Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle asi bude chyba že to nepíše mapu, Hlásila jsem to už odpoledne a uvidíme co s tím udělají.
     
  2. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Agramon Prokleté duše nepadají musíš prodat nějaký dílek ze skládačky
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já si myslím logicky, že šlo o to, že změnili poloměr oznámení. Ale upřímně toto vítám, jelikož kolikráte hráči neměli šanci ustřílet ani potřebná 2%.
    Pokud jde o výpis bez informace o mapě tento problém je hlášený.
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    pavell1997(CSA), muzes mi napsat, kde se ptam, jak sezenu proklete duse ? Chytroline... Prodal jsem jich asi 100, ale ted uz nemam sanci to dodelat. Je to jako kdyz vyhlasite zavod a tesne pred koncem ho zrusite,ponevadz dosly penize. Zajimalo by me komu vadilo to ohlasovani admirala. Nevidel jsem tady ani jednu stiznost, ze by nekdo nenastrilel 2%,ponevadz si kazdy uvedomil,ze to je jeho chyba,kdyz do nej zacne strilet pozde. Taky jsem musel pocitat,jestli stihnu,nebo ne. Akce jinak skvela,ale tyhle veci to proste kazi.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel spousta hráčů nepíše na herní fóru a stěžují si CM a vypisují proč nic nedostali a podobně. Samozřejmě kdyby četli forum o 2% hranici by se dočetli. Ale i menší loď kolikrát když začala střílet z počátku tak odměnu nemusela dostat.
    Rozhodně zde nepůjde o peníze skáče stejný počet nyní jde jen o to že se bude zobrazovat mapa v menším rádiusu a v tom problém nevidím.
    Jen snad stihnou co nejdříve opravit aby se mapa vypsala a nebyla hláška prázdná. Ale to si myslím, že není pro ceh a alianci problém.
     
  6. InkД

    InkД Zelenáč fóra

    Ahoj,uvítala bych v košíku možnost výměny zářících duší za prokleté duše ,třeba 2:1,pro mě jako slabší lodku a při pár hodinách denně ,kdy tu nejsem,jsem,nejsem 14 hodin denně jako jiní,těžko stihnu nasbírat na lodku 150 prokletých,uvítali by to i jiní,možností je více jak v koši utratit
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    i menší loďky snad můžou ustřílet ducha země a z něj dostat dílek. Denně se pak dá zdarma několik dílků vyměnit a tak získat duše.
     
  8. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    to už jsem navrhoval dávno, zmizlo to při přestěhování obchodu do košíku na moře. Při jedné akci to vrátili a od té doby už houby
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    obsah košíku včetně výměn je pokaždé jiný, během zimní akce třeba tato výměna bývá, během akcí se dvěma frakcemi taky, ale to neznamená, že musí být při všech akcích. BP si samo určuje co v trhu bude a co ne.
     
  10. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    To že si BP dělá co chce víme , to nemusíš psát. Ale většinou když byla delší akce , dali je alespoň do platebky.
     
    pavell1997(CSA) tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    proč tak pichlavě, je to právo firmy vytvořit akci tak jak chce. Duše se získat dají jiným způsobem než nákupem nebo výměnou mezi sebou.
     
  12. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    • Spam
    Větší národy nebudou zvýhodňované a proto mají Němci 18x víc bodu a turci 9x víc bodu než my :D

    Agramon tak to pardon chtěl jsem poradit ... Tak se snad neurážej
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/20
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kdyby sis FAQ přečetl pořádně viděl bys toto:

    Do žebříčku národů se započítává jen skóre nejlepších 20 hráčů z každého národa, což zajistí
    spravedlivé měření sil mezi velkými a malými národy.

    To znamená, že ať už je v daném národu hráčů 50 000 nebo jen 5 000 odměny dostane vždy jen 20 nejlepších z každého národa. Řešíš to na chatu, foru i podpoře a naprosto zbytečně.
     
  14. JohnyWalker_CZ

    JohnyWalker_CZ Zelenáč fóra

    Od změny ohlašování jsem našel kopí 4x a 3x jsem byl potopen, před tím se mi stalo, že jsem občas nedosáhl na 2% ale většinou něco z toho bylo. Akce jinak je však dobrá.
     
  15. -Dallas-

    -Dallas- Pisálek fóra

    Možná zbytečná otázka ,ale kdo vlastně vyhrál v Poháru ten desing(který tým) ? Děkuji.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nemáme info o výhercích na všech serverech. Na každém nejspíš vyhrál jiný tým.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Led ve slunečním svitu
     
  18. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Nikde žádný příspěvek k akci, tak začnu ať to tu trochu žije :D ... Po předchozí akci, kde se dalo vydělat řekl bych stovky milionů perel, statisíce nebo miliony korun a taky dost youlongských mincí je tato akce naprosto zbytečná, munice stojí spoustu korun, odměny zpět dostáváme jen v perlách a ještě dost málo, skupinovka taky stojí za ,,prd'' jediné co se asi hráčům hodí tak kdo nemá dokončenou sezónu má tam úkoly na mince + se dají koupit boostery a ty devastátory pro menší lodě taky asi fajn. Nestěžuji si, jen jsem to chtěl nějak zhodnotit a akci budu prostě ignorovat, pěkný den :D
     
  19. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Myslím,že spousta malých lodi skončí s akcí za dva dny,protože nebudou mít za co koupit munici. :D
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  20. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    Zbytečný event,max do sezony,jinak opět ode zdi ke zdi. Předchozí event brutal na drop ++++,tenhle do mínusu,vyváženost 0. Kde uklízečky z BP asi udělali chybu? :-/