Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    chce to si přizpůsobit loď danému typu, třeba pro závod dát všechno na rychlost, ale tyhle minihry byly i během první akce hodně těžké a bez pomůcek se skoro nedaly splnit.
     
  2. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    já, když už jsem po první minihře Lukase nic nedostal, jsem ani další nezkoušel. Je to jen ztráta času.
    Minihry jsou evidentně jen pro nejlepší hráče. Nás se netýkají
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím sice co máš za loď, ale myslím si, že zrovna tato minihra není moc složitá i přesto, že neodpovídá skutečnost FAQ. Ale jak tu je psáno je to hodně o tom jak si nastavíš loď a použiješ předměty. Tyto minihry nejsou poprvé a pamatuji si, že jsem dříve také nebyl schopný se dostat nikam moc dobře do žebříčku, jednak se mi nechtělo přehazovat nastavení lodi a jednak jsem nebyl dosti šikovný.
     
  4. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Co to tu pořád říkáte o nějakém nastavování lodi?
    Nahodím full admirálská děla, útočný design, útočného mazla a vojáka z commonwealthu a jdu na to.
    To jsou ale samozřejmosti, které člověk dělá automaticky vždy, když jde na svitek nebo kamkoliv jinam, kde jde o DMG. To je otázka 4 až maximálně 8 vteřin.

    Nevím o tom, že by se nějak "Nastavovala" loď na minihru Potop Lukase
    Full útok a nazdar. Copak se v tom dá udělat chyba?
     
  5. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    TRYXIK1 Chyba sa da spravit v nastaveni a aj vidim aku si spravil:)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám myslím si, že bez odměny to ani nejde snad udělat. Zkoušel jsem pastýře a když bez použití předmětu jsem dal jen 3 lodičky protože se sunou jak... tak i tak jsem odměnu dostal. Ale taky jestli jsi nedal tréninkovou verzi jen.
    A nebudu ti tu radit jak si máš nastavit loď, ale budeš se divit i různé nastavení kamenů a dalšího se pro jednotlivé minihry napříč akcemi chová jinak.
     
  7. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    BlackOuts tak jestli mi chceš poradit dát místo admirálů bouřky, tak dík.
    Těch 96 bouřek lv0, co vlastním mě určitě spasí :D Ale mám tam ji nějakou dvojkovou a trojkových dokonce sedm.
    To bude hukot, to radši ani nechci vidět :rolleyes:


    Tak bouřky vyzkoušeny:
    "Tvůj výkon v této výzvě bohužel nebyl dostačující"
    Promarněné 3 minuty :p
    Taky mohli dát třeba já nevím - 10 perel jako symbolickou odměnu za účast... o_O
    No nic. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se že? :D
     
    Naposledy upraveno: 9/10/21
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    TRYXIK1 nevím jestli sis všiml, ale ty mini hry jsou 3 a každá je zaměřená na něco jiného. Na pastýře potřebuješ přesnost a dostat lodě do zóny, v závodu potřebuješ rychlost a u lukase co největší dmg takže ano, je potřeba na každou mini hru nastavit loď jinak.
     
  9. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Tak je celkem logické, že když loď není silná na DMG, tak bude pochopitelně i pomalá, protože rychlost ježdění je vždy až druhořadá.
    S těma Pastýřema ale uznávám, že máš Leo nejspíš pravdu. Jestli jde o přesnost (střelby?klikání?nebo čeho?), tak to by mohla být jediná minihra, které by se mohly účastnit i slabší lodě. Já to radši pro jistotu zkoušet hrát nebudu, ale pokud už tu minihru někdo hrál, mohl by sem říct své poznatky, jestli je to pro slabší hráče. Rád si je přečtu.;) a celkem mě i žere zvědavost, jaká ta minihra je :rolleyes:
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tak jsem to nemyslela. Jde o přesnost směru, kterým NPC pošleš. Musíš NPC střílet tak aby směřovalo do zóny a to není vždycky nejlehčí. Stačí jedna rána ze špatné pozice a už tě to zdrží a hru nedoděláš. Ale jak už psal Poseidon tyto mini hry byly obtížné už když se v akci objevily poprvé. Sice jsem poslala zpětnou vazbu, že jsou hry těžké, ale pochybuju, že to upraví.
     
  11. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Mé řeči neber vážně.
    Já se hlavně jen snažím lehce naťuknout, že jsou ve hře i slabší hráči, kteří jsou docela dost zklamaní, že nemají možnost se účastnit eventu s ostatními jen proto, že mají pouze průměrnou loď
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přesně tak jsme to centrále podala, protože malé lodě si v mini hrách ani neškrtnou. Nejde ani o to, že se nedostanou do žebříčku, ale že vystřílí spoustu munice nebo použijí fofršutr, kterých nemají moc a nic za to nedostanou.
     
