Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    skupinová mapa velké zklamání, myslel jsem si že eventové akce jsou od toho že hráč získává lepší odměny než klasicky ze hry. Ještě v popisu skupinovky je psané, že se budou získávat youlong mince a koruny. Jako sice to dává (až za vyšší vlny) ale jako za jednu vlnu 3 youlongské mince ? :D To má být vtip ? víc vydělám když půjdu střílet lodě na mapách 31+ a nemusím na to ani sbírat ty prastaré erby. Jako čekal jsem od toho asi až moc po minulém roce kdy byl event naprostá paráda tohle se tomu ani zdaleka nepřibližuje. Velký propadák, doufám že ty odměny na skupinovce aspoň 10x zvednou jinak to nemá cenu ani jezdit, respektive má to cenu na udělání sezóny a konec.
     
  2. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    • Vulgarita
    říkam to nerad ale je to akce k EDIT odměny směšné a vím i o lidech co si brali dovolenou a čekali tu dokonalou akci co byla minulej rok sorry jako je to hnes :(
     
  3. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    opět velmi povedený event ze strany SF, je to směšné a úplná ztráta času, střílet nositele moru za 1,5K perel a to v počtu 5-8ks /hod je úplný balzám na duši a to nemluvím o dalších NPC lodí, které svět zatím ještě neviděl, happy birthday všem
     
  4. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Tak co říci na event.
    Jediná pozitivní věc je bonusový kód i když fakt nevím jestli je v téhle době slovo pozitivní to co by chtěl člověk slyšet. Jinak event je opravdu super, až tak, že to ani nemohu napsat, protože bych mohl dostat perma ban... Gratulka!! Ještě že jsme se na narozeninový event tak těšili. Aspoň že dali ty super předražené balíčky v kterých nic není. Jen tak dál, už se těším až se začne hra zase lagovat ať to máme kompletní narozeninovou nadílku.
     
    Andrii87.cz tohle ocenil(a).
  5. =Elis=

    =Elis= Zelenáč fóra

    Nwm jestli si z nas BP delá srandu ale tohle je total propadák
     
  6. Tom_cZ

    Tom_cZ Zelenáč fóra

    Laguje to a ani nemusis cekat :D staci skocit na tu supr dupr event mapu a udelat vic jak 15 vln a muzes hodit comp z okna, protoze se jen nastves :D
     
    Dark_COBRA_CZ1 tohle ocenil(a).
  7. Trevor

    Trevor Zelenáč fóra

    Výsměch hráčům. Event NPC nikde, ukol na akční bedny jsem dělal několik hodin. BP se rozhodlo udělat si event pro sebe a to prostřednictvím platebky.
     
  8. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Je nejaky specialni duvod, proc se nehlasi akcni admiralove ? Pro hrace bez cechu je skoro nemozne splnit ukoly k akci.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je možné, že se hlásí ale klasicky jen v těsném okolí. Ale informace o tom nemáme.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Poslala jsme na centrálu návrh na opravu nebo úpravu těchto problémů. Doufám, že alespoň něco z toho upraví
    1) málo NPC
    2) admirálové se neohlašují
    3) velké lagy v posledních dnech
     
  11. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    taky jsi mohla napsat že ty odměny jsou směšný!
     
    ČIERNA_PERLA*SK tohle ocenil(a).
  12. Trevor

    Trevor Zelenáč fóra

    1.)
    Co se týče lagů tak tady jde spíš o to, že ta skupinovka je udělána náročná co se týče požadavků počítače. Spawnuje to tam stovky NPC což většinu počítačů které maj pentium prostě nezvládnou, já mám kvalitnější PC a lagy zas tak moc nemám.

    Co se týče odměny z té skupinovky, tak přidat 0 za každou odměnu co dostanem a myslím že by to aspoň o něčem už bylo.

    2.)
    Akční bedny, vážně jako to musím dělat misi na 5 beden několik hodin ? Protože nikde žádné nejsou.

    3.)
    Jediné NPC co jsem viděl je nositel moru, kterého člověk sestřelí za 5 vteřin. A taky není nikde k vidění.

    4.)
    Dát portály do obchodu za tísice korun ? Vážně ? :D, k čemu mi to je když ty NPC co vylezou jsou trash, píše tam bohaté odměny a ja vidim sotva 1k perel. Pak přijel nepřítel zničil portál a i mě a 3000 korun ztraceno. - Nezkoušel jsem raději tedy ten dražší.

    5.)
    Kdybych nečetl FAQ tak ani nevím že admirálové jsou :D
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kdyby jsi četl celé vlákno a i patch tak víš, že stížnosti už byly poslané na centrálu a některé i vyřešené. Tvůj dlouhý příspěvek je tedy podle mě zbytečný.
     
  14. .VÍRUS-SVK.

    .VÍRUS-SVK. Pisálek fóra

    zbytečnej jak cela podpora s cm do hromady že leo
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tvůj názor ti vyvracet nebudu, ale toto vlákno bylo založené s jiným tématem tak se ho drž.
     
  16. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ja by som mal jednu prosbu ohladam akcie- respektive skupinovej mapy. mohol by sem niekdo dat scren alebo video ako sa stavaju tie veze na skupke, lebo mne to stale nechce ist. Diki
     
  17. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    okolo tech ostruvku
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dojedeš k ostrůvku otevřeš menu (myslím že hvězdička na liště nabídek) a klikneš na Kladivo elementů (bude v seznamu skoro na konci).
     
  19. Agramon

    Agramon Pilný autor

    ahoj, taky bych prosil fotku, ponevadz odpoved okolo tech ostruvku mi nic nerika, diky moc
     
  20. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Leo. ? nešel by dát na BP nějaký návrh aby upravili tu skupinovou mapu ? myslím tím jen odměny, jinak je skupinovka celkem zábavná, ale ona má 30 vln a těch korun za všechny vlny jsou možná v řádech stovek a youlongských mincí je několik desítek to je vážně naprosto směšná odměna. Chtělo by to dát tak 10x větší odměny aspoň aby to vůbec mělo význam jezdit.
     
    djmeema. a Trevor tohle ocenili.