Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Hmm z tvého příspěvku si opravdu všichni domyslíme jaké informace máš namysli. Nevím jaké bys chtěl konkrétně informace je FAQ, kde informace jsou a dá se podívat i na staré, kde jsou nějaké doplňující informace. Ale co se rozhodne dát centrála do jakého oznámení už neovlivníme.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bylo by možné požádat na centrále, aby těm malým eventový NPC ještě o něco zvedli dostřel, aby už nebylo možné se opravit nikde, ani skočit do přístavu či se teleportovat?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ok klidně předám dotaz na zvednutí dostřelu :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už včera jsme hlásila, že agresivní NPC nejsou nejlepší volba a přidal se ke mě i admin jiné země tak to třeba do konce akce změní
     
  5. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahoj,

    balíčky na otvorenie lúpežníckej odmeny už skončili ?? Lebo vždy boli až do konca akcie, aj ta lupeznicka odmena je tam stale ale baliky sú fuč :mad:

    zle som klikol už ich vidím na mori :D
    len by ma zaujímalo, dokedy budú platiť a dokedy platí tá lúpežníkova odmena
     
    Naposledy upraveno: 24/8/20
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To bohužel nevíme, z rozhodnutí centrály se už nedává info o spoustě balíčků. Ale jelikož se jedná o trh, který přišel současně s akcí dá se předpokládat, že bude buď do konce akce a nebo alespoň do původních 12 hodin kdy měla akce končit. Ale oficiální termín neznáme.
     
  7. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Může mi někdo vysvětlit,proč je ta hra tak dojebaná?Posledních 7-8 měsíců to je děs:eek: Teď se mi např. neopravuje vůdůčko....:eek:
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  8. naky333

    naky333 Rádoby autor

    ANI to opčas nestříli bufi nejdou vidět a dnes sem opravoval z přesipačkama full lod jak dybych nic neměl na opravu 0 hp zustava opčas no hnus
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano tyto problémy jsou hlášené. Několik z těchto problémů přišlo s akcí a nedivil bych se kdyby i odešlo, ale to je můj názor.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  11. RickNeBoRaF

    RickNeBoRaF Zelenáč fóra

    Ahoja bude nějaký reset akce ? :)
     
  12. Chaos

    Chaos Zelenáč fóra

    Co to je za odměnu toto?? 2020-09-02 15:29:48Získal jsi 126593 BZ (bodů zkušenosti).2020-09-02 15:29:48Získal jsi 22366 elitních bodů To jako za admirála zhruba v 6-7 lidech?To mají nohy na stole v bp a ted se řehtají jak zas hrajeme něco ,za co nemáme odměnu ,která by stála za něco?:mad:
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    BP si z nás asi dělá srandu. Za eventa, kterej má 450M HP dostat jen pár BZ a EB, to je teda síla.
     
  14. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Je to masakr. Snad to změní..
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    četli jste vůbec FAQ?

    Enkirský plenitel:
    V závislosti na způsobeném poškození získáš odměnu v BZ a krystalech či ELB.
    Na perly máte šanci jen za HP Než se začnete rozčilovat tak si nejdřív přečtěte FAQ k akci.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já jsem to samozřejmě četl, ale co to mění na tom, že si z nás BP dělá srandu? Za dlouhá léta, co hru hraju si nepamatuju, že by byla eventová loď, za kterou by odměnu v perlách dostal jen jeden hráč. Střílet plenitele může snad jen blázen, mně už u něj nikdo neuvidí. Nebudu přece někomu, kdo ho má na dmg, vydělávat perly a stejně tak neočekávám, že někdo bude vydělávat perly mně, kdybych měl dmg já.
    Akce celkově nestojí za nic. Stačí se podívat na mapu, kde jezdí jedna ploutev za druhou, protože je nikdo nestřílí a s plenitelem to bude to samé. Jediné pozitivní je, že, na rozdíl od předchozí akce, ploutve neútočí, protože to by se nedalo hrát.
    Za mně akce úplně k ničemu. Vlastně ne k ničemu, aspoň se dají získat mince úsilí. Takže rychle udělat úkoly na mince do sezony a taky rychle na akci zapomenout.
     
  17. Brumla

    Brumla Zelenáč fóra

    Jako smysl tejto akce? Asi žádný.. Akce by mohla být aspoň trochu výnosná na perly pro slabé loďky jako jsem např. já... ale to by se musela dát koupit eventová munice pouze za perly a né KORUNY A PERLY.. Enkirský plenitel musí být nějaký vtip.. V BP by mu mohli ještě o něco víc zvýšit dostřel, aby jsme neměli ani šanci na opravu. Plenitele nikdo nestřílí a tak se stává i to, že na mapě jsou 2 ne-li 3 plenitelé a to už člověk radši vypne a začne hrát bulánky, protože ta hra nabídne víc zábavy
     
  18. *nebojsa*cz-CSA

    *nebojsa*cz-CSA Pisálek fóra

    Jsem slabší lodička a jsem spokojen BP nepíše , že je nutné účastnit se eventu
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Před několika lety bývala akce stěží jednou do měsíce a málokdy byla více výdělečná, většinou spíš trochu do plusu a to jen pro full lodě. Malé lodě z akcí neměly skoro nic. V poslední době máte třeba 3 akce do měsíce a většina z nich je výdělečná natolik, že i malé lodě si dokáží bez problémů a bez pomoci vydělat miliony perel a další měny. Když je ale akce, na které se nedá vydělat miliony tak hned píšete jak je BP k ničemu. Trochu se zamyslete.
    Navíc jak tu píše *nebojsa*cz-CSA a já to taky píšu docela často, pokud se mi akce nelíbí nikdo mě nenutí ji hrát.
     
  20. Popcorn_CZ

    Popcorn_CZ Zelenáč fóra

    ahoj prosím nefunguje FAQ na typhonova pomsta