Akce (1/2021 - 12/2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Poseidon, 15/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Je to o štěstí dostat mapu Gemini.U nás získávají někteří hráči i 5 za den.Já sám od začátku akce získal 4.:)
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    myslis tohle? Hráč, který se nalodí.... takze za sestrel nic neni.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mapa Gemini - je to jen šance jen za přepad pozorovatele.
    Bukanýrský trh - je dobré číst oznámení celá ne jen první větu, výprodej otevírající bukanýra začíná 14.6
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    DIky za odpovedi.
    Jeste mi prozradte za co nakupujete fotb. munici,uz davno jsem vycerpal limit za perly.
    Za korunky se mi moc nechce,ostatni munici strilet je to hard :).
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bez limitu je za duše a koruny takže bud tohle nebo jiná munice
     
  6. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    Ja viem že to je za prepad , teraz asi 35 npc a stále nič.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to vše o štěstí. Já jich také moc nezískal.
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    duse nedostavam tj. vzacnost pro me,mapu jsem zatim taky neziskal. Aspon 1 pls.:)
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    ja ziskal za 230 prepadu 6 map
     
  10. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    noo 230,tak tj je cely vikend odhaduji,pekny.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    k akci jsou zatím nahlášené tyhle chyby:
    • v okně Akce po překliknutí na jinou záložku zůstane okno s hodnocením předešlého dne v popředí a další okna se otevírají v pozadí
    • grafika z arény zůstává i na běžném moři (gólové zóny, zóny hráčů atd)
    • vlajka vybrané země je příliš daleko od lodě hráče
    • omezení munice za perly (příliš nízký limit pro tak dlouhou akci)
     
  12. Tomasek0000

    Tomasek0000 Pisálek fóra

    Leo ještě nahlaš že vůbec nepadají prokleté duše ani zářící jo děkuji
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zářící padaj. Je to stejně jako karty o štěstí. Z ducha jsem párkrát dostal 1 zářící a to samé se dá získat z národní lodě, je to velmi málo ale je. Větší šance na duše je z kopí. Co se týče prokletých jestli se nepletu ty z NPC padat nemaj viz FAQ. Ty se získávají hlavně za prodej karet.
     
  14. Tomasek0000

    Tomasek0000 Pisálek fóra

    Jo ano to máš pravdu :) jako dají se to nazbírat, jen by se mohla doopravit ta blbá anera aby fungovala jak má.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to už neovlivníme. Nezbývá než čekat jak se k dané věci postaví co se rozhodnou změnit co rozhodnou, že je podle nich v pořádku a podobně. Upřímně arénu jsem neměl nikdy moc rád. Nyní ta kola označující funkci jsou děs, nemluvě o tom, že se někdy seknou a hráč jezdí bez nich. A vylepšená fotbalovaná munice mi přijde, že nemá žádnej bonus.
     
  16. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak za 2 hodiny hrani jsem dostal jen jeden dilek do skladacky :( To je trochu malo, pro nas pracujici :(
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Akce je dlouhá, ale i tak kolega malou šanci na dílek hlásil.
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Ve faq se pise
    Pozorovatel úsvitu:
    • V závislosti na škodách, které způsobíš, získáš odměnu v BZ a perlách, korunách či yulongských mincích.
    • Hráč, který způsobí největší poškození, dostane malou šanci na získání zářících duší, šanci na získání fotbalové munice, Asklépiova daru, teleportace či Eliášova ohně, malou šanci na získání běžného, vzácného či velkolepého dílku skládačky.
    • Hráč, který jako poslední vystřelí, získá ztracenou lásku, Tritonovu korunu, Simbin amulet, teleportaci či střelný prach.
    • Hráč, který se nalodí (hodnota nalodění 50 000), získá dračí oheň 2. stupně, Tritonovu přízeň, vylepšenou fotbalovou munici či bonusovou mapu Gemini
    Včera večer jsme měli restart, který upravil
    • přidali jsme šanci na zisk bonusové mapy Taurus za přepad akčního NPC Pozorovatel úsvitu
    Hraci to strileji pro mapu Gemini a ne pro mapu Taurus.:( Jsem z toho lehce rozladen. Co se da delat ,nic.
     
  19. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Aneb jak udělat z dobre akve blbou:)
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přidali jsme šanci na zisk bonusové mapy Taurus

    všimli jste si toho slova na začátku? Gemini nebyla vyměněná za Tauruse, ale kromě Gemini můžete dostat i Tauruse. Jsou tam teď dvě mapy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.