Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. tekken.

    tekken. Zelenáč fóra

    kolik je potřeba reputace pro zobrazení dalších úkolů?
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tyhle informace nedostáváme, ale pokud máš úkol ale nemůžeš ho přijmout je tam většinou napsané kolik jí potřebuješ.
     
  4. tekken.

    tekken. Zelenáč fóra

    nemám tam vůbec žádné úkoly
     
    Kedger tohle ocenil(a).
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak jsi je nejspíš všechny udělal a musíš počkat do zítra, některé bývají opakovací
     
  6. tekken.

    tekken. Zelenáč fóra

    udělal jsem jen 2 první :D
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a byl jsi u jiných zadavatelů?
     
  8. l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!

    l.e.x.m.a.r.k.!!KP!! Pisálek fóra

    Toto mi nějak nesedí.Při zbývajících 80-100 tisíc HP mě klasicky potopily a nedostal jsem vůbec nic.A na souřadnicích , kde jsem střílel jsem byl do 5-ti sekund.V deníku ani zmínka o nějakém připsání odměny.
    Mrzutý kanec:
    • V závislosti na způsobeném poškození získáš odměnu v BZ, sněhové munici a perly. Hráč, který způsobí nejvíc poškození, získá reputaci u Sigurda. Zároveň tu existuje i malá šance na zisk jednoho akčního klíče, a to pro hráče, který vystřelí jako poslední.
     
  9. Tom

    Tom Magnát fóra

    Je to oficiální popis o BP a ten my nemůžeme měnit , maximálně požádat centrálu o kontrolu nebo úpravu.
    Na druhou stranu u kance bych to ani moc neřešil je jich dost a každý si ho jednoduše sestřelí. U ostatních popisů eventových lodí by mělo být vše správně.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud jsi v době potopení NPC pod vodou tak žádnou odměnu nedostaneš.
    Pokud jsi regulérně odlogovaný tak ano, ale pokud jsi potopený tak ne. Bohužel tě nejspíš potopili a než jsi stačil znovu nalogovat na moře tak kance dostřelili.
     
  11. tekken.

    tekken. Zelenáč fóra

    ano
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Úkolů je spousta a měl bys je mít přístupné prvních několik úkolů se bere u Eony a pak se přesouvají k jiným zadavatelům v přístavu. Je také možné, že nemáš dost reputace potřebné pro jednotlivé úkoly.
     
  13. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Ahoj, nevite nekdo co bude s prebytecnou akcni munici po skonceni akce?
    Díky
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    stačí si přečíst FAQ. K rozpuštění ledové munice dojde 22. ledna ve 12.00.
     
  15. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    Prečo sa nedá kúpit snehova municia ?
     
  16. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    aby si ich nemohol menit za ledovky:)
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sněhová munice se dala koupit neomezeně během zimní akce. Každý kdo hraje hru delší dobu nebo má známé co hrají déle ví, že by si měl nakoupit sněhovku ve velkém aby pak měl na další akci Tání. Toto je každý rok stejné. Bohužel nováčci, kterým to nikdo neřekne to neví.
     
  18. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Tak by jste jim měli dát v bonusce více
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jestli myslíš zimní mapy, kde byla jako jedna z odměn sněhová munice tak ty už dávno nejsou. Už je má jen pár lidí, kteří si je šetří.
     
  20. Chaos

    Chaos Zelenáč fóra

    2020-01-22 14:03:32
    5401301 x Zlato připsáno. Důvod: Ledová munice
    Naprosto geniálně ukradeno mnoho milionů eli munice,kdyby to vyměnili za něco jiného při tom množství co jsem měl.Stačilo zapomenout a je to fuč.A kdo nás na moři dopředu upozornil?Nikdo.Stačila by blbá tabulka,která by vyskočila a dopředu upozornila.Hezký ,že to je na foru,pro pár jedinců,co jsem chodí.
     
    †☩†REACTOR†☩† tohle ocenil(a).