Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    odmeny v tých balíkoch sú uplne k ničomu, posledné balíky ktoré boli životaschopné boli naposledy počas čierneho výpredaju a ešte na začiatku zimnej akcie... inač to zas ide dolu vodou. Osobne si myslím že sa snažia, len mať niečo v platobke na čo sa môžu nováčikovia chytnúť a hodiť im nejaké euro
     
    [†].Şmrták.[†] tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nejedná se o změnu, ale o nové balíčky, které jsou částečně podobné.
     
  3. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ono by se hodilo do nějakých balíčků přidat i pravidla pravopisu :(
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kolega měl na mysli, že nešlo o změnu v obsahu, ale o úplně nové balíčky s podobným obsahem. Není to poprvé kdy se během akce vystřídalo několik typů balíčků.
     
  5. Tom

    Tom Magnát fóra

  6. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Jako sorry ale ,,Odměna'' za damage je královský měšec a kořist cvičitele ? :D měšce kterých má každý stovky z truhel a ani se nevyplatí otevírat. Minulý rok z toho padaly císařské měšce, ale tohle je vážně bída.
     
  7. Patris012

    Patris012 Perspektivní autor

    mě to nepada a sem spokojeny :D :D
     
  8. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Tak lepší vrabec v hrsti než holub na střeše ne? Já osobně nemám stovky měšcu. A když jich máš tolik ba naopak když je otevřeš už se z toho dá vybrousit solidní kámen..
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Podle mně se absolutně nepovedl systém reputace. Dostávat ji po 2 z bedny a ještě ne každé je opravdu na nic. Ano, něco je za úkoly, ale většina je potřeba posbírat z truhel a to je dost problém. Dodělal jsem úkol (4x telemachos a 5M do sirény), dostal jsem za něj 100 reputace a mám jí 380. Na další úkol musím mít 600 reputace, takže 220 reputace musím nasbírat z beden, naprostá paráda. Hráč, který už těch 600 má udělal další úkol, dostal 400 reputace, takže má něco málo přes 1000 a na další potřebuje 2000. Takže nasbírat přes 900 z beden. To je 450 beden, kdyby to dávaly všechny, ale tak to není. Navíc ty bedny potřebuje každej a je jich málo. Tohle by snad ještě stálo za přehodnocení. Chtělo by to možnost získávat reputaci třeba i z akčních NPC.
     
  10. aver

    aver Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    pokud mas sutrak, tak dostavac 4 reputace z bedny ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/20
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Sice to trochu pomůže, ale i tak nic moc. Ale naštěstí s reputací pomůžou denní úkoly :)
     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel. Nicméně co by měli řikat v tom případě hráči, kteří nemají čepel a že jich je a ti musí udělat první úkol 3x jestli se nepletu je tam 50 reputace za jeden. Jednak je to o štěstí a jednak je to hlavně akce, která netrvá pouze 1 den a tudíž je o tom snažit se každý den aby udělal člověk mince. To mi přijdou horší chapadla dát například v rámci sezóny.
     
  13. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Kučim, když mám na lodích kameny lvl 26 a 27 a má třeba 500 královských měšců a všechny je otevřu a investuju do nich několik hodin času a statisíce perel tak ani tak z nich neudělám ani jeden lepší kámen než už mám a ani z toho nepadají speciály, je to úplně zbytečná odměny ty měšce, minulý rok to dávalo císařské a to mělo nějaký smysl, teď je to nepoužitelné. Event jako tokový je super, jsou tam i dobré boostery, ale ty měšce to je bída.
     
    Trevor tohle ocenil(a).
  14. Trevor

    Trevor Zelenáč fóra

    Event hodně pěknej, jednoduchej, každej si něco přivydělá.
    Škoda těch úkolů, s tou reputací je to blbost. Já dostanu z bedny 1 reputaci, kdepak 2, natož 4.
    Takže 600 reputace nenasbírám ani do konce eventu i přesto, že sbírám skoro všechny akční bedny co vidím.
    Takže přístupnej mi je tak maximálně denní ukol.
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    A to tu reputaci chcete jen proto ,aby se vám otevřel další akční úkoly? Za které je pár perel.Nebo pro zvětšení zisků z akce ? A to asi taky nebude nějaké závratné navýšení. Nechápu.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A co takhle na mince ze sezony?
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahá,tak to pak ano.To mě nenapadlo,protože tolik potřebného času já hře nevěnuji.Krom toho pár úkolů jsem udělal a přesto se mi nezapočítali do sezony.Nevím,kde jsem udělal chybu.
    http://prntscr.com/r4o9k2
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    do sezóny se počítají jen některé (většinou opakovací). Když najedeš na ten odpočet u zadání v sezoně tak ti to napíše, které úkoly se počítají.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jelikož se do sezóny počítá pouze první opakovací úkol, tak pakliže se nezmění odměna jsou celé opakovačky na prd.
     
  20. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Pokud máš šutr máš 2reputace z bedny. Pokud máš i koupeno premium ostří tak máš 4.