$€afight

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem TortugaBoyz, 14/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. TortugaBoyz

  TortugaBoyz Zelenáč fóra

  Dobrý den, prosím vás, co to tu bigpoint vymýšlí za nesmysly ?? upgrade děl, které se dají získat pouze za reálné peníze, proč nedali upgrade 60libráků o 3 stupně ? bigpoint tahá peníze z lidí a člověk, který do hry neinvestuje pár tisíc korun, nemůže mít ve srovnání nejsilnější loď. Celá hra už je jen bohužel o penězích. Admini, prosím, oznamte bigpointu ať tady z té hry nedělají INTERNETOVÝ OBCHOD a E-Shop, ale hru s minimální potřebou do hry investovat.
  Vím, že toto už je problém posledních 3 let ve hře.
  Děkuji
   
 2. †—Đrake®—†

  †—Đrake®—† Analytik fóra

  TortugaBoyz suhlasim s tebou ,akurat nesedi to že par tisic korun ale par tisic EUR. Nech daju nejake vylepšenia ale mesiac čo mesiac davat nove veci do platobky tomu už hovorim nenažranost a okradanie.Už by to mohol niekdo zatrhnut:confused:
   
  bárkus86 a Sparrowsak[TEC] tohle ocenili.
 3. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj TortugaBoyz, prosím aby ses pro zakládání návrhů řídil pravidly. Když každý návrh musí mít anketu, ale také hlavně návrhy může zakládat pouze uživatel registrovaný déle než 3 měsíce. Zamykám.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.