Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Každý Lojza co to tady hraje tak přece ví že ledovka roztaje, je to tak již mnoho a mnoho let.Tak nevím čemu se divíš.
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Když už sem na to förum trefíš tak by bylo záhodno se též naučit číst, v popisu akce to napsané je a bylo to tak každý rok. Jediné řešení je - vystřílet jí
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Než jí jen tak vystřílet, je podle mně lepší jí předělat na ledově ohnivou. Tak jsem to řešil já.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Chaos, to, že sem nechodíš je, ale tvoje věc. Jak tu psali jiní většina lidí tuto skutečnost ví. Na moři se nikdy na takovéto věci neupozorňovalo a nevěřím, že i bude. A aby se přemýšlelo nad tím přejmenovávat akci Roztání ledové munice a podobně to si myslím, že je čistý nesmysl.
     
  5. DROBEČE58CZEU21

    DROBEČE58CZEU21 Zelenáč fóra

    Měla by se udělat změna ne za zlato ale výbušná munice
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  7. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    tie odmeny za opakovanu ulohu akcnu by som mal dostat vsetky lebo nevidim ze by to bolo rozdelene ze je moznost ziskat to alebo to :D
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to rozdělené dle reputace viz FAQ.
     
  9. DROBEČE58CZEU21

    DROBEČE58CZEU21 Zelenáč fóra

    Chtěl bych vědět kolik musím mít ,abych mohl přepadnout draka ,poradíte mi ,Děkuji.
     
  10. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    32k mam dojem
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dá se to zjistit u každého NPC tak, že ho přepadneš a potom se v ikoně Posádka podíváš do posledních přepadů. Tam budeš mít jakou hodnotu máš ty a jakou to NPC.
     
  13. alka50

    alka50 Pisálek fóra

    Hodnota ne pro mnohé dosažitelná na to ,že je to v úkolu je to holý nesmysl
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a bylo by fér aby měly full lodě, které do hry investovaly čas, případně peníze a úsilí stejné podmínky jako začátečníci na 5 levelu?
    Většina akcí je dostupná všem aspon v něčem, když mají NPC velký dmg, můžou se malé lodě přidat k někomu kdo už střílí nebo můžou harpunovat vraky, střílet menší NPC atd.
     
  15. ADRIA.CZ

    ADRIA.CZ Zelenáč fóra

    Tak já asi dělám něco špatně jsem tu denně, sice nedávám do toho peníze, ale dosahuju max. 23 mám 22 level .Hraji to ráda uklidňuje mě to , ale nesmím chodit do těchto míst tady mě vždy nas….. .Copak nejde dát limity už to zde bylo na pátým lvl měl nižší nemá cenu sem něco psát
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vůbec nechápu jaký problém máš a vypadá to , že se ani netýká vlákna akce.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pakliže myslíš to tak, že máš přepad 23k doporučuji se podívat co vše se dá použít pro přepad. I pro tvůj level si myslím, že se dá přes těch 32k dát s tím, že použiješ pár elitních věcí. Ale je to samozřejmě o tom, že musíš využívat převoleb například.
     
  18. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    šutry , elitní piráty , ale je otázka zda se to pak vyplatí - co nacpeš perel do vybavy / zisk z přepadu eventuelně úkolu . Když nahodím 2 veslice, stačí mi výbava za zlato, ale ty se bohužel musí koupit :(
     
  19. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    prepad sa da aj bez realnych € ale chce to mat opevko nocna smena to prida par piratov naviac co mne stacilo na 35k prepad bonus ,21 kamen na prepad ,samozrejme pirati musia mat eli vystroj.prepad zato nestoji 10 dracakov ale bez tejto ulohy neprejdes na opakovaciu dennu .tam uz sa da ziskat cosi lepsie
     
  20. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    mne by teda zajimalo co to ma znamenat stim znehodnocovani platebnih balicku, ten nejvetsi za 1300 kc obsahoval 10.000 krystalu, 120.000 korun, 15.000 yolungu, 40 svetoborcu 1, a pak nake nesmysli,
    pak ho vyhodili z hlavnej stranky a dali na more a ubrali znej 20 del, dnes koukam a uz ho smazali uplne? proc jako? misto toho tam daj mene vyhodnej kde krystali nahradi perlama, kcemu v dnesni dobe sou potreba perli?