Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    GIN-CZ každé dělo má své bonusy, na foru najdeš u každého popis, některý mají bonus do duté munice, takže jsou lepší na svitky a u ostatních musíš hledat, která mají co největší poškození na elitu.

    ***štěpánek*** co bys taky skoro zadarmo chtěl :D většinou byla děla pouze za peníze (admirálama počínaje až do teď), teprve až ta děla nahradila lepší tak se postupně přesunula za perly nebo do truhel (po troškách). Už sezóna udělala obrovský krom vpřed kdy byla dobrá děla k sehnání víceméně za nic a pro menší lodě, které nekupují do hry jsou tato děla nejlepší volbou a 300 děl i když na lv 0 je pro ně třeba skoro plná loď.

    Tím téma děl uzavřeme a budeme diskutovat pouze o akci :D
     
  2. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    38..
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Jestli nakonec 38....radeji nebudem psat čeho at není zle,tak to je zajímavé nakonec. Díky AxikCZ
     
  4. matfons

    matfons Aktivní autor

    Tak a teraz naspäť k téme !!! :D:D
    Toto je môj včerajší zisk: perly: 2 223 464, koruny: 97 100, a dokonca aj mince yulong: 1500
    Myslím, že taký veľký obnos mimo akcie za jeden deň (alebo skôr za pár hodín hrania) je určite nereálne získať. Takže ja som zatial v zisku čo sa týka akcie, len ten puzzle dielik by mohol už konečne padnúť :D:D
     
    djmeema. tohle ocenil(a).
  5. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    Hlavně nezapomeňte dát odměny boterům po akci.<3
     
    (REACTOR), pavell1997(CSA) a eniinail tohle ocenili.
  6. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    • Vulgarita
    matfons
    co ted kdyz,ti ti kazdej *** suti lodku ,kterou mas za ukol ted asi nooooo???

    nomohu udelat ukoly samej ***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/20
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    NPC do úkolu se počítají na poslední, tak buď jim lodě ber taky nebo zkoušej střelit na poslední nebo si najdi mapu, kde není tolik hráčů.
     
  9. domino

    domino Zelenáč fóra

    asije problem na skupinovce kdese staví věže jdou už jen na 2 přitom před hodinou šli na 3
     
  10. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Dnes asi 3x se mi stalo, že sem ty věže nemohl vylepšit vůbec...
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud jde o věže problém jsem zatím osobně nezaznamenal. Jedině v případě, že jsem neměl volné místo v úkolech. Nicméně kolegové z podpory předávali jednoho hráče dále na centrálu, který uvádí tento problém jako pravidelný tak uvidíme snad se podaří přijít nato co ho způsobuje a opravit. Mám zato, že je již během jedné z akcí, kde tato mapa byla již problém byl. Ale bohužel jsem nenašel zmíňku.

    EDIT: Tak se mi to už také stalo, ale jedná se o náhodný problém si myslím, který už opravdu byl a mám zato, že když se udělalo něco tak to šlo. Jen nevím jestli to bylo vylepšit věž někomu jinému či něco jiného.

    EDIT: Myslím si, jestli to nebylo, že musel dojet někdo další a vylepšit věž tomu co nešly a poté to šlo. Můžete to případně někdo prosím vyzkoušet.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/20
  12. LoadingČR

    LoadingČR Zelenáč fóra

    Ten problém s vylepšováním věží jsem hlásil několikrát a všichni si mysleli , že si z nich dělám srandu . Ten problém byl a stále je, tak ho prosím vyřešte !
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím o tom první hlášení co vím dostali kolegové na podpoře včera a i CM to hlásili od asi 2-3 hráčů z jednoho serveru. Ale bohužel pokud se v 99% případů problém neobjeví u více lidí nebo u někoho opakovaně tak je to k prdu většinou bohužel. Nicméně nahlášené to je, ale zdali proběhne oprava do konce akce z důvodu svátků opravdu netuším. Zkuste pokud se vám to stane a nepojede náhodu poprosit někoho z dalších hráčů ať vám dojede vylepšit nějakou věž. Vím, že něco podoboného bylo, ale již si opravdu nepamatuji postup jak si hráči mohli pomoct.
     
  14. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Ahoj tak co jsem zaslechl tak hráči kterým to dělá jsou ty kteří jsou v tabulce mezi top 15 jsou to hráči co to opravdu valí skoro celý den a ve finále jim to pak nefunguje ale zase chápu druhou stranu že to asi nebudou opravovat bo akce za pár dnů končí a kdyby se do toho začaly vrtat tak porouchaj jiné věci co "funguji" a mimo jiné jsou svátky :p přeji hezké vánoce komunito :)
     
  15. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    Ahoj,bude nějaké info k minieventu Konec dní ?:D:rolleyes:
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím jaké bys chtěl info konkrétně. To co BP dalo je na foru, ani není moc co dávat je to jedno NPC, které vyskakuje v časovém intervalu, který je hrozně velký pokud je to vůbec nějaký interval. Co si pamatuji z loňského roku je to velká loď na kterou skáče mnoho lodí. Dostaneš tak 4-10 duší spíš bych řekl v průměru 5. Tudíž musíš skákat jak blázen abys dostal se alespoň na nějakou odměnu. Za mě nic moc event.
     
  17. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    2x jsem na to skočil 2x hp 2x 33 duší takže nic moc za to si koupíš 4 recepty a konec :)
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jj jak jsem již psal i loni to nebylo nic moc každej se snažil nahonit si alespoň na 1 výměnu yulongských mincí a to mám zato, že je šlo koupit víckrát otázka je počet v balíčku.

    Nicméně k té skupinové minihře bohužel nepomáhá když někdo Vám vylepší věž dnes jsem to s hráčema zkoušel přijde to náhodně a jde vylepšovat věže zz 2-3 ale nikoliv z 1-2. Ani výstavba věží či upgrade u někoho nepomáhá. Dodal jsem kolegům další screany pokud by někdo přišel na postup jak pomoci alespoň hráčům než se chyba někdy opraví budu rád když jim ho sem napíšete.
     
  19. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    Super akce,to člověka hnedka nabudí a potěší,jak je to suprově připravený. Určitě tuhle hru,vydržím hrát alespoň do jara,tak moc se vyhecuju.;):D:rolleyes:
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevim o co jde ale pokud o akci Konec dní je to taková mini akce už označená od BP během hlavní akce. Tudíž se s tím dá počítat.