Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jezdit po krajích. Nejdřív musíš sundat 4 NPC. Máš to popsané ve FAQ k akci.
     
  2. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    K čemu jsou dobré magické erby? Já jen, že ve FAQ jsou všude zmiňované jen ty prastaré.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to bývá častý problém FAQ. Ale když se podíváš k zadavateli tak skupinová mapa Hněv lorda Pyre chce magické erby.
     
  4. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    leo hral si vubec tu solo minimapu nebo jen papouskujes co je na faq???::!!!
    zadne npc krom uponku tam nejsou a k bosovy se prez zony neda dostat
    takze priste radsi neodpovidej, dotaz byl obecne ke vsem co tu mapu hrali !
     
  5. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    kacenka1986 da sa dostat ale musis mat aj velke HP a hlavne velmi dobru obranu a aj strelbu rychlu a dobry damage, aby si stihla zostrelit bosa skor ako ta znicia zony. Mne sa to podarilo na 4pokus a hned prve ukoncenie som dostal design
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    BlackOuts ma pravdu, uponky jdou sundat v pohode a co bych poradil pri strelbe na Bosse,ja osobne drobet prizumuji more a pak se lepe klickuje mezi zonama a pri tom klickovani a popojizdeni je treba strilet .
     
  7. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ja to robim trosku inac . Zostrielam uponky a zapnem vsetko na obranu a svacnem to tam krizom aj cez tie zony k tomu Bossovi. mam svoju urcenu suradnicu na ktoru nabehnem a skorigujem postavenie lode aby ma nechytali zony.Lampu a hodiny nepouzivam na to ,a dela nemam take aby som mohol konkurovat tym lepsim hracom ale mam to za nejakych 2a pol minuty. Mne to staci a dizajny s toho mam a mesce tiez padaju pekne. Tiez dam zoom skoro na plne lepsie sa potom stavia lodka medzi zony pri strelbe na Bossa
     
    Naposledy upraveno: 29/10/21
  8. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    ahoj,kdy prosim končí bukanýrský trh?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jelikož přišel z akcí měl by odhaduji končit i s akcí, ale oficiální oznámení k němu nemáme.
     
  10. matfons

    matfons Aktivní autor

    kacenka1986 tato minihra neni nová a každý rok sa opakuje už minimálne 3 roky, a pokiaľ viem hráš už takisto minimálne 3 roky a a ten čas si to mohla X-krát urobit tú mapu tak neviem o čom tu píšeš lebo je to tá istá mapa ktorá bola minulý aj predminulý rok
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  11. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak nefunguje. Pokud jde o špatné popisky problém je hlášený.
     
  13. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    koukni odkas :)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak odkaz se mi nenačte žádný screan. Mají rozhozený layout. Nicméně jen ještě dodám je hlášené i problém v rámci odpočítávání a HP.
     
  15. Sort-ulv

    Sort-ulv Zelenáč fóra

    Chci se zeptat,zda se načte vše, co se nenačítá v Sezoně.Pravda nic se nenačetlo tři hodiny na nic.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/21
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkusil jsem položit otázku, tak uvidíme zdali bude nějaká reakce. Nicméně aktuálně nemám žádné informace, zdali se jedná pouze o grafický problém či ne. Takže zatím, bych počítal raději s tím, že ne.

    Zatím nemáme informaci co se počítá do druhého bodu v sezóně. Ale pokud jde o první pokud tam není chyba tak jsi tam stejně nemohl nic nasbírat jelikož ses nemohl do restart dostat přes 3 úkol.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hon na Trojici bezútěšného přílivu
     
  18. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    Pekný reštart aktualizácia a hra nejde,Lost Conection,ledva stretneš npc ak chceš desing aj mazla 8k minci kde ich ma niekto nafarmit ked akcia ma 3 dni ? začiatok akcie nešlo nič ako ma od začiatku akcie 3-4 tý reštart a hra pre istotu nejde vobec :D
     
    aver tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hra už jede a o přidání mincí se už žádalo, ale je čistě na centrále jestli je někam přidají
     
  20. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Mám obavy, že u tak kraťoučkého eventu to ani projednat nestihnou :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.