zvysena paluba - vylepseny dalekohled

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Mata.Faka.UEK, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mata.Faka.UEK

    Mata.Faka.UEK Pisálek fóra

    no ja jsem to zacal hrat s tim ze to budu hrat a ne ze budu svuj volny cas travit na foru a ne hranim... a navic nechapu jak se tohle muze stat: NEFUNGUJE, MAME CHYBU.
    sem jeste u jine hry nezazil tohletotok, sama chyba. a kdyz ji nahlasim, tak proc se nekdo nevezme a neopravi to? mi rekni ze to ma na starosti jeden clovek? co oni v te praci delaji? nestve me utraceny balik perel tak jak to ze nechapu ten jejich pristup, ted jedna psala na globale mala lodka ze potrebuje piraty na PZ :D vsak co s ni? zejo? napiseme ji: mame chybu, je to hlasene, pockej.. xD mam dost xD
     
    ΛΖLΛB a Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenili.
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Mata.Faka.UEK

    presne tak.. na iných hrách by si to nedovolili.. je chyba a v priebehu niekoľkých hodín je opravená.. a nech mi nikto nehovorí že na túto chybu s dohľadom nemali dostatok času... odkedy sú opevnenia tj... 3 roky to nejde tak ako má! 3 roky! keby to ešte bola len jediná chyba v hre.. ale tých sú stovky..
    ale no.. čo by sme chceli od "programátorov" v bp... to by najprv museli chodiť do roboty na viac 2 hodiny a nepiť počas nich kávu a vymýšľať blbosti do paymentu :D
     
    K!m!reY_CZ_ a contadrtic89 tohle ocenili.
  3. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    sory na to kolik je chyb ve hře je v technickém oznámení toho trochu málo :)
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.