Chyby Zůstávající okno obchodu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sanroh-ČR, 25/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ahojte, tak co mne fakt rozciluje jiz nekolik dni, tak je to, ze pri kliknuti na Obchod na vode se mi zobrazi prazdne okno, ktere ale nejde vykrizkovat a jediny zpusob jak jej odstranit je F5.
    Ze se mi otevre prazdne okno obchodu, budiz ... zavru a otevru znovu, ale mit prazdne okno obchodu a nemoci jej vykrizkovat, to je hodne zle ... jsem bezbranny na vode a to ani nemluvim, ze mne behem toho + F5 mohou okrast presne o to, co jsem sel do obchodu kupovat resp. utracet zlato :(

    Verim, ze nejsem sam a bude provedena rychla naprava :)

    Predem dekuji Sanroh
     
  2. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    To nejsi sám a je to dosti na nervy jdoucí!o_O
     
    Sanroh-ČR tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně se mi to zatím nestalo. Nicméně předáme dál.
     
  4. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Jen doplnim, ze je se to stava na prohlizeci google chrome i mozzilla firefox, tzn. ze je chyba nekde v programu k flash(i).
     
  5. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    mne se zas stavalo, že jsem něco koupil , zavřel obchod a už jsem se do něj nedostal ...a nebyl jsem sám
     
  6. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    ano i mně se to párkrát stalo nedá se to vykřížkovat a byl jsem i snadný cíl pro enemy
     
  7. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak ale uz mne to faaakt hodne rozciluje, kdyz za 4 hodiny hrani mi 10x zustane viset prazdne okno obchodu a musim davat F5. Cca mi to vychazi, ze kazde 4. otevreni obchodu mi zustane viset :( Vypada to jakoby se otevrely ty okna dve na sobe, protoze napr nakoupim a zavru velke okno a oznameni o nakupu mi zustane viset pod tim prazdnym oknem obchodu. Neni to tak vzdy. Nekdy oznameni o koupi naskoci nad prazdne okno obchodu.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To se mi nikdy nestalo, chtělo by to vypozorovat jestli to nedělá pouze nějaká položka jako to dělali dřív designy. Takhle je těžké urychlit nějak řešení.
     
  9. Primangelo1

    Primangelo1 Pisálek fóra

    Zažívám stejný problém jako Sanroh-ČR. Kliknu na ikonu velkého nákupního košíku, vyskočí okno, kde se ovšem nic nenačte a toto okno nejde vypnout ani křížkem. Jediná možnost je F5.
     
  10. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Jak jiz jsem psal, je to nahodne, cca 1x 4 otevreni obchodu a neni to prohlizecem, protoze stejny problem mi vznika v Mozzilla Firefox i Google Chorme :( A neni to az po nakupu, nekdy jak pise Primangelo, to naskoci rovnou bez moznosti neco koupit, nekdy to zustane az po nakupu.
     
  11. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    od kedy daly trh na more su s tym len problemy.Nič nefunguje ako ma a je to všetko zdlhave a neprehladne.. Mapa mora nereaguje -nektualizuje sa s hlavnou strankou, na mape mora mi ukazuje množstvo zlata ine ako na hlavnej stranke. už sa mi viac krat stalo že ma niekdo prepadol a ukradol mi zlato ktore som už nemal . naposledy ma hrač okradol do minusu 200mega skoro. a všetko su problemy od kedy daly obchod na mapu mora. Malý by to zrušit a vratit na hlavnu stranku. Toto bola najvetšia blbost vložena do hry
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Už se tu několikrát psalo, že příští rok končí Flash player a proto je potřeba dát všechno do klienta na mapu moře.
    Co se týká obchodu, sice hlásím skoro každý týden, že hráčům nevyhovuje, ale lepší by bylo, kdyby jste založili anketu s případným vhodným řešením jak košík vylepšit. Výsledky pak, pokud splní požadavky, pošleme na centrálu.
     
  13. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Jedna vec je napr trideni munice v obchode a podobne vylepseni, druha pak nefunkcnost a zasadni chyby. Ja hlasil zasadni chybu, ktera mi zabranuje v hrani a hodne me obtezuje.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ta chyba je hlášená, ale také se tu psalo, že je nevyhovující co se týká funkcí, proto ten návrh na anketu.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.