Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    skupinovka funguje jen ji nehraje moc lidí. Zkus to spíš odpoledne nebo k večeru. Erby by se ti měly vrátit pokud zrušíš frontu aniž by ses dostal na mapu.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud se nepletu tam ti lidi neskočí automaticky jako na další skupinovku, ale musíš si tam pozvat skupinu z přátel.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hon na Mrtvý říjen 2020
     
  4. Za 4 hodiny akce jsem nenašel ani jednu akční truhlu ač jezdim už hodinu na jedné mapě sám Globální Amerika3 . Truhly jsem našel na nižších mapách na mapách od 42 žádnou ani po 5 hodinách
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Může někdo prosím potvrdit?
     
  6. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Ano mohu potvrdit , žádné akční truhly .
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano děkuji. Problém hlášen v rámci dnešního patch day by mělo dojít k opravě truhel pro mapu 41-45. Snad to bylo ono nikdo mapu konkrétní nenapsal.
     
  8. -2killerko2-

    -2killerko2- Zelenáč fóra

    Eště by se laskavě mohli uráčit udělat něco s tím sekáním každou akci to je dokola
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to nemá nic společného s akcemi. Lagy jsou každý den ať je akce nebo ne.
     
  10. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    5minut lag v 1.40 a opakovaně? To snad není pravda,za tohle chtějí prachy?Za kšunt z Číny? :-/
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím používej vlákno proto k čemu je určené. Nevím osobně mám Klienta 1.2.0 ale na tom nesejde. Hlavní je to, že spousta lidí si myslí, že tam hra se nebude sekat. Ale tak to není klient je dočasné řešení než se spustí testované unity, jelikož v prosinci končí Flash player. Hra je to stále stejná a problém je někde v ní a rozhodně to klient nemá vyřešit.
     
    CM_Miky tohle ocenil(a).
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  13. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Akce nastřílet do sezony a konec..
     
    dejdy a xixao69 tohle ocenili.
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Netýká se to sice Kolumba, ale nechtěl jsem zakládat nové vlákno: v oznámení ke Svobodě (Španělsko) opravte data začátku a konce akce, šotek zazlobil :)
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Opraveno. Děkuji za upozornění.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nn, šotek zapomněl. dík za upozornění :D
     
  17. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    + špatné dny u Marauderovy dny v oznámení. :)
     
  18. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    Marauderovy dny- při tomto eventu nemůžu najít v obchodě klíče pro akční truhly ani marauderovou munici na PvE. Mají to všichni stejně nebo to je nový update?
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano mají to tak všichni. Během této akce jsou akční klíče a munice drancovníků vždy pouze jen v platební oblasti. Pokud jde o šrotovou munici tu mají hráči dostupnou v trhu neustále, ale pro odemčení je zapotřebí získat určitou hranici BP.
     
  20. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    nejvíc se mi líbí mraky treotlů , kteří hrají na auromatu na US3 , H"LAVN2 , 6E PLAT09 ? 6LUT8KOVI , hmmnm smích , žltáci udělali to co tu je , , dobře to řikala Sibila : " žlutý mor " , zahubý tento svět smíchj