zvysena paluba - vylepseny dalekohled

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Mata.Faka.UEK, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mata.Faka.UEK

    Mata.Faka.UEK Pisálek fóra

    ahoj, koupil jsem si v opevku vylepseny dalekohled ktery nefunguje.
    chtel jsem se zeptat co s tim? jak dlouho to jeste nepujde?
     
  2. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    ten už nefunguje asi rok, takže zbytečně vyhozený perly
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nechápu proč si někdo vylepšuje dalekohled, to je snad nejnesmyslnější opevnění
     
  4. Mata.Faka.UEK

    Mata.Faka.UEK Pisálek fóra

    ono ja uz to taky mam delsi dobu ale az ted jsem si toho vsiml.. :D
    a jak zbytecne vyhozeny tak snad nemuzou prodavat neco co nejde musi s tim neco delat ne?!?
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  5. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Vylepšovat něco, co nefunguje, je hloupost, to je jasné, ale tak nevěděl o tom. Ale já ho kdysi taky koupil, protože co jiného chceš v Opevnění zadní části lodě mít? Máš tam snad harpuny?
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    samozrejmě tam mám harpuny,rychlost a dela navíc, k čemu mi je dalekohled?? abych videl o 12 poli kdyz je mi to k nicemu?
     
  7. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Sliboval jsem si od toho lepší přehled ve waru a nebo výhodu při hledání eventů. V těchto situacích ti ty harpuny asi těžko pomůžou.
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pokud se nepletu tak dohled dalekohledu je dal nez dostrel del i s talentama(takze k nicemu), event najdu díky pohybu lodí na mapě nebo infa z TS, ale zbytečná diskuze když stejne dohled nefunguje, kdyby BP mělo o hráče zájem, tak to opevneni je davno opravene nebo minimalne zablokovane, aby za něj někdo zbytečně neutracel, kromě toho tady byla někde diskuze, kde několik hráčů tvrdilo, že jim dalekohled funguje
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mata.Faka.UEK, problém s dalekohledem je hlášen a čeká se na jeho vyřešení. Jak někteří hráči hlásí některým funguje a některým bohužel ne. Nejsem bohužel, ale schopni jako CZ/SK team tuto opravu urychlit.
     
  10. Mata.Faka.UEK

    Mata.Faka.UEK Pisálek fóra

    hele mam svoje duvody proc jsem si to kupoval, harpuny mam taky prehazuju to podle toho jak zrovna potrebuju, ale je fakt ze to stalo hrozny balik ktery jsem mohl investovat nekde jinde...
     
  11. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Myslel jsem třeba když zrovna opravuji a jede kolem loď s full hp a já ho uvidím dřív, než on mě, tak bych se mu včas vyhnul. Ale samozřejmě, ani já bych do tohohle opevnění nešel, kdybych neměl perly navíc.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    už několikrát se tady mluvilo, psalo,žádalo, aby někde v oficiálním oznámení bylo téma, "aktuální chyby ve hře", tak aby se nestalo přesně to co teď(zbytečně utracený perly) nebo zbytečně zakládaný x temat se stejným problémem dobropisy,dalekohledy,piráti, nefungujici drazba pri MHH a další

    našel jsem si tu diskuzi k dalekohledum, a ten nefunguje těm co ho nově nakupují, ty co ho mají již delší dobu, těm funguje (alespon vetsine)

    i když je pravda kdo by udržoval případné téma "aktuální chyby ve hře" když těch chyb jsou desítky, je strašně zajímavé že včerejší chyba s neodepisováním svitků po poslední vlně se opravila v řádu hodin
     
    Naposledy upraveno: 4/8/14
  13. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    jj bylo by to hezké mít to přehledně v jednom tématu aby si lidé před koupí nemuseli vyhledávali jestli to funguje nebo ne :)

    protože když si jde něco koupit automaticky to neznamená že to jde že :)
    neříkám, že by tam měli být psané chyby typu - za poslední vlnu neodečte svitek, to chápu že se tutlá i když i to by bylo hezké vědět :D

    ušetřili byste tímto tématem spoustu času u dalších a dalších stejných témat
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢, Piráti,

    toto téma tu již bylo a bohužel se zvrhlo a neplnilo účel o kterém píšeš, myšlenka pěkná, nikdo nikomu nebrání založit v kreativním koutku toto vlákno, pokud bude konstruktivní, nebudete tam psát samé vulgarity zbytečné citace, nebude důvod ho zamykat.

    To že jsi to všichni přečtou než to koupí o tom pochybuji, viz. každé FAQ k akci, při spuštění je zde na fóru, stejně jsou CMka nucené jeden a ten samý dotaz zodpovědět za první den na 30 globálech 1000x, někomu je za těžko přečíst pár řádků, viz. dnešní ráno, kdy jste měli na chatu odkaz na nové pravidla a nefunkčnost tohoto linku nikdo za půl hodiny na chatu ani neoznámil, když jsem koukal na počet pokusů zobrazení, byl tam jen počet členů teamu ...

    pro guliver,

    bohužel to takto tady nefunguje, při každém eventu je oficiální diskuze a můžeš si spočítat přikaždém eventu kolik je založeno dalších témat úplně zbytečně... (10-20) je těžké potom najít zpětně konkrétní dotaz nebo odpověď.

    pěkný den
     
  15. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Mirku upřímně :)
    jak takhle píšeš tak to forum zrušte když je podle vás nahouby a je klid :)

    je hezké že si to mužem v kreativním koutku založit, ale jak máme vědět všechny chyby které jsou hlášené, proto jsme to asi chtěli, nevím všechny chyby vy byste to měli mít hlášené.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj guliverr,

    nevím kde si vyčetl, že je fórum na "houby", první věc kterou jsem v této hře udělal, že jsem si prošel celé fórum 7 let nazpět, kdo z hráčů toto může napsat ...

    pěkný den
     
    davidkriz1 tohle ocenil(a).
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    já))
     
  18. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    Ahoj Mirku a proč tohle tema se neudela v ofi oznameni aby tam mohli psat jen modi, pak se to nemá kam zvrhnout a bude to jen k dobré věci :)
     
  19. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Toto je další z chyb která nebude nikdy opravena, jedině že by po nějakém "updatu" začal fungovat ve prospěch hráčů ...
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj JEZUS-CR,

    na chyby nebo lépe řečeno o chybách a nejen o nich je celá tato oficiální sekce, jen to nemá souhrný obsah, část chyb je na starém fóru v podobné sekci/vláknu.

    Pokud jde o kenkrétní tuto chybu, pravděpodobně jí tam nenajdeš, řešila se ještě na starém fóru a přecházela do nového koncem minulého roku, pokud si vzpomínám dobře, chybu hlásil výše přispívající hráč semtexcool.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 4/8/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.