Zvyhodnený balík

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem KORAK, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KORAK

    KORAK Zelenáč fóra

    • uveřejňování soukromé pošty
    Môj problem:
    Zakúpil som " Zvýhodnený balik" , ale predmety mi neboli do dnes pripísané na môj účet.
    Toto je potvrdenie o platbe:

    SMAZÁNO

    Ako ďalej postupovať, aby mi zaplatený zvýhodnený balíček bol pripísaný na účet?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/4/14
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj KORAK,

    prosím dodržuj pravidla herního fóra, jak Ti máme pomáhat, když nedodržuješ základní pravidla, pro všechny uživatele herního fóra platí stejná pravidla.

    pokud jde o tvůj dotaz, napiš mi sem číslo ticketu
    na technickou podporu, pokusím se prověřit tvůj dotaz.

    pěkný den
     
  3. KORAK

    KORAK Zelenáč fóra

    549229 a 2014041310005802
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zdravím Korak,

    takže Tvoj problém som pozrela a je to nasledovne. Využil si externý link, ktorý nie je viazaný na Tvoj herný účet. Bol viazaný raz a tým sa z Tvojho účtu stratil. To, že si si Ty niečo kúpil cez ďalší link a nie cez účet, nebude Ti pripísané to čo údajný balík obsahuje. Vo výške ceny balíka si dostal buď iba perly alebo iné predmety.
     
  5. KORAK

    KORAK Zelenáč fóra

    prosím, poraď mi ešte v ďalšom probléme. Mailová schránka na ktorú bol tento účet registrovaný mi bola správcom mailových schránok zrušená a tým pádom nemôzem si zmeniť mail. Dá sa tento problém nejakým spôsobom vyriešiť?
     
  6. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    Ahoj Slůňe_CZ,
    Děkujeme ti za tvou objednávku 447158781 ve hře Seafight ze dne 02.04.2014 a doufáme, že ti zakoupené předměty přinesou spoustu zábavy.

    Zde jsou podrobnosti tvé objednávky:
    DatumID transakceZbožíPlatební metodaČástka
    02.04.2014447158781Bonusový balíčekpaysafecard49 CZK

    Objednané zboží by se mělo objevit na tvém herním účtu během několika minut.
    Máš-li k této platbě jakékoliv dotazy, neváhej se obrátit na naši podporu:Podpora

    Tento e-mail by vygenerován automaticky, proto na něj prosím neodpovídej.
    Tvůj Seafight tým


    a nic sem nodostal řešil jsem přez tyket a ti mně pposlali sem a nedostal jsem ani žadne perli či předmněty co stím?

    14.04.2014 12:34
    Velice vám děkuji za váš dotaz. Bohužel nejsme schopni pomoct vyřešit váš problém, protože informace, které jste nám poskytli bylo nedostatečné. Obraťte se na náš tým technické podpory prostřednictvím kontaktního formuláře nebo fóru.
    Prosím, nezapomeňte uvést své číslo a rezervací vstupenek a dejte jim vědět, že jsme tě poslal k nim.
    Omlouváme se za tuto nepříjemnost.
    Uživatel-ID: 14891984
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/14
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, vyvaruj se prosím zbytečnému dublepostinu a používání cizího jazyka viz pravidla. Jinak co se týče tvého dotazu stačí se podívat o pár příspěvků víš na odpověď od TL přesné informace ohledně předmětů ti bohužel nepovím na účet ti přístup nemám to má jen podpora.
     
  8. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    jo poseidone sorry ale ja psal jim česky a oni my odpověděli anglicki tak jako co ja mam dělat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.