Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    Tak to je masakr , u admoše se mi sekne obraz a vymalováno, nechce BP pustit třeba ještě více akcí najednou, aby to stálo za to.
    Sekanice pořádná.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Určitě jsem je dutou střílel. A pokud někdo potřebuje krystaly, tak pro něj může být i problém elitní munice. A že by někdo kradl světlonoše kvůli 2 krystalům? Nevím, nevím, spíš bych řekl, že kdo potřebuje krystaly, tak si může volné světlonoše dostřelovat. Nestřílel jsem je a nechával na moři i když šli dutou a dělala to tak spousta lidí.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    By ses divil, ale spousta loděk jezdí kolem mě a střílí si něco a pak daj pár ran a hned jdou pro lahvičky, meče, či světlonoše. Ale pak jsou tu tací co sestřílí draka atd a nechají to tam, ale může to být i o serveru.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Můžu potvrdit, zrovna ted jsem se smála nad hráčem co dal poslední ránu do Julie a pak rychlost aby mohl ukrást co nejvíc mečů a na mapě 41 to nebyl malý hráč. :D
    A moc se rozčiloval, když jsme mu na oplátku bombou vzala světlonoše :D
     
  5. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    taky to tam nechají protože to jsou špatně nastavení boti :D

    Jinak kde je voucher kod :D ?

    Ok no udelam praci za vas :D K5ATWFN64BUK
     
  6. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Romeo a Julie byla na začátku eventu dost, ale teď se něco pokazilo a nejsou vůbec, ten admirál z nich skáče tak 1 po 4 hodinách... server GE7. Doufám že to nějak předělají takhle je to úplně k ničemu
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud jde o poukázky již to tu bylo dříve, kdy bylo doporučení BP sledovat jeho komunikační kanály, kde se mohou objevit jednotlivé výhody. To, že mi sem dáváme poukázky je naše dobrá vůle. Nemluvě o tom, že BP tyto poukázky neposílá. Tudíž pokud si toho nikdo nevšimne, tak nejsou. Takže tu laskavě zanech zbytečného rejpání.
     
  8. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    smysl pro humor tu asi nenajdu, mozna tak ban co? :D
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máme skvělý smysl pro humor, ale podívej se na to i z naší strany. Projdi si příspěvky, sleduj chat a uvidíš jak si někteří hráči rádi na nás vybíjí vztek. Je to jen přirozená reakce :D
    Jinak jak psal Poseidon už dávno nám neposílají kódy do oznámení jako dřív, pouze ty větší, většinou omluvné, narozeninové nebo tak. Většinou umisťují kódy na FB nebo je posílají některým hráčům emailem. Pokud je zachytíme, dáme je samozřejmě na forum, ale nesledujeme BP sítě všechny a pořád, což taky spousta hráčů nechápe :D
     
  10. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    njn vy ty kody ani nepotřebujete ale ja sem chudej :D jinak když si hráč vybíjí vztek tak mu napište že máte jeho IP a uděláte mu ddos a on přestane :D
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to bohužel nemůžeme, výhružky nemáme povolené :D
     
  12. casper81

    casper81 Pisálek fóra

    Geralt64 máš pravdu šlo to dříve dutou. Teď na to jde použít plošná mina) a jsou dole.
     
  13. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Chci se zeptat jsou někde ty mstivé vraky nebo je to chyba já že jsem ještě žádný neviděl
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mstivé vraky jsou, ale nejsem si jist jestli nejsou jen na horních mapách.
    EDIT: Takže na základě dotazů byla předána informace o tom, že tyto vraky jsou pouze na mapách 31-45.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/21
  15. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    vzdy to bolo ze tie lepsie vraky boli az od mapy 31,aby hraci boli nuteny ist s LVL hore.
     
  16. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj,proč nejdou ukoly u zadavatele feng wenshei? Včera ukoly normálně nabízel dnes nic.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/21
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tento problém je hlášený už. Zatím nevíme nic bližšího
     
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, díky za info
     
  19. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    je tam chyba v odmenach alebo zly preklad na fore ???

    Goldox:
    • Všichni hráči, kteří způsobí aspoň 1% poškození, obdrží v závislosti na jejich reputaci u milenců a Gudaiů následující:
      • Reputace u Gudaiů 400 a více: recept na dělo Světoborec 4. stupně, dělo Světoborec 3. stupně, recept na dělo Světoborec 3. stupně či nový design Metallox.
      • Reputace u milenců 400 a více: bonusová mapa Capricornus, bonusová mapa Sagittarius, bonusová mapa Cancer, tyčky Či-či, recept na dělo Světoborec 1. stupně či booster ELP.

    dostal som z Goldoxa:
    2021-02-15 01:10:16Získal si 2 x Stratená láska.
    2021-02-15 01:10:16Získal si 6525 x Crowns.
    2021-02-15 01:10:16Získal si 1 x Paličky Či-či.
    2021-02-15 01:10:16Získal si 3824 x Crowns.
    2021-02-15 01:10:16Získal si 215889 BS (bodov skúsenosti).

    a mam reputacie gudaiu-560 a milencov-434
    Preco som dostal stratenu lasku ked je v odmenach za reputaciu 150-400 milencov a odmenu za gudaiu 400 a viac som nic nedostal ?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pravděpodobně chyba v nastavení rozsahu. Víme, že už hlásil nějaký hráč tuto informaci CM, ale po požádání aby napsal kolegům na podporu pro kontrolu účtu a případné nahlášení nikdo nenapsal takže nebylo jak možné situaci ověřit. Nick si nepamatuji, takže pokud jsi to nebyl ty tak jsi druhý. V překladu to chyba nebude stačí se podívat na EN forum. Leda že by to byla chyba v FAQ.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.