Zpětná vazba - Atlantida

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem Leo., 21/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    níže najdete formulář pro Vaší zpětnou vazbu týkající se Atlantidy. Odpovědi ej potřeba poslat do neděle, včetně.

    https://forms.gle/8rfPhGkoRyDq3chb9


    Formulář je v EN a odpovědi jsou potřeba psát také v EN. Pokud si netroufáte na vyplnění formuláře odpovězte na otázky níže v tomto vláknu. Vaše odpovědi přeložím a pošlu.

    1) Co se Vám na Atlantidě líbí?
    2) Co se Vám na Atlantidě nelíbí?
    3) Co si myslíš o balíčcích Atlantidy?
    4) Co by mělo být co nejdříve změněno v Atlantidě?
     
  2. ☩*KniGht*☩

    ☩*KniGht*☩ Zelenáč fóra

    Atlantída by mala byt samostatná hra. Pri tejto hre by malo byt logické pokračovaní dobývanie ostrova na pevnine nie ponorky. Piráti ktorých mate na lodi sa vylodia a dobýjajú ostrov na súši.
     
    TRYXIK1 a Иомađ†CZ tohle ocenili.
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Atlantida se priznam me chytla.;)
    ☩*KniGht*☩ ma pravdu v tom,ze hrat soucasne ponorky a lode je velice casove narocne.Nic se pak nestiha, neda se to delat poradne, ucelove, cilene.
    1. Libise mi podobna jednoduchost grafiky, jako na lodich.Samozrejme , novacek ,ktery nezna z lodi menu asi bude koukat :eek:pevko,sloty,mazlici,sutry.........:eek:.
    2.Opravdu se mi nelibi a hodne mi vadi,ze kazde vypusteni torpeda z ponorky musi clovek kliknout,tj ulet:mad:.Uz jsem premyslel ,jak by se dalo vyrobit mechanicke mackani tlacitka na klavesnici .Akucka s excentrem :D:D:D:D:D.
    3.Balicky uz neresim,snazim se je omezit na minimum. Stale rychlejsi obmena a pridavani novych veci do hry za penize uz me opravdu nebavi!! Bokor a nejlevnejsi balicek abych se dostal do bokora.
    4.Je dost neprijemne ,kdyz v blizkosti jineho hrace a opacne, vystrelim torpeda na NPC a NPC sva torpeda nevypali na me ,ale na jineho hrace pobliz. On se tam 30 min opravuje a razem je zas na 0 s HP:cool:. Kdyz je to enemy ,tak budis,ale np pak spackuji:).
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Atlantida je jakoby přidali nové levely na hladinu. Pro hráče, kteří už mají vše full a nudí se je to nová činnost. Pro slabší hráče, kteří ještě pořád mají co dělat na lodi je to možnost změnit prostředí a případně hrát ponorky, kde se mohou vyrovnat jiným hráčům, kteří už mají na hladině full lodě.
    Nezapomínejme na to, že plán Atlantidy ještě nemusí být konečný. Proběhl teprve třetí milník a je možné, že budou ještě další.

    2) klikání při každém vstřelu je proto, že každý slot torpéda má jinou dobu nabíjení. Umožňuje to taktizování při střelbě na víc cílů nebo při střelbě na jeden. Můžeš si nechat nabít všechna torpéda a vystřelit jednu velkou salvu nebo střílet jedno pop druhém. Například u admirálů, které potřebuješ na poslední ránu je to skvělá taktika.
    4) NPC ne vždy vystřelí do hráče poblíž, ale je to časté. Na toto jsme upozorňovali už několikrát od doby, kdy jsme to testovali na betě, ale je to účel, který nejspíš nebude změněný. Na druhou stranu je to dobrá strategie pro boj. Tato salvy od NPC ti můžou pomoct potopit enemy :D
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Promiň Leo, ale strategie pro boj je to dost pochybná a podle mně k ničemu. Proč bych při boji s enemákem střílel NPC a ne do něj? Jednak nvm, jestli NPC opravdu vystřelí do něj a hlavně mu sám dám větší ránu než NPC.
    A souhlas se štěpánkem, taky mě atlantida docela chytla ;)
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsem ráda, že jste na Atlantidu změnili názor. Věřím, že propojení s povrchem bude zábavné.
     
