Žoldácké loďstvo

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem *štěpánek*, 27/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Brali by jste najmutí žoldacého loďstva max. 1x za 1h?

  1. ano

    61.5%
  2. ne

    38.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Hra se neustále vyvíjí i když někdy to není ok - ale loďstvo už mezi námi nějaký rok je - chápu ten PVE server a pointu tohoto vlákna. Tak či tak nechci bránit botery, ale korunky jsou dneska úplně stejná měna jako perle, během posledních 3 dnů jsem utratil skoro 8 míčů korunek ať v bukanýrském trhu a nýbrž na flotilách.. dneska je to o yulongu a safanad.. upřímně - kdyby nebyly flotily nemá význam střílet ostrovy, když existuje předmět jako je "mina".. je tu mnoha aspektů.. takže souhlasím s leo, boteři v tomto nehrají roli. Přeji hezký den:)
     
  2. českyčokl

    českyčokl Pisálek fóra

    Milá kněžno toto neprojde ,ale změnit v PVE posílání loďstva v režimu PVP je moc dobrý nápad
     
  3. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    boteři v tomto hrají velkou roli především na PVE servru kde je na botu ani nemůžež Jakor střílet a myslím si že každá hra by měla být založena na pravidlech které se musí dodržovat,jinