Zrychlení hry

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem TheDoctor95=CZE=, 22/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TheDoctor95=CZE=

    TheDoctor95=CZE= Zelenáč fóra

    Zdravím. Určitě mnoho z Vás vidí, že SF nehrají žádní noví hráči a dokonce někteří ubývají...

    Já si pamatuji ještě staré doby, kdy mít 150 HP bylo opravdu luxus a dávat okolo 15K bylo snad top DMG, takže mohu srovnávat a zhodnotit "novinky" s odstupem času.

    Většina novinek, ať už to je opevnění, hafo nových děl, 10 palub atd. hodnotí vesměs kladně. Hra se MUSÍ vyvíjet, jinak by to za chvíli nehrál vůbec nikdo (teď nehodnotím to jak si BP mastí kapsu.)

    Vžijte se do nováčka. Za pár týdnů (podle schopností a peněženky hráče) se dostane se svými HPčky na cca 100 - 150 K.

    To je při 3. stupni opraváře asi 7 - 10 minut opravování (zaokrouhleně) a to nechci raději ani mluvit o VB...

    Takový hráč opravuje 7 nebo 10 minut někde v rožku a potom vyjede na moře a těší se, že nasbírá pár glitzů, nebo dokonce sestřelí pár NPC, ovšem jeho plány jsou zhaceny nějakou fullkou co dává za 30 K a sundá ho za cca 10-15 sekund a hurá zase opravovat 10 minut...
    No nevykašlali by jste se na to?.. Spousta lidí se na to jen kvůli tomuto vykašle :).
    Ohlédnou se za poslední hodinou času a uvědomit si že jste z toho 40 - 50 minut jen opravovali není příjemné...

    Vím že existují opraváři 5. stupně.. Sám teď jednoho mám. Dostal jsem ho pravděpodobně za to, že jsem se vrátil (na něco v emailu jsem klikal :D tuším že k tomu bylo i 25000 kulí jako bonus za návrat).
    Teď zvažuji, že zase aktivně budu hrát.. Ovšem vědomí že za dva měsíce budu zase někde s opravářem 3. stupně 80 % herního času opravovat mě odrazuje.

    Kdo z nových hráčů si koupí za realy 5. stupeň opraváře nebo prémko?.. To se raději na tuto hru vykašlou a za chvíli to tu bude vypadat jako například v Deepolis..



    Řešení?:.. Alespoň ztrojnásobit rychlost opravy u opravářů 1. - 3. stupně (popř tomu přizpůsobit i 4 a 5 stupeň)

    Není hanba být sestřelen na moři silnějším hráčem, kvůli tomu nikdo hrát nepřestane.. Ale je otravné 10 minut opravovat, pak minutu jezdit a zase 10 minut opravovat.
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    Si opity alebo o com tocis ? :D na opravara 5 mozes pouzit kod a pokial mas premko tak ti ostane do tej doby a samozrejme zaciatky neboli nikdy lahke ale teraz maju novacikovia tolko novych moznosti ze predtym sme mohli len o takom snivat (little buccaneer , sber glitzu 1-5 , slneční mapa ...)
    a pri akci tiez mozu nazbierat lahko duse a vylepsit si tak lod ale musia hrat aktivne alebo nieco investovat :D ale aspon si nás pobavil ( aspoň mňa áno )
     
  3. TheDoctor95=CZE=

    TheDoctor95=CZE= Zelenáč fóra

    Ano máš ve všem pravdu socient!!!! Pro nováčky to je teď pohodička..... proto se nikdy bez pořádného balíku peněz (klidně 1 celá výplata) nedoškrábou na ty fullky co lítaj po mapách a sekaj to tam za 30 K i víc :)...

    Proto teď skoro žádnej novej hráč nehraje.....

    Vypadá to, že tady už nemá cenu ani nic psát, proto to asi vzdávám a přeji SF hodně štěstí v těch posledních pár letech (ať už 2 nebo 4, je to jedno)...
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    ano predtym boli boje rovnocennejšie, ale časy vratit s5 nejdu ...
     