  7. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    Mohli by pridať HP admirálom,kedže začalo hrať viac lodí
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Atlantida mě sice chytla, jak jsem psal výše, ale už nadšení dost opadá. Jak píše Sparrowsak, Atlantidu začalo hrát víc lidí, víc lidí má hotový úkoly a dělá už jen denní opakovací, tzn. všichni potřebují stejná NPC. Takže úkol, který jsem dřív dělal 10 minut, teď dělám i půl hodiny. A dále, jak už píše Sparrowsak, potřebuju nastřílet 500k do admirála. Dřív vyskočil na druhé straně mapy a nebyl problém k němu dojet a to HP si nastřílet. Dneska se mockrát stane, že k němu ani nedojedeš a je dole (víc hráčů, stejný úkoly a hlavně všichni už i mají větší dmg a není problém admirála sundat, ne jak na začátku Atlantidy). Všichni, kdo hrají Atlantidu, se musí motat jen na 8mi mapách a to už začíná být málo. Chtělo by to přidat NPC, přidat admirálům HP a ideálně by to chtělo co nejdřív další mapy, protože začíná být v Atlantidě dost těsno ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/3/23
    Silvio44, pistac.cz a monsena-Cz tohle ocenili.
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ok pošlu to v měsíčním reportu. Pokud se do té doby přidají další názory a nápady, přidám je. Report posílám na začátku měsíce.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V průběhu akce se mi objevil další problém. Pokud akce není, tak už si asi většina z nás zvykla, že při skoku z Atlantidy na moře a i obráceně je potřeba se přelogovat, aby se vše zobrazovalo správně. Během akce se mi, několikrát za den stane, že vyskočím v Atlantidě z přístavu a na mapě mám všechny zadavatele, portál pro skok na moře a i všechny "podmořské stavby" z přístavu. A nezbývá něž se přelogovat. Dost to otravuje a několikrát za den už to neotravuje, ale (slušně) dost štve. Doufám, že stejnou zkušenost mají i jiní a chyba není u mně (dost těžko u mně) ;)
    PS: proč na Atlantidě dostávám za každého stopeného hráče jen 4 bojové body? Proč to není stejné jako na moři?
     
    monsena-Cz tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není jen u tebe. Nevím kolik hráčů to tak má, ale já mám od začátku všechny tyto problémy a asi před 3 týdny se přidal i ten poslední. Zaurguju to v reportu.
     
  12. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mám to samé
     
  13. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Ahojte nevím jestli se to tu už řešilo atlantida je těžce zabugovaná třeba v případě kdy chci skočit do přístavu mě to nepustí proto že jsem pod ůtokem ale nic do mě nestřílí ani žádny de-buf nemam nic dále když vyskočím z atlantidy musím se přelogovat kvůli zachování dmg z torpéda tudíž místo abych střílel cca 90K elitou tak střílim 37K dále mi hodně vadí neustálé klikání ůtoku níčím si tak akorát klávesnici při neustálém klikání ůtoku nejdou používát amulety raketky atd... občas se mi i stane že se mi stratí torpédomety z 5 třeba na 3 torpédomety a bude toho ještě víc ale momentálně si nemůžu vzpomenout
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    1) nemáš na sobě některé z prolomení když skáčeš do přístavu?
    2) prolínání map a ztráta některých hodnot při změně přístav/mapa nebo Atlantida/ hladina je hlášeno
    3) klikání na střelbu je proto, že každý slot torpéda má jinou dobu nabíjení
    4) amulety a raketky používat jdou
    5) ztráta torpédometů by chtěla zdokumentovat, pokud se ti mění počet torpédometů průběžně během hraní udělej screeny
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Klikani je super:(.Uz jsem objednany do Vysokeho nad Jizerou na karpaly:D
     
  16. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    byl sem bez utoku žedne prolomeni vubec nic kolikrat se stane že nemužu dat ani opravu bud se musim nechat zničit nebo se musim relognout jo a ještě se občas stane že když se přelognu strati se vunkce atlantidy jako torpedomety že nejsou vubec ve hře tak musim dělat relogi tak dlouho dokus se to ve hře neoběvi
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    oprava je také hlášená. Budu to všechno znovu urgovat, ale u některých problémů je těžké zjistit příčinu protože se dějí náhodně.
     
  18. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

  19. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to nejsou torpédomety, ale sloty pro torpéda. Pošlu to do chyb.
    Nezjistil jsi náhodou co způsobuje to, že oprava občas nejde? Mě se to stává taky, ale protože nemám čas moc hrát a dělám u toho dalších 5 věcí nějak nemůžu zjistit co by to mohlo způsobovat.