbec probíhá, když 95% všech serverů jede v PvP módu? To je tedy pouze pro 5% serverů? A když už tedy, tak proč neběží pouze na těch 5% serverů? Nějak to nedokáži pochopit, proč akce běží i na PvP serverech, když se v podstatě nedají pro většinu hráčů splnit ani základní denní úkoly. člověka to akorát naštve. Nějak mi v tom chybí trošku logiky. Omlouvám se už s tím nebudu více otravovat.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mikejla[CZ] sio jsi to špatně pochopila, mělo to být, že je akce právě pro PVP servery hlavně. A pro PVE servery jsou trošky NPC. Ale pokud u Vás mají jak jsi psala 300NPC je zapotřebí čekat než těm hráčů popadají sudy tak aby došlo k možnosti objevení NPC.
    Co se týče některých jiných serverů jako je MS1, tam bude problém nějaký a ten je hlášený a nezbývá než vyčkat na nějakou reakci či opravu problému.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkusím ti to vysvětlit podrobněji. Většina serverů je PvP tzn, že se hráči navzájem střílejí kdykoli. Každá oblast jako Evropa, Asie, Amerika atd mají 1 PvE server, kde se hlavně střílejí NPC, tzv farma servery (u nás je to server 1351 kde jsi nejspíš ty). Tahle akce je dělaná na principu, najít nějaká NPC ale hlavně topit jiné hráče aby jsi získala sudy a mohla si koupit u obchodníků různé předměty. Je tedy dobrá pro PvP servery, kterých je 95% všech serverů ve hře. Na PvE serverech kde hraješ ty je tahle akce složitější protože kromě NPC nebo topení hráčů na bojových mapách nemáš jak sudy získat.
    Proč akce neběží jen na PvP serverech? Protože akce se dělají a spouštějí na všech serverech stejně. Není možné vyrábět a spouštět akce pro každý typ serveru zvlášť.
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.