Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    Cannis_Aureus dobrej pokus, dit ty jsi fidel :D
    a ted k tematu hry, kde mam kupit erby do skupinovej mapy?
     
  3. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    ukoli škitka
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Moc akci nejedu, ale myslím, že z akčních admirálů.
     
  5. DogvsCat

    DogvsCat Pisálek fóra

    Ahoj
    Chtěl bych se zeptat ,jak to je s prokletýma a zářícíma dušema. Někdy se převedou do další akce a někdy ne? Je proto nějaké pravidlo. Vždy si za ně něco vyberu v akčním trhu a pak zjistím,že v další akci jsou zase potřebné a hůře dosažitelné.Tak jsem si minulou akci řekl,že si je nechám.Samozřejmě jsem o ně přišel i když v této akci jsou opět ve hře. Rozumíte tomu někdo ?

    Díky
     
  6. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj za dobu co hraju sea se mě nikdy duše nepřevedli do další akce duše se vždy promění za munici a erby za zlato... někdy to trvá 2 dny někdy i mnohem dele ..
     
  7. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Stačí si přečíst Faq ke hře : ,,29. července ve 12.00 budou akční klíče vyměněny za normální klíče k truhle a prokleté a
    zářící duše za munici.,, :p:p:p
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Většinou se vymění dle FAQ. Pakliže jsou 2 akce, které skoro hned následují za sebou, tak duše a klíče zůstanou. Ale to se stává jen velmi málo a je vždy lepší počítat s jejich výměnou.
     
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    pro dopleneni Posseidona ., stalo se mi že jsem koupil v platebce erby a oni mi je nasledne ukradl - proste platebku k akci pustili jeste pred vymenou veci z minule akce
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak rozhodně ti je neukradli, ale vyměnili tak jak měli. To, že sis je koupil balíček ještě před začátkem akce zato nikdo nemůže.
     
  11. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    to co píšeš není zcela pravda . Co mají co prodávat balíčky v předprodeji když plánují výměnu . Rozhodně za to může ta nesvéprávná osoba v BP která tyto akce plánuje.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    urážkama nic nevyřešíš. Chyba se občas stát může, ale Vy snad určitě nejste nesvéprávní takže by jste měli i přemýšlet. Navíc hráči, kteří tuhle hru hrají už roky by tím spíš měli vědět, že je lepší se nejdřív zeptat a nechat zjistit jestli jde o chybu než koupit něco co koupit jít nemá. Navíc když je to za reálné peníze.
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    nezlob se na mne Leo, ale právě pro to že to prodávají za reálné peníze , by bylo vhodné kdbyby také věděli co dělají. Pokud spustí předprodej balíčků tak by se snad měli domluvit na dalším postupu. Jinak ta moje poznámka byla psána jako upozornění , ale následná reakce od Poseidona [ že je to v podstatě moje chyba že neco kupuji ] mne donutila k dalšímu postu.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A jen dodám nezlobte se na mě, ale spousta věcí je také o vyčůranosti hráče. Ano je sice chyba BP, že mu nefunguje omezení na určité věci, ale jelikož je spousta hráčů vyčůraná koupí si balíček či předmět, který již mají a čekají, že ho dostanou znovu. A to velmi často nejsou žádní nováčci. A zanechme tu debaty, která se netýká probíhající akce. Hráč odpověď dostal a pokud si chcete vést nějakou diskuzi mimo akci založte si pro tento případ nové vlákno.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra


    Díky
     
  16. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Chtěl jsem napsat do vlákna kde se bavilo o mazlikovi a dizajnu, ale už je zavřené tak to hodím sem.. Teď se mi objevil ten dizajn v trhu a stojí 900tis perel a 150tis korun, ale kdo ho tam nemá tak si ho může koupit za 650 Kč nebo kolik to je fakt dobrý :D
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano ukazuje se všelijak. Bohužel jak psala již v daném vláknu leo dané hranice nikdo nevíme. Já ho kupoval za zářící a prokleté duše. Dle všeho pro design i mazlíka byla nastavená hranice při které se dal koupit za duše či perly a kdy se ukázal. Ale jak jsme již psali několikrát tyto informac předány nebyly.
     
  18. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    ahoj, jelikoz to byl dizajn z akce pisu sem, ted ste doplnovali dizajny do lvlu 31, ze zvedavosti koukam dozadu, listuju, a vy ste ho odebrali uplne, dizajn dino koule ?? proc
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pravděpodobně proto, že Dinokoule není design,ale mazel. Je samozřejmě v průvodcích. Co se týká designů. Co se týká designu 31 a 30 tak když se podíváš pořádně, není tam žádný design 28 a 29 Nejde o elitní designy, ale designy k následující akci, jen se zveřejnily dřív než měly :D .
     
  20. kofuk

    kofuk Zelenáč fóra

    Dobrý den, kdy prosím začíná další sezona? :) Díky