Zpetná vazba Ztracený odznak

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *Storm*Shogun*Cz*, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Mám dotaz jak je to tet z ztraceným odznakem.Při 8. narozeninách jsem jej získal.Hrál jsem 6 let takže jsem měl stříbrnou 6 za roky a stříbrnou 7 jako ztracený odznak.Tet při 9.narozeninách se 7 ztracený odznak změnil na zlatý a sedmička zůstala a odznak za roky zmizel úplně.Můžu dostat na toto vysvětlující odpověd.Díky
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, bohužel žádné bližší informace v tuto chvíli k této situaci jestli došlo ke sloučení pro 7 let nemáme. Ztracený odznak je zlatý i tak.
     
  3. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    JJ tak prosím zkus pokud je to v tvých silách zjistit jak to bude páč jsem měl odznaky dva jeden za roky a jeden ztracený.Děkuji za tvou ochotu.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, co se mi podařilo zatím zjistit po konzultaci s jinými moderátory jedná o sloučení odznaku. Nicméně zatím mi bohužel nikdo nezodpověděl co se když budeš hrát 8 let.
     
  5. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Jasně díky je to však škoda páč jsem měl ztracený odznak o jedno víš.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, teď tě nějak nechápu jak o jedno víš? Ten měl na sobě 7 stejně jako máš 7 letou praxi a nejspíše při 8 opět proběhne rozdělené, ale to se snažím zatím zjistit.
     
  7. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon Špatně jsem ti to vysvětlil.Minulý rok jsem měl 6 za roky a za 8 narozeniny bylo možno získat ztracence a ten měl 7.Tět od 3 měsíce mám 7 za roky.A pokud by to mělo být jak u 8 narozkách měl bych mít 7 za roky a 8 ztacence.Ale jak si psal to změnili to jsem myslel.Už si rozumíme? Storm:D
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, no pokud to správně chápu, loni jsi měl Pirát se 6 letou praxí nyní 7 letou. Během loňských 8 narozenin, se dal získat Ztracený odznak s číslem 7. Letos se žádný s 8 nezískává. Ten ztracený se nijak nezmění ten zůstane s číslem 7. Ale zároveň bys měl mít i odznak Pirát se 7 letou praxí. Jenže jak jsem zjišťoval tyto 2 odznaky z neznámého důvodu jsou sloučeny. Tudíž asi nezbývá nyní než vyčkat další rok, kdy se dá očekávat, že bys měl mít:
    • Ztracený odznak (metál s 7)
    • Pirát s 8 letou praxí (metál s 8)
    Snad jsme se pochopili.
     
  9. Baronek-Ten-skutečný

    Baronek-Ten-skutečný Pisálek fóra

    Ne, budeš mít jen odznak za 8 let. Sám sem měl 7 ztracenej a 8 za roky, ale teď už mám jen 9 za roky. Tudíž se odznaky sloučily a 2 už mít nebudeš. (Ale je to jen moje doměnka)
     
  10. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, ok zamykám. Doufám, že tomu nebude tak jak tvrdí baronek, protože by to byla škoda když už se člověk snažil s úkoly pro tento odznak.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.