Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Obchod je hlášený od včerejšího dne i skutečnost, že k prodloužení času nedošlo.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Opravdu skvělá akce. 3 eventové lodě, z toho jedna, po úpravě odměn celkem jde, ovšem druhou nedokážu v časovém limitu stopit a třetí, největší jsem ještě ani neviděl. Fakt paráda. A nějaké úpravy se, možná, dočkáme v pondělí, až si programátoři v BP odpočinou přes víkend po náročném týdnu, ve kterém se jim povedlo akci spustit.
    Chtělo by to na centrálu napsat, aby všechny akce začínali v pondělí, aby měli čas je do pátku aspoň trochu doladit. Jak je vidět, tak spouštět akci v pátek je nesmysl.
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím proč. Akce je jen krátká a po upozornění, že odměny nejsou v pořádku byly ještě ten den opraveny. Nepodařilo se akorát prodloužit limit pobytu voorů na 5 minut. Jinak je akce na stejném principu jako většina ostatních malých akcí. Dvě až tři lodě z toho jeden admirál. Lodí jezdí dost.
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Chtel bych tedy vedet,jaka je odmena z voora, kdyz je vsechno v poradlu podle Leo. A 50M Hp u voora je taky ok - tvoje logika Leo. je proste uzasna...Nevidel jsem nikoho, kdo by to strilel, ponevadz z te zakladni lodi vypadnou 3 voory po 50 M, to by tam muselo cekat 20 lidi,aby to ustrileli a i tak by to nestihli. Jedine co se opravilo byla odmena z te zakladni lode. Tak nevim proc to obhajujes.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To ti musí říct hráči jakou dostali odměnu já akci nestřílím pomalu vůbec, ale vím od hráčů, že ve 3 silnějších lodí Vuura prý sestřelí.
     
  6. Fido

    Fido Pisálek fóra

    ahoj teď to zcela nechápu
    2020-08-09 10:08:39
    Potopil jsi loď Crystal Queen. a žádný body jsem nedostal jak to je? přitom jsem dal poslední ránu
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevíš proč nespouštět akci v pátek? Tak ti to ještě jednou vysvětlím: protože v BP přes víkend nikdo nepracuje a proto nejsou schopní přes víkend, kdy proběhne podstatná část akce, odstranit problémy a akci doladit. Ano, můžou pouštět akci v pátek, ale pak by akce měla být v naprostém pořádku už při spuštění (tak by to podle mě mělo být v 99% akcí, ale bohužel není).
    To že se "akorát" nepodařilo prodloužit limit pobytu vuurů je při této akci nejpodstatnější problém. Aby se totiž objevila Crystal Queen, je potřeba udělat 550 bodů. Raider dává 1 a vuur 2. A to je právě ten problém, protože vuur se nedá sundat (ve více lidech ano), tak to nikdo nestřílí a na objevení Crystal Queen je tudíž potřeba sundat 550 raiderů. Takže těch Crystal Queen se objevuje opravdu velice málo.
    Dále máš pravdu, že akce je na stejném principu jako většina ostatních malých akcí. Ona totiž naprostá většina malých akcí nestojí za nic. Jediné, k čemu jsou dobré je získání mincí do sezony, která ale momentálně neprobíhá.
    PS: jen tak mimochodem, proč na našem foru není uveden bonusový kód k akci, který se na TSku objevil už včera?
     
    Naposledy upraveno: 9/8/20
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    osobně pokud se mi akce nelíbí nebo nevyhovuje tak ji prostě nehraju, ale rozhodně kolem toho nedělám takový rozruch. Vím, že v poslední době od přesunu serverů jsou problémy, ale to Vás neopravňuje si vybíjet zlost na adminech nebo CM. Každý den urgujeme problémy. Co se týká tvých výpočtů k akci nevím jak jsi na tom s matikou, ale raiderů jezdí docela dost a mají víc jak o polovinu menší HP než vooři. Z toho plyne, že je výhodnější střílet raidery než voory.
    Oficiálně by jsme měli na forum dávat pouze kódy, které nám dojdou oficiální formou. Nejsme povinni tam dávat ani kody z emailu ani z BP FB ani odnikud odjinud.
    To, že tam dáváme většinu kódů je naše dobrá vůle, ne povinnost. A rozhodně tam nebudeme dávat kódy, které se objeví někde na TS.
     
