39%

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Dark_COBRA_CZ1, 20/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já tady rozhodně nejsem od jakéhokoliv omlouvání se zato, že BP má nějaké problém či ho dokonce neumí opravit bohužel.
    Pokud jde o bonus opravdu to není argument. Protože upřímně kdo si koupí něco co vidí, že po většinu času to nefunguje a je to horší a horší.
    Pokud jde o přepínání mezi servery já se přepnu sice ne na každý server, ale na některý ano. Nicméně bohužel v této funkci je jiný problém a čeká se jestli dojde ke zrušení, či nějaké jiné úpravě.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To si děláš Poseidone srandu? Chceš říct, že to, že někomu ubývá bonus, který si koupí, není argument, protože to většinu času stejně nefunguje, takže si to vlastně neměl kupovat? A teorie Leo, že ti bonus ubývá, když spíš nebo jsi v práci, je taky směšná. S tím každej počítá, ale když jsem pak přijde a nemůže bonus využít, to problém je.
    Podle vašich teorií by se dalo říct, že vlastně nemá cenu jíst, když budu stejně mít zase hlad.
    Pamatuju si, že byla nějaká anketa, jak bychom si představovali, že se budou bonusy odečítat. Jedna z variant tam byla, že pouze při přihlášení. Nepamatuju si, co přesně tam bylo, ani jak skončila, ale ono je to stejně jedno, když stejně žádná úprava bonusů není.
     
    xixao69 tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    O té anketě jsme se zrovna dnes bavili s kolegy, že ji dělali víceméně zbytečně když ji stejně nezavedli. Sice neznáme výsledek, ale určitě vyhrála možnost aby se bonusy odečítali jen když je hráč online.
    My chápeme, že jste naštvaní a náš slovník taky není vždycky korektní v soukromí, protože samozřejmě taky hrajeme a vadí nám to stejně jako Vám, jenže bohužel víme, že nějaké uhánění BP nemá moc význam. BP discord kde můžou psát hráči přímo s členy centrály je ukázkou jestli a jak často kdokoli z BP reaguje na připomínky nebo stížnosti hráčů. Neříkám, že se nesnaží, ale ani my nemáme jakoukoli reakci na dotaz jestli se míní problémy posledních dní řešit nějak dlouhodobě.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Asi většina z nás chápe, že vy za to nemůžete a že s tím nic neuděláte, ale perly jako: "... kdo si koupí něco co vidí, že po většinu času to nefunguje ..." byste si mohli odpustit. Docela by mě zajímalo, co si Poseidone myslíš o těch lidech, kteří si něco koupili a teď to díky BP a jeho chybám nevyužijí? Podle tvé reakce nic pěkného.
     
  5. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Aha, děkuji za info Poseidone
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to jejich rozhodnutí.Já bych to neudělal rozhodně, za mě jsou to vyhozené peníze. Já chápu, že si hráč kupuje balíček za účelem nějaké výhody a i bych ho v tom měl podporovat. Ale chceš mi říct, že tobě přijde normální si něco koupit, když vím dopředu jak to nefunguje. Ale bylo to tu vždy a bude i dále, kdy hráči nadávali na cenu balíčku a jeho obsah a i tak ho koupili.
     
  7. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    • Vulgarita
    A za tohle platíme prachy to už není možné tohle přece, dostávají dost peněz tak proč to nefunguje před rokem ta hra relativně fungovala dobře ted to stojí fakt za ***** !!!
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím slušně to nic nevyřeší. Problém je samozřejmě hlášen. Nicméně jak vidíš na to, že hráči kupují balíčky se nehraje je to stále dokola.
     
  9. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Chci se jen zeptat i když to bude zbytečné. Hra se mi načte na 39% a nic. To byl restart nebo to celé spadlo?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Celé to spadlo. Pár hráčů například na MS1 je. Ale hrát se nedá co máme informace.
     
  11. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Poseidon o tom argumente si myslím, že si poriadne prehnal.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nemyslím si, jsme taky hráči a lidi a máme názory. Podle mého je taky nesmysl kupovat balíčky a další věci do hry, která v poslední době víc nejede než jede. Kdyby to byl problém dvou dnů tak je to něco jiného, ale tenhle stav trvá víceméně dva měsíce. Nikdo samozřejmě nebrání hráčům si kupovat věci do hry, ale ohánět se tím potom je zbytečné. Stav hry budou mít všichni stejný ať platí nebo neplatí. Žádné výhody pro platící hráče nejsou.