Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    neda sa dostať do arény vcera ani zadávateľ nebol dnes s 50 pokusov ma 2 x nalogovalo
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Do arény se dá dostat, ale buď musíš v rámci nějaké koalice či aliance požádat hráče a nebo čekat ve frontě.
     
  3. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    co to sakra
    kámo už to neber
    :D
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Cesta do Atlantidy už začala nebo ne? Nikde to není uvedeno. Bill Ballard (přístav mezi 11 a 14) mi nějaký úkol dal, ale další úkol mi dávala Eona Norlingová (ten samý přístav), která ale není uvedená v seznamu zadavatelů ve FAQ. K ní mě poslal Ballard. Ona mě už ale jinam neposílá. Jel jsem k dalšímu zadavateli v seznamu - Nikolaos. Ten má být v přístavu mezi 19 a 20. Tam ovšem není. Další uvedený zadavatel - Alexandros - na mapě 13 také není. Další je Loreena, ta sice na mapě 14 je, ale úkol nemá. Tak jede ta akce nebo ne?
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Cesta do Atlantidy není akce. Je to nový systém, něco jako když se zaváděly Vovoi úkoly. Info je v oficu a ve FAQ. Zatím není spuštěný (nějaké technické potíže), ale během dneška ho spustí restart.
     
  6. matfons

    matfons Aktivní autor

    Tak dúfal som že táto posledná akcia "občianska vojna" skončí dnes o 12:00 asi ako väčšina hráčov ale vídím že NPC tejto akcie nás budú otravovať až do večera :( jedinaá akcia ktorú BP nemusí predlžovať (nie je to len môj názor) ale BP sa rozhodol ju predĺžiť...asi ďalší krok proti poctivým hráčom a pre boterov :(
    Navyše nechápem, že akciu sice nechajú ale bukanýrsky trh k akcii uzavrú skorej ako skončí akcia...
     
    Naposledy upraveno: 30/8/21
  7. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Těch pár hodin navíc už nikoho nezabije a alespoň jsem se umístil v top100 bez práce, když mě nikdo kvůli technickým problémům nepředběhl :D :D
    Inu, tak už to v pohádkách bývá ;)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    matfons akce byla prodloužená kvůli problémům na MS1 kdy hráči žádali o prodloužení protože si nemohl nakoupit .
     
  9. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Na druhou stránku proč to kvůli nim posouvat? Nemají to nechávat na poslední chvíli.. Kdyby někomu nešla například dva dny elektrika, tak to taky neposunou..
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já si myslím, že si to zaslouží tento herní server je už druhý den defakto v rozmezí 20-8 nedostupný pro hru.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Copak se stalo se žebříčkem Atlantidy? Že by nějaká chybička? :)
    Mám 679 bodů, ovšem v žebříčku jen 5 a nic se nepřičítá.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím zkusil jsem položit dotaz. Vím, že se upozorňovalo na botery v žebříčku asi pravděpodobně došlo k nějaké chybě s koncem akce.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Konec jedné akce ovlivní žebříček jiné akce? Bravo, tleskám ;)
    Nicméně dnes už je to v pořádku.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bože tady člověk nemůže nic napsat ani svůj názor takže asi začnu psát jen fakt sice tu bude prázdno ale což.
     
  15. *===R.J.Dio===*

    *===R.J.Dio===* Zelenáč fóra

    Ahoj, nevím kam to mám napsat ,tak to písnu sem , tím patch mi nejede klient . tleskám programátorů BP , a jak tak na to koukám tak si doufám usuzuvat , že 90 % lidí na tomto svě+tě je stejných / jako programátoři BP / a proto je celej tento svět už v kelu , co s tím hodlají dělat , abych se dostal na klienta , o5 milion resetů ??? . Mám Win 10 61 bit , 32 GB ram , do dnešnáího patch mi to jelo , teď nakliknu zástupce na ploše , blik blik a nic ...bomba .
     
  16. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    tohle je většinou následek toho, že se klient updatuje a nepovede se mu to :) takže jedině odinstalovat, nainstalovat znova a počkat až se updatuje
     
  17. *===R.J.Dio===*

    *===R.J.Dio===* Zelenáč fóra

    ..dík, zdá se , že to pojede , nenapadlo by mně to , jelikož tu lidi psalůi , odinstaloval jsem , nainstaloval a nejede , proto jsem se tomuto řešení vyhýbal , ale zdá se , že to pojede.. ... a taky jede . dík ještě jednou za radu
     
  18. Koudelka2

    Koudelka2 Zelenáč fóra

    Může někdo poradit co mám udělat aby mě šel spustit opakovací úkol na mapě 13/1pro atlantídu.
     
  19. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    počkat až to bigpoint po 3 měsicich opraví XD
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel koudelka 2 opravdu jen čekat. Jsme na tom všichni stejně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.