    dzina29 tohle ocenil(a).
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nenapadej mě prosím, taky tě nenapadám.
    Já nechci, abyste dávali na forum kódy z TS, mně spíš zajímá jak to, že některá podpora ty kódy má a některá ne.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejspíš proto, že si je někde našli a dali na forum. Je to ovšem jen dobrovolná aktivita adminů.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já tu rozhodně nevidím žádné napadání pouze ti Leo řekla jaká je situace. Nicméně ano máš pravdu ne všichni kód dostanou tudíž dáváme ho na forum pokud je na oficiálním kanále BP či ho dostane někdo z nás do e-mailu. To, že někdo někde splaší kód neznamená, že je dán centrálou pro všechny a nechci se tu pak dohadovat, že si někdo takový kód zadal a pak se něco stalo. Nemluvě o tom, že kolikrát i hráči jsou rejpalové a dávaj kódy co nejsou ani kódem. FB jsem kontroloval několikrát a tento kód tam nebyl a ani do e-mailu jsem ho nedostal. Prostě neplatí, že dostanou všechny země vše tak to u BP nefunguje.
     
  12. Nechápu , myslel jsem že hra platí všude stejně
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ať mi Leo ukáže, kde si ve svých příspěvcích vybíjím zlost na adminech nebo na CM. Vím, že za nefunkční akci nemůžete, nejsem blbej a kupodivu i matiku zvládám.
    Nevybíjím si zlost na nikom, protože se snažím už dlouho u této hry bavit a ne rozčilovat (někdy je to těžké). Ale přístup programátorů a celého BP vůči nám hráčům mě dost zaráží. Nedokážu si vybavit jiný druh podnikání, kde by jim toto mohlo procházet.
     
    barcamilan a Agramon tohle ocenili.
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nic proti ale nebylo napsáno, že vysloveně ty bylo to napsáno obecně kdyby šlo konkrétně o tebe jistě bys tam byl zmíněn. Ale spousta hráčů na globálech toto běžně dělá a obviňuje cm za spoustu problému ať už s hrou či akcí.
     
  15. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, chtel bych se zeptat, kam tedy mame napsat svoje stiznosti a nespokojenosti. Vy si to berete moc osobne a my bohuzel nemame jinou moznost nezli to resit s vami. Pritom je zcela jasne, ze BP nefunguje, tak jak by mel. Nejhorsi na tom je, ze bychom meli tahnout za jeden provaz, aby se to zmenilo k lepsimu. Tak nejak me prestava bavit tady skemrat o to, aby neco fungovalo normalne.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    stížnosti a nespokojenost samozřejmě tady nebo na chat. Jde pouze o způsob jak to hlásíte. Někteří hráči si na nás vybíjí vztek, že něco nefunguje místo toho aby normálně napsali, že něco nefunguje jak má. My hlásíme všechny problémy a chyby, ale opravovat je nemůžeme. Nás štve stejně jako Vás, že hra nefunguje, taky hrajeme a ten slovník, který kolikrát používáme se nedá reprodukovat, ale to pořád nemění nic na tom, že nejsme boxovací pytle a nelíbí se nám aby si na nás hráči vybíjeli vztek. Několikrát jsme žádali aby akce nejdřív testovali na Beta serverech aby se zamezilo tolika chybám při spuštění na živo, jenže to jestli to BP udělá nebo ne už bohužel nezáleží na nás.
     
  17. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Nj Leo, jenže oni jsou schopni "vylepšit" i akci která se opakuje , kde by člověk čekal že to mají už odladěné
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to bohužel ano a my to víme. Taky hrajeme a štvou nás stejné věci, proto je taky jako skoro jediná země pravidelně urgujeme, jenže to jak se nakonec rozhodne BP už jde mimo nás.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  20. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    nejde to, nejde hra, nejde akce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!