    TRYXIK1 tohle ocenil(a).
  13. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Jde o to, že kdybych dostal alespoň nějakou symbolickou odměnu pár perel, tak si řeknu ok... nemám na to, jsem slabý, přenechám to silnějším. ;)
    Ale takhle, že jsem za svou snahu a čas nedostal VŮBEC NIC si připadám vyloženě jako blbec. o_O
    Je to silně demotivující. 3 měsíce jsem se nezúčastnil ani jedné jediné minihry, protože mi to vždy přesně tímto způsobem znechutí...
    Cítím se jako bych stál za dveřma místnosti a nemohl vejít dovnitř, protože uvnitř jsou důležitější lidé, a tak jen přes dveře poslouchám.
    Cítím se jako malé dítě, co nemá možnost vstoupit do debaty dospělých
    Ale jinak dobrý :D
     
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    TRYXIK1 na odmeny sa vykasli. su slabe. Strielaj entove lode ziskavaj duse ,kupis design a minihry rob tie lahke do sezony. Nic viac neni zaujimave
     
  15. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    BlackOuts
    Odměny mě nezajímají a ten design už tuplem ne. Mám už dávno lepší.
    Jde mi jen a jen o ten princip.
    Že mlátím prázdnou slámu a veškerá moje snaha je odměněna nulovou odměnou.
    Prostě se nudím. Chci zpestření. Nezáleží mi na zisku.
    Chci zábavu a ta se s nulovou odměnou těžko hledá.
    Koneckonců zábava je jediný smysl, jaký počítačové hry mají ne? tohle není osmi hodinová šichta v práci, tohle má být osmi hodinová relaxace a bez odměny tu relaxaci nějak nevidím
     
  16. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    2021-10-10 03:35:52
    Potopil jsi loď Lord Parcel.
    2021-10-10 03:35:52
    Získal jsi 264 x Prokleté duše .
    2021-10-10 03:35:52
    Získal jsi 125 x Lístek .
    2021-10-10 03:35:52
    Získal jsi 100121 x Koruny .
    2021-10-10 03:35:52
    Získal jsi 56 x Mince safanad .
    2021-10-10 03:35:52
    Získal jsi 147361 BZ (bodů zkušenosti).
     
  17. Zepelin

    Zepelin Zelenáč fóra


    no kazdopadne ja si myslim ze kazdy design co je ve hre a jsou tam kameny by jsi mel koupit ja mam na lodce take plno 28 kamenu ale porad designy kupujes na kameny ne na vzhled lodky protoze poslednich par let jsou ty designy akorad tak trash...takze kazdy kamen dobry :)
     
  18. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Zepelin máš recht... a proto jsou slabé a silné lodě:D:D Hráči co kupují designy na parádu a hráči co kupují designy pro kameny na vylepšení lodě :)
    Co se týče miniher,nepříjdou mi tak těžké..Dokonce bych řekl,že by i tyto mini hry mohla malá lodka zvládnout na odměnu.A jako recepty na děla a vybavení za pár minut mi nepříjde tak špatné.;)
     
  19. malyjan16(CZ)

    malyjan16(CZ) Pisálek fóra

    Mně nevadí, že jsou minihry těžké, ale odměna 1 zářící duše (2 duše pokud člověk utratí prokleté, aby dosáhl lepšího výsledku) je opravdu výsměch, když je člověk jinde nesežene. Když si člověk vezme třeba cenu naleštěných hlavní, tak je to 30, tzn. 30 x projetá minihra, tam je vzrůstající cena tiketů (takže pokud bych to chtěl sehnat za jeden den akce je to 975 tiketů, když každou hru pojedu 10x). A tolik úsilí pro 1 buff na 10 dní je opravdu těžkej nepoměr, vzhledem k jiným akcím. Největší výsměch je to, že itemy a buffy si z této logiky může koupit pouze ten, kdo si nechal zářící duše z minulé akce a to mám mít jako křišťálovou kouli, abych duše neutratil za munici, protože je budu v budoucí akci potřebovat, to je opravdu smutné. Při tom by stačilo buď navýšit odměnu duší z miniher, nebo aby dali zářící do Postmana, který stejně moc munice nedává, nebo do Parcela, alespoň by byly ty buffy dosažitelné. Jo a u toho Parcela samozřejmě 5% nemusí být nastříleno u Postmana, ale u Parcela, abyste dostali odměnu.

    Na druhou stranu, pokud se zaměřuji pouze na harpunování a sbírání truhel, tak těch děl padá celkem dost, ale celou akci harpunovat není zábava.
     
    Naposledy upraveno: 10/10/21
  20. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    TRYXIK1 vyplakavas tu ze minihru neustrielas ale pritom pre teba su kamene za design zbytocne. V prispevku cislo 507 pises ze mohli dat aspon 10 perel simbolicki ,ale mne osobne aj ked daju za prejdenie minihry -1000 peral tak minihry robit budem do sezony lebo mince su dolezitejsie ako perly. To bude so mnou suhlasit 99percent hracov.Trochu rozmyslaj a az potom pis.C o si myslis ze top hraci hraju tieto minihry pre perly alebo nejaky recept na delo ,ked maju nakupene full dela za real peniaze? Plno hracov by to ani nespustilo tu minihru aj keby tam bola odmena 10 000 peral a nebola by sezona
     
    Legend79cz a Phantom_ship tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.