Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    co je svoboda volného projevu!
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jsou určitá pravidla a ta se musí dodržovat.
     
  3. lukodn

    lukodn Zelenáč fóra

    Ahojte.
    Chcem sa opýtať , kde sa obchoduje s tými dielikami na tú skladačku ? A ako to funguje ? Nikde neviem nájsť čo s tým , dostávam časti z event lodí a vôbec neviem čo s nimi . Kukal som aj FAQ , a v časti hrozba duchu nieje písané kde sa s tým dá obchodovať nakoľko na obchode na mori som nič nenašiel.
    Ďakujem za odpoveď
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V okně kde otevíráš dílky je i záložka pro obchodování. Obchoduješ s kartami které máš více než 3. Vždy u karty je to napsané když máš více než 3 že je na výměnu.
     
  5. Asi mě něco někde uniklo ,ale kde seženu prokleté duše?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pouze na výměně karet za prodej těch co máš navíc.
     
  7. Děkuji za vysvětlení. Avšak nebyla mi přiznána odměna mapa Gemini,25 dělo Světoborec a písky času o kterých vím ,že jsou k ničemu jako psát na podporu , která mi napíše že jsou pro Evropu a Globální Amerika 3 má svoji podporu ,ale jak na ni napsat vysvětlení chybí.Aco teď nevím. Lámat přes koleno ani nadávat nebudu , akce je i tak dobrá.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nechápu přesně o co ti jde. Bylo by fajn nepsat větu na 4 řádcích ale dělit jednotlivé věty. Bylo by to pak líp pochopitelné.
    Máš dostatečný počet dílků na odměnu??
    Vybral jsi tu odměnu odkliknutím? V deníku se objevují zápisy asi s minutovým zpožděním, takže je dobře počkat nebo přelogovat.
    Jinak na podporu pod kterou spadáš napíšeš tak, že na hlavní stránce dole klikneš na Podpora a vybereš Problém ve hře.
     
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Tak co padlo těch pár restartu pro vylepšení/upravení akce :(,už mi nepadla ani jednou mapa Gemini.Někomu ano?

    Díky
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je to o štěstí, včera 1x mapa a 3x munice jen během odpoledne, takže to padá.
     
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Super :).Tj dobrá zpráva.
     
  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    tak niekto je velmi stastni. Mne uz asi tak5dni ine nepada ako dracaky a tfitonove pozehnanie. Ani blba municia mi nepada, keby aspon ta . :confused:
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    šance mi připadají pořád stejné. I před úpravami i po nich dostávám denně +- stejné množství. Je to opravdu jen o štěstí. I mezi mými kolegy je to tak. Jeden má už 20 map a druhý jen 2, přitom množství přepadených úsvitů je přibližně stejné u obou.
     
  14. VyžranéČokl

    VyžranéČokl Zelenáč fóra

    Mapy padaj z vraků? Omlouvám se, ale nikde jsem to nenašel :D
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mapa gemini může padnout z přepadu Pozorovatele úsvitu.
     
  16. VyžranéČokl

    VyžranéČokl Zelenáč fóra

    Ok, díky
     
  17. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    k dnešnímu patch day - zmenšení poloměru vypsání Kopí pro ostudu - znamená to že se přestala vypisovat mapa kde vyskočil ?
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nepřestalo se vypisovat, ale před tím to hlásilo v rozmezí i 3 map všemi směry, ted to hlásí jako všechny ostatní admirály v okruhu 1 mapy a nebo jen na mapě, kde je vystřelený. Bližší info k tomu nemáme.
     
  19. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    vyskočil o dvě mapy vedle a nenapsalo se číslo mapy kde vyskočil
     
  20. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Kdyz je potreba dodelat dilky v Hrozbe duchu, tak to zmenite. Fakt super napad.....