Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    Lov na kachny dalšia komédia zo strany BP niake denne odmeny v hodnote 2-3k perál.Nech do budúcna takéto exkrementy ani nepúštajú,prepáčte za nevhodné správanie ,ale inak sa to okomentovať nedé či narodeninová akcia alebo táto aprilova je výsmech :) Pekný deň.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud se ti akce nelíbí, nehraj ji. Menším lodím přijde vhod pro změnu akce, která je odlišená levely a nejsou věčně střílení pro pár bodů silnými loděmi, které než aby bojovali se sobě rovnými raději topí malé lodě protože je to jednodušší. V posledních letech tu máme jednu akci za druhou a někdy i víc souběžně. Prostě si vyber tu, která ti vyhovuje. Před několika lety byla jedna akce za 2 měsíce a hrál je každý i když nebyla dobrá proto, že to byla změna od nudného ježdění. Každá akce vyhovuje někomu jiného , to ale ještě není důvod na ni nadávat.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Buďme rádi za každej zisk. Taky by se mohlo stát, že bude zisk ještě menší. Narozeninová akce je super jak pro malé lodičky kde získají skoro za hubičku perly, koruny občas i yulongské mince a mají šanci na zisk dobrých kamenů.
    Od větších lodí zase vím jak jsou spokojení ohledně například přidaných receptů na vylepšení děl.
    Pokud jde o kachničky je to také defakto jedna z opakujících akcí a nikdo tě nenutí jí hrát. Nejvíce mě baví jak tu třebas ty nebo někdo hudrujete, ale jděte se podívat kolik lodí i po konci sezóny honí šiřitele či zvěstovatele moru. Tak je asi naprosto jasné a i BP to vidí, že je zájem o tuto akci.
     
  4. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Honí Šiřitele či Zvěstovatele moru?To myslíš ty boťáky Poseidone?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nemyslím si, že by *** se teleportoval, ale kdo ví já je nepoužívám. A rozhodně určitě bod nebude napadat jiné hráče sám od sebe že.
     
  6. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    To jistě ne,ale určitě sám střílí npc že.A jestli nevíš,kde je najít,stačí si projet mapy popř. ti mohu napsat id,ať víš koho hledat že.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Poseidone, kachničky jsou opakující akcí? Nepamatuju se, že by už někdy byla.
    Ať si píšete co chcete, tak narozeninová akce je pro mně jeden velkej propadák. A ne jen pro mně - neznám nikoho, kdo by s ní byl spokojen - ať je to silná loď nebo slabá. Ano, jezdí na šiřitele a zvěstovatele pořád pár lodí, ale ne kvůli výdělku, ale kvůli tomu, že není co jiného dělat. A když je řeč o boterech, tak dobrou akci poznáš podle množství boterů na mapách a v současné době jich opravdu moc nejezdí.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    narozeninová akce co se týká různorodosti a zajímavosti je trochu zklamání, přece jen to má být vrchol roku, ale s tím nic nenaděláme. Co se týká Honu na kachny, tato akce byla už loni a jde o malou akci takže nebude moc zajímavá. Booteři bohužel byli, jsou a nejspíš vždycky budou, ale v tomto vláknu je určitě nebudeme probírat. Jednak na to tohle vlákno není určené, jednak se toto téma probírá neustále všude a navíc to bohužel asi ani nemá smysl. Drřte se tedy tématu probíhající akce.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak to se omlouvám, nepamatoval jsem si, že už kachničky byly.
    Stejně jako u vánoční akce a ježdění s dárkem není ani ježdění s kachničkou akcí pro silnější lodě. Je to akce pro ty slabší. Pokud je design jen za první místo, tak vyšší levely skoro nemají šanci. Na levelu 41-45 musím o kachničku bojovat, zatímco lodička s levelem např. 5-10 (nevím přesně, jak je to dole rozdělené) si může s kachnou jezdit skoro celý den. Když člověk jede po spodních mapách, tak vidí, že stále stejný nick sbírá a pouští kachnu.
    Nestěžuju si, je mi to celkem jedno, jen až si bude zase někdo stěžovat, že se pro malé lodičky nic nedělá (i když ty odměny je taky moc nevytrhnou) :-D
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nechci aby to vyznělo jako rada, ale nebyl by zas takový problém požádat v cechu silnější lod o sundání hráče s kachnou aby si ho mohl vzít i slabší hráč. JE to spíš o zájmu. Při množství akcí a jak se z nich kolikrát dá vydělat musí být některé zajímavé a některé slabé. Ne každá alce může být výdělečná.
     
  11. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Ahoj chci se zeptat jsem level 16 na jakém moři mohu sbírat kachničky myslel jsem na 10-16 ale na 11 mi to píše nesprávný level? Poradíte
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano, mělo by to tak být. Předám dotaz dále je možné, že je špatné levelové rozmezí. Nicméně tě poprosím napiš kolegům na podporu, aby evidovali informace o tvé lodi.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ještě se zeptám Virgio nehraješ náhodou na GE7 PvE serveru? Hon na kachničky je bojová hra takže je potřeba mít zaplý PvP režim aby jsi mohl kachnu sebrat.
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    G. Amerika 3 prosím restart. Strašné sekání.Děkuji
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Situace ohledně MS13 byla předána dále s žádostí o kontrolu.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  17. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    no... erby se koupit nedají :( takže malé lodě mají pech
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já myslím, že malé lodě měli dost šance při poslední akcí. Pro malé lodě se nedělá 99% akcí. Nelze vždy uspokojit vše kolik lidí nadávalo na poslední akci a právě malé lodě ne.
     
  19. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    1) kde se daji krom ukolu sehnat erby
    2) jak projet celou minimaou nak nechapu zisk vezovych erbu
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    1. Přečti si FAQ
    2. Podle mě jsou za zničenou vlnu jako tomu bylo při poslední skupinovce.