Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ano vsiml a je mi to jasne.
    Hraci si tu stezovali,ze mapa za prepad nepada,tak BP takticky zvysilo sanci na mapu ale dalo jinou. Tak to chapu ja ,trosku vycurany.:confused:
     
  2. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Než byl restart byla šance na geminu +- 0,5% a tedka je pouze 0,25%. Protože tu první šanci rozdělí na dvě ještě.. Takže jak se píše docela masakr tohle..
     
  3. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    jj bp ví jak uderžet hráče :D
     
  4. Tomasek0000

    Tomasek0000 Pisálek fóra

    • Vulgarita
    Jo BP by jsi zasloužilo do držky, restart a hra zase nejde takový EDIT :-( až to bolí.....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/6/21
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to možné, bohužel informace o % šanci nejsou zveřejněny.
    Prosím dle pravidel.
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mohl by mi někdo z BP vysvětlit, jak se počítají body do šampionů jednotlivých národů? Hraju za Česko, takže sleduju Česko - šampioni a zatím jsem v tom neobjevil žádný systém přidělování bodů.
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já si myslím, že by to mělo být body co jsi nastřílel ty za NPC (Tvůj přehled či jak se to tam jmenuje)+další hráči.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To jsem si taky myslel, ale sundal jsem úsvit a přidalo mi to 1 bod místo 7, i když jsem dal poslední ránu, nikdo jiný nestřílel.
    A pak by mě ještě zajímalo, když mám v Osobním přehledu, že jsem sundal 38 kopí, za které je 100 bodů, tak mi to píše, že za kopí mám 6400 bodů, takže podle BP 38 x 100 = 6400? Podle mně ne ;) (to násobení nesedí skoro u všech eventových npc v osobním přehledu)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak upřímně toto nesleduji ani jiné info k tomu není. Ale zas aby to bylo co NPC to 1 body mi přijde také nesmysl když si vezmu kolik má první země u nás.
    Co se týče těch bodů no počty nesleduji. Nicméně nahlásím je dál i když nevěřím v opravu do konce akce.

    EDIT: Takže dle vyjádření se nejedná s tím počítáním o chybu, jelikož Vylepšená fotbalová munice dává prý dvojnásobné body.
     
  10. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Ahoj, kdy a jak je možné získat dizajn Šampion Poháru pirátů (pro vítěznou zemi)? Ve FAQ to zrovna moc konkrétní není. Díky
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podle mě je to jasné dost. Pokud sis vybral národ, který celkově vyhraje celou akci tak dostaneš tenhle design.
     
  12. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    Rád bych se zeptal co je pirátský dublon, který potřebuji na získání designu kopí osudu. Už zbývá týden do konce akce a pořád to není nikde napsané.
    Jen pro moji zvědavost, bukanýrský trh byl otevřený znova po koupi balíčku ? Já ten první nekupoval tak nevím. Díky
     
  13. Legend79cz

    Legend79cz Zelenáč fóra

    Dublon je odměna z fotbalové areny.Získaš 1 dublon,pokud Tvuj tým vyhraje.To znamená že musíš vyhrát 50x na to,aby jsi získal design.:)
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bukanýr byl znovu otevřený protože probíhá další Sigma. Tam je k dispozici 1 balíček, který taky otevře bukanýra. Kdo si ale koupil balíčky už u první sigmy tak by měl mít bukanýra už otevřeného.
     
  15. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    Zakoupil jsem včera bukanýra, koupil si vojáka st.4 a nějaké svitky co tam byly v nabídce. Dnes dorazím z práce a chci si koupit něco dalšího a ejhle vybíhá na mě hláška "Nemáš dostatek měny nebo vypršela platnost balíčku" Bukanýr neskončil snad ne ? Má někdo stejný problém ? Nejde koupit vůbec nic. Upozorním hned že měny mám 3x tolik než je třeba.
     
  16. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Vse normalne funguje jak ma byt jen je skoda ze kdyz ho znovu otevrely mohli dat znovu nove veci do trhu :)
     
  17. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    já první sigmu nekoupil a otevřel až druhou, v trhu mi to ukazuje např. že můžu koupit 7x runu přebudování. Ale jelikož mám koupenou jen druhou sigmu tak můžu koupit jen 4 a ty zbývajíci 3 už nemůžu :-( Tak je to se vším, vidím ke koupi 400 receptů st.0 a můžu jich koupit jen 200 a 200tam pořád svítí a nejdou koupit. Taky to mohli nějak upravit. Amatéři slabé slovo. Díky za odpověď.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud je to napsané jako podmínka neuděláš nic. Nicméně já mám u runy napsanou dostupnost pouze 7. A recept mi to ukazuje jen 200 a žádných dalších 200 nevidím ani zamčených tak nevím. Ale jedině zkusit napsat na podporu aby to předali dál pokud tam je opravdu daný počet ale myslím si, že je to chyba zobrazení jelikož co vím od hráčů reset nedělali a 200 tam bylo od začátku.
     
    Phantom_ship tohle ocenil(a).
  19. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    Ano runy mám taky 7 a můžu koupit jen 4, tři tam prost zůstanou zamknuté. Já to řešit nebudu, koupím to co mě pustí. Jen jsem byl vyděšen, že nešlo ze začátku nakupovat vůbec :)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak to je pak těžké jestliže je tam problém je zapotřebí ho řešit co když takových hráčů je více. Co je za problém napsat na podporu třabas nejdou mi koupit 3 runy materiál mám a přidat k tomu i nejlépe screan. Kolegové budou mít informace o tvém účtu a předají to dál aby se to řešilo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.