Zpětná vazba - Atlantida

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem Leo., 21/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Leo IT fakt nejsem takže nemam tušeni většinou se to stane při utoku na mě at hračem nebo NPC takže v tom momentu se někde stane chyba na to se bude muset podivat někdo zkušenějši :)
     
  2. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Jo vlasně když nad tim tak myslim tak se to stava vždy když mam malo HP dejme tomu např. 20% HP tak z leveho horniho rohu na mě vystřeli takovy zlaty prach a v tu chvyli se stava že nejdou opravy ale jestli to ma nějakou souvyslost to fakt nevim
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nemyslela jsem aby jsi kontrolovat zdrojový kod nebo tak něco, ale většina takovýchto chyb je spouštěna určitou akcí, jkao třeba skok z přístavu na mapu, použití určitého předmětu nebo otevření určitého okna.
    Zkusím to taky sledovat a přidám to do chyb.

    Ty sloty pro torpéda se většinou ztratí pokud z úkolu dostaneš nový. Tobě mizí pravidelně? Zjistil si co by to mohlo způsobovat?
     
  4. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    No když sem ziskal dalši tak to haprovalo nahoru dolu jako přibejvalo mizelo ted to tak často neděla ale myslim že to dělalo po nějakem ukolu za kterej sem něco dostal třeba krystal ale nejsem si uplně jistej
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak zkus prosím zjistit co ti to dělá, nemám hlášení od nikoho komu by to dělalo jindy než když získá další slot
     
  6. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mě oprava taky občas nejde. Musím přeskočit na jinou mapu a pak už opravuji normálně. Ale čím to je Leo opravdu nevím. Nejvíc se to stává na mapě 4/1, když do mě vystřelí NPC a je jedno kolik mám HP
     
  7. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    a mám taky pocit,že aj boteroch na ponorkách pribuda :)
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  8. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Já bych řekl, že ty co jezdí na botu na lodích mají zaplí i ponorky
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo mam ten sam problem co Venouš oprava nejde a musim přeskočit .
     
  10. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Teď mi to přestalo opravovat, když jsem použil návnadu na 4/1
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    budu to ted taky sledovat, ale dívala jsem se, že oprava je už hlášená takže případně jen doplním info. Když se nám podaří zjistit příčina bude snazší to opravit.