Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím slušně. To, že tobě to vadí je sice možné, ale zase je spousta hráčů, kterým tyto bojovky vyhovují.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na temných a bouřlivých vlnách přílivu
     
  3. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    U úkolu: Šmelina v bezpečném přístavu je asi chyba, je tam napsané způsob škody (NaN) jakémukoliv hráči. (0/NaN). když střílím do hráčů nic to nezapočítá, nedá se to udělat. (klient jsem teda použil, tak nevím proč ten popis je tam šedě napsaný)
    [​IMG]
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    o jaký úkol jde? Levelový (případně jaký level), akční nebo z jiné sekce úkolů?
     
  5. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Je to akční úkol od zadavatele v přístavu.
    1.úkol - 5 akčních NPC
    2. úkol - 50 mega hp admirálovi
    3. a 4 úkol (dal 2 najednou):
    3 úkol -200 000 hp do hráče + 3x souřadnice na mapě 12.1.
    4. úkol - ten úkol, který nejde udělat
    zkoušel jsem f5, zrušit úkol a vzít znovu, přelogovat klienta, je to bugnuté.

    Další věc: teď se na 3 mapách objevily ty NPC (Pašerák Jack, Pašerák Jim a Pašerák Johny) podle oznámení bych čekat že to je obchodník který nabízí nějaký obchod za ty nasbírané sudy, nicméně ani jedno z těch NPC nic nenabízí. u všech je šedý otazník a po rozkliknutí tam nic není v nabídce
     
    Naposledy upraveno: 16/11/20
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    všiml sis kolik zadavatelů a kolik přístavů ve hře je? Vím, že píšeš ve vláknu k akci, ale když si projdeš různá vlákna zjistíš, že spousta hráčů píše do vláken s úplně jinými tématy. Proto je lepší i v takto specifickém vlákně být konkrétnější.
    Je potřeba být konkrétní. Předpokládám, že jde o akční úkoly a problém s nimi je hlášený už na centrále několik hodin. Co se týká obchodních lodí je také poslaný dotaz. Jde o novou mechaniku akce a nemáme k ní zatím podrobnější informace.
     
  7. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Asi to bude blbost, ale nejdou mi vzít akční úkoly. Nad zadavatelem mám bílý kříž a píše mi, že pro mě nemá úkol. A to jsem nevzal zatím žádný akční úkol.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problémy s úkoly i s obchodníky jsou hlášené.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kvůli problémům během akce jsme se rozhodli dočasně deaktivovat akci. Jakmile se podaří odstranit problémy znovu spustíme akci (pravděpodobně během zítřka).
     
  10. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Aha, já si to myslel. Díky Leo za odpověď
     
  11. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak si nejsem jist, zda se problemy podarilo odstranit :( Jack Hawk mi zadny ukol nedava, a kolegove pirati si stezuji, ze za potopeni dostanou kolem 8 rumu a 200 jim to odecte :(
    O obchodnicich zatim nic nevim.
     
  12. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    povedlo se že?až na to že ůkoly furt nejdou.-)
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sanroh-ČR množství sudů které jsou ti odebrané nebo kolik získáš závisí na tom, kdo jich kolik má, nemůžeš ukrást 200 sudů někomu kdo je nemá.
     
  14. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Tak jestli tomu řikate oprava je velmi scestne .Proste to mate pokazene ))).
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám co se týče pašeráků, záleží jaký jsi server. Skáčou asi rozdílně. Na moři se vypisuje na banneru informace Honba za Grogem, kde je nějaký čas. Ten se postupně snižuje a při cca 0 vyskočí 3 pašeráci.
     
  16. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Leo, ale kdyz nekoho potopim, tak ocekavam, ze o zadne sudy neprijdu :O
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Možností je více, jednak o sudy přicházíš každé 2h automaticky. Druhá situace je taková, že i když potopíš hráče ty můžeš o sudy též přijít. Kromě toho, že ty střílíš hráče, tak i on střílí tebe a tím přicházíš i ty o sudy pokud ti způsobí určité poškození. A pak záleží na tom kolik máš ty a kolik má daný hráč. Bohužel dost často se stává, že potopím hráče a buď má málo a nebo nic a tudíž získá on za poškození, které mi utržil, ale já jelikož měl málo či nic. Tak nezískám také nic.
     
  18. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak restart nepomohl. Stále nemůžu brát akční úkoly
     
  19. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra


    To jsme 2 :)
     
  20. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    kde se dají vyměnit ty sudy? díky