Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Aha,tak uvidíme,ale kdyby z toho byl bukanýr tak už dávno je. To si nenechají ujít :D
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    označení "černý trh" je trh k akci. Platí to u každé akce.

    Screenshot_3.png
     
  3. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Tak kdepak máme tu slavnou akci? Koukám na moři nic. na foru je 6.8. a i 7.8. tak si každý může vybrat :D Koukám, že ta hra jde pomalu od desíti k pěti..
     
    aver tohle ocenil(a).
  4. aver

    aver Pisálek fóra

    taky jsem kvuli tomu cekal doma...a vono prd...a od cmka jsem dostal info, ze se to proste stane...:D
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Návrat lodí „Crystal Raider“
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dva datumy jsou moje chyba, došlo k posunutí začátku na poslední chvíli a ve FAQ jsem to zapomněla změnit. Akce začíná samozřejmě dnes a už je spuštěná. Jde o krátkou akci takže žebříček bude až na konci.
     
  7. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Asi jsem moc slabý ale nestihnu dostřílet vuura takže dostanu jen 3 krystaly :(
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud ho nestihneš dostřílet celého dej mu jen jednu ránu a krystal dostaneš taky.

    • Všichni hráči, kteří způsobí poškození lodi Crystal Vuur, získají okamžikem jejího zmizení krystaly.
     
  9. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Vuura jsem sice zabil ale odmena 65 k perel za munici dracovnik smesne ...
     
  10. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    BP už není schopný pustit ani jednu akci včas, to je masakr :eek::eek:
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud vím většina akcí se spustí včas tak tu nepiš nesmysly.
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  12. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Pokud se nepletu tak poslední dvě ani náhodou. takže... nebraň neschopný lidi. ale jakmile by byla špatná platebka tak se to hned opraví.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Poslední dvě nejsou " ani jednu akci včas". Nikoho nebráním, vím, že ve hře jsou chyby a že poslední dvě se nespustily včas, ale vy zase nemusíte křivdit a dělat jakoby všechno co udělají bylo špatně. Taky Vás nikdo nenutí tu hru hrát tak se trochu zamysli a trochu soudnosti.
     
    ==WaRRioR.cz== tohle ocenil(a).
  14. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Pár chybek:

    Lodě „Crystal Vuur“ po 240 sekundách zmizí. - ve skutečnosti mizí už po 120 sec. , tato změna byla provedena v průběhu předchozí akce, myslím v březnu, ale nebylo upraveno ve FAQ

    Crystal Raider - Hráč, který způsobí největší poškození, bude mít malou šanci na zisk krystalů.
    - asi chyba, po sestřelení 500 lodí ani jeden krystal, nebo je někdo kdo je dostal?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No tak možná by pro příště nebylo od věci upozornit na tuto situaci dříve, může to být chyba FAQ, ale i nastavení akce. Nyní s tím těžko něco uděláme akce jsem skoro nedělal jelikož mě neoslovila.
    Nicméně je to vždy o štěstí a také jaká je procentuální šance. Několik vurů jsem sestřelil a maraudera jsem nedostal ani jednou a někteří ho dostali několikrát.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  17. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Pokud chci získávat aj druhé mince ted, musím si "obrátit" reputaci,že?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Můžeš vyměnit i mince na trhu. A nebo jedině pak jak píšeš, ale celou dobu nebudeš dostávat odměnu než se dostaneš do druhé reputace.
     
  19. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    vyřidte prosím soudruhum z ndr že slovo online hra je nonstop hraní a né non-stop lodě na moři. dík
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co to má společného s akcí?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.