  5. TheDoctor95=CZE=

    TheDoctor95=CZE= Zelenáč fóra

    Nechci vracet časy z5.. ale když se umožní hráčům s 3. opravářem opravovat 3 minuty místo 10, věřím, že jich bude hrát mnohem víc.(Ostatní opraváři by se tomu pravděpodobně přizpůsobili). Já osobně bych to tady taky zalomil, kdybych neměl toho 5.... ale toho nebudu mít věčně.. Proto jsem si položil otázku.. Má tohle cenu?.. A hned potom jsem napsal tento návrh.
     
  6. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    ani jedna vejplata ti nestačí!! tak jako co je dneska fulka že vechno opevnění všechny talenty atd atd ! taky si pamatuju ty časi kdy sem měl max 170k hpčka a dával sem za 15-17 k !a to sem byl borec a když sem viděl 21 elitku tak každej ujížděl ale dneska vidíš lamku s bokorem a deš do ní je ti fuk co střílíš a na to abyse začátečnící takhle vypracovali potřebujou hodně ale opravdu hodně prachůů !§ toto zbytečné téma si myslim !!
     
  7. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    Počítám se mezi nováčky, hrál jsem to kdysi hodně dávno chvilku, kdy byly doby jak se tu popisuje výše a teprve nedávno jsem tuto hru znova otevřel
    opravovat mi vcelku nevadí, podle mě nejvíce nováčků odradí jiná věc - a to sestřelení několikrát během chvilky.
    Myslím si, že by spíše měla být ochrana sestřelené lodi, třeba tak, že další utok na ni by nebyl možný dříve jak cca 15 minut nebo, že by ji stejný hráč nemohl sestřelit 2x během 10ti minut
    to je věc co mě jako nováčka vytáčí doběla, sestřelí mě lod co mi bere 40k HP a sama má dohromady třeba 600 k HP, po oživení se objevám kousek od něho a na jednu ránu jsem znova pod vodou. Proti tomu nemám sebemenší šanci na obranu nebo utěk
    To je věc co mě jako nováčka vytáčí nejvíc - sestřelení a opravu beru jako součást hry, ale opravit se na cca 20 procent a jít znova pod vodu je největší nerovnost hry
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  8. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    socient ja jen tak pro zajimavost skousel hrat od zacatku a po trech dnech jsem to vzdal no novacci nemaji sanci . a pravdou je ze pred 4-5 lety to nebylo lehci ale hratelnejsi .
     
  9. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,to je všechno pěkné co se tady píše hlavně pro nováčky,ale je to prd platné mi,který si koupil opraváře za prachy a dnes mi byl čorknut:mad: za asistence BP a náprava je v nedohlednu,dnes totiž hraju celí den s opravářem 3 stupně.
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    asi si to moc dobre predtim nehral pac predtim si opravoval daleko hure nez ted a bez premka si hledal jako ja 3 hodky glitz jezdil si jako slimak pak si opravil prijela lod sundala te a hledal si zase glitz ted pro novacky vse skvele a mnohem rychlejsi rust nahoru tak tu nevymyslej hlouposti ze kdysi kdysi kdysi ted to ma novacek daleko lepsi tak prestan placat jake to bylo kdysi pac ted zacit s tim jake to bylo tak radsi ani nezacnu
     
  11. TheDoctor95=CZE=

    TheDoctor95=CZE= Zelenáč fóra

    No MAXTONS..... nevím jak ty ale já jsem měl neustále tak 200 - 500 moj, které jsem házel když mě potopili... A i když jsem je neměl pořád, najít glitz a opravit 80 K HP nebyl problém... Ale když je teď HP snad z každé prkotiny a mám dejme tomu 150 K HP tak to už začíná být problém.. Nemluvě o tom co psal bufo.. opravíš 20 % HP za dvě minuty a k čemu? Aby tě na ránu zase dorazila fullka?.. Horší případ je, když opravuješ těch 10 minut a pak teprve dojede fullka a dá tě za 10 sekund dolů :).. Proto si myslím, že by měli zrychlit frekvenci oprav, aby se tato hra dala lépe hrát.

    Jinak máš pravdu, že před tím nebyly takové vychytávky... jenže to taky nebyl problém za dva měsíce nasbírat na děla, udělat dvě bonusovky na HP a mít silnou loď pro boje.. skoro fullka :)..
    To teď nejde bez alespoň 20 - 30 tisíc Kč......

    Jak jsem již několikrát psal, v teto době je tato hra pro nováčka nehratelná, a kdyby se zrychlily opravy alespoň 3x, hra by znovu chytla vlnu "hratelnosti"...

    A už mi tady nepiš jak je to teď všechno lehčí, protože to není pravda.... teď už za dva měsíce nenasbíráš na luxus loď.. Teď už jen opravuješ a opravuješ a opravuješ... proto už skoro žádnej nováček nehraje... a s takovou za chvíli nikdo hrát ani nebude..

    Vždyť mě napadla jen úprava, která by zase "zhratelnila" hru.. Neboj, pořád budeš topit nováčky ránami za 40 K.. :)
     
  12. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    promiň je vidět že moc nebojuješ ale abych musel enemy sestřelovat 500k HP 12 x za hodinu misto osmkrat na to fakt nejsem zvědavej, rychlejší opravy rovná se zvýšená spotřeba munice
     
  13. TheDoctor95=CZE=

    TheDoctor95=CZE= Zelenáč fóra

    tak 5. a 4. by mohl opravovat stejně, jen 3. by mohl jít nahoru.. řekněme na 30 - 35 K ? (4. opravuje 40 000)...

    Ale asi máš pravdu _-.....-_ .. tady se změny stejně nedočkám :).. Raději se na SF vykašlu, protože vidím, že to stejně nemá cenu.. a poslat jim 20 tisíc abych si mohl zahrát na úrovni?... To raději nechám doklepat posledních pár let SF s těma fullkama beze mě...
    Možná si raději zahraju pirate storm (když už hrát nějakou takovou hru od BP tak tohle).. Tam si alespoň "zahraju".
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    jaj co mas s opravou kdysi to hralo jeste vice lodi takze si byl dole 50 krat za hodinu bo na te mape bylo 5 az 10 lodi na jedne ted si rad kdyz potkas jednu zivou ty tu placas nesmysly nasbirat na dela nejde ? a co novacci kteri muzou sbirat na jednickach a uz jima tam nemuze zadny boter fulka ty si asi jeden z tech co vubec nehrajou ale byly jen zalezli pod svetlem a sbiraly glitze ted mas plno akci na co sbirat moja na dela kdyz si muzes pri akci nasbirat par dusi a udelat si je zadara ja to hraju skoro pet let a jeste nemam zdaleka pul lode vytunene a nejvetsi cast vylepseni sem udelal ted za posledni akce tak tu nepis hlouposti po druhe pac ty si pred nekolika lety hral asi jinou hru ted si namlsany vsema opravari slotama talentama a kde cim proto se ti zda ze by to bylo lepsi pro novacky ale tem to muze byt jedno pac oni stejne nemaj vetsi hp nez 100k takze nez si vytuni lod bude jim to trvat rozhodne min casu nez kdysi a bez opravare 10 stupne a kde cim a muzu klidne pokracovat do nekonecna co vse maj novacci ted lepsi od palub po ochranu tak uz radsi nepis :)
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    zasaten 4. opravár nestojí tak veľa a dá sa vydražiť za pár tisíc zlata.. takže načo zvyšovať 3. keď môžeš mať za pár šupov 4..... ? do 5. lvlu máš ochranu môžeš glicovať koľko len chceš bez toho aby ťa niekto potopil.... a maxtons má pravdu.. teraz je už málo hráčov a väčšina z nich aj tak botuje :D takže netreba žiadne takéto srandy vymýšľať, kedysi sme to mali omnoho ťažšie
     
  16. TheDoctor95=CZE=

    TheDoctor95=CZE= Zelenáč fóra

    Prosím o lock :) koukám že to stejně nemá cenu....

    nechápu jak někdo může napsat že teď to je lehčí a není třeba nic takového přidávat...
    Pro info: Kdysi se dalo nasbírat na děla za dva měsíce, jak už jsem psal.
    Teď samotné děla jsou k ničemu když je tu opevko, dražší děla a jiné srandy a normální hrou se na to nasbírat nedá.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TheDoctor95=CZE=, jak chceš na tvou žádost zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.