Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. AISMEN

    AISMEN Aktivní autor

    Jak můžeme udělat úkol pro sošky a bigpointy když v doupěti není jediný draconis.. Ani boss a ukazuje to že je jich třeba zabít 41 ?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud tam nejsou Draconis tak by tam někde měl být boss. Až se potopí tak se začnou znova objevovat Draconis.
     
  3. AISMEN

    AISMEN Aktivní autor

    Však říkám že tam není ani boss ani draci..
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  5. AISMEN

    AISMEN Aktivní autor

    mega.. nevím jak ted ale před 12tou to tak bylo.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já nevím v kolik byl reset, nicméně je možné, že byl Kalytron chvíli předtím potopen a pak chvíli trvá než začnou skákat. Ale jsou to úkoly co jsou plánované na X hodin některé snažší některé náročnější. Přetrvává problém?
     
  7. AISMEN

    AISMEN Aktivní autor

    nevím dám vědět až dodělám event úkoly.. ale kroužil jsem na té mapě 15 minut a nic nevyskočilo.

    draconis je zpátky asi nějaký bug.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/8/25 v(e) 2:23 PM
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight