Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano je to tak maj tam omezení a jestli to byla chyba z jejich strany či záměr ti nikdo nepoví. Ale mají to tak všichni a bylo hlášeno již na začátku aby jich šlo víc koupit.
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    otazočka admiralovia ktory skaču z eventovych lodi vindo aj na minimape? aj ked su daleko odomna?
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na minimapě vidět nejsou, musíš hledat.
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  4. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    je tu nejaka chyba v hre na kamennom vajci alebo je zle napisane na fore o odmenach ziariacich dusi a dostavam prekliate....ziariace dostavam len z admiralov.

    napisane na fore:
    Kamenné vejce
    • V závislosti na způsobeném poškození (které však musí být aspoň 10%) získáš odměnu v perlách a BZ.
    • Hráč, který způsobí největší poškození, získá zářící duše, reputaci u Ballarda a obří žloutek (úkolový předmět).
    skutocna odmena:
    2021-01-31 18:35:50Získal si 4x Bill Ballard reputácie.
    2021-01-31 18:35:50Potopil si loď Kamenné vajce.
    2021-01-31 18:35:50Získal si 15500 BS (bodov skúsenosti).
    2021-01-31 18:35:50Získal si 2 x Prekliate duše.
    2021-01-31 18:35:50Získal si 4265 x Perly.
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Děkuji za upozornění. Předáme další chybu překladatelů porovnával jsem situaci s dalšími FAQ a má tam být prokleté nebo zářící.
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak už jsem psal, akce by nebyla špatná, kdyby byla o hodně větší šance na zisk čmáranic. Celý den člověk jezdí, nahání strážce a čmáranice stejně nedostane. A pro jistotu, aby to už opravdu nešlo udělat, daj do úkolu 2. Ani není čas, dělat jiné úkoly. Za mně akce obrovský palec dolů. Zajímalo by mě, jestli ten, kdo to vymyslel, tuhle hru hraje. Podle mně ne.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano šance je malá a byla hned první den hlášena. Já se zasekl na té jedné a vzdal jsem to a zrušil daný úkol. Skočil jsem na nespočet kolikrát jsem ho ani nenašel a nebo už měl malinko.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Za posledních 24 hodin jsem veškerý čas, který jsem byl na moři, věnoval nahánění strážce a čmáranice jsem nedostal. Neudělal jsem žádný jiný úkol, trhlinu, nic. Tak dobré kameny ten design zase nemá, aby to stálo za to.
    Je mi jasné, že na tuto akci to už neupraví, ale ať to proboha už nedávaj na žádnou další znovu :)
     
    dejdy tohle ocenil(a).
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    čmáranice jsme hlásili už první den a určitě budeme tento problém dávat i do feedbacku po akci. Akce vcelku je dobrá, ale ty úkoly krapet nevychytali.
    Aby hráč získal design je nutné alespon jednou získat tu čmáranici a pak dělat denní úkol, to se dá stihnout, případně za kostěné jeden dílek koupit. Kdo neměl štěstí ani jednou má nejspíš smůlu.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemusí to stačit, ne pokaždé totiž dostaneš ze Záhadného daru dílek. 2x jsem z něj dostal munici, někdo říkal, že z něj měl přesýpací hodiny.
    Jinak souhlasím, akce by jinak nebyla špatná.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  12. Eventových lodí je jako šafránu :)
     
  13. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, Zmenšená hlava jen v platebku. Pro sběr lebkových krystalů musí člověk pustit hold nějakou tu korunu.

    Takže akce na nic

    Nejlevnější balíček(s tou zmenšenou hlavou) cca 500kč, ke 3 denní akci. To jako vážně?
     
  14. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    tak tenhle event je fakt nehodnotitelný. Asi predčasnej apríl.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je nesmysl že člověk o hlavu má přijít úkolem i když ho nic nenutí ho dělat. Ale jedná se o výhodu pro platící hráče tak jako jsou děla či paluby a podobně. Buď se člověk rozhodne, že tyto výhody chce a koupí si balíček a věřím, že takových bude opravdu hodně je to tak každou akci i když píšou hráči, že to je na hlavu a podobně a nebo mi prostě stačí perly jen.
     
  16. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    body do sezony , jinak to je o ničem ,PERLY - každej jich tu má mraky , a perly už jsou k ničemu stejně tak jak zlato. Stále se vymýšlí jiný měny a čím dál hůře dostupnější , tato hra už je těžce o penězích a myslím si , že čím dál víc lidí bude přemýšlet jinak , už tato hra není pohoda oddech , , už to je úplně o něčem jiným ...
     
  17. Já třeba perel mám pořád nedostatek :)
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Světlonoš má 10 000 HP, nejde střílet dutou a dá 2 krystaly. To si myslej, že ho někdo bude střílet?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím jestli šel dutou naposledy. Ale právě kvůli krystalům, že byl na ránu a ještě se počítal do NPC na mapě se kradl o 106. Jelikož i když třebas velká loď krystalů už tolik nepotřebuje malé jo a nemáš je kde brát kromě nákupu moc často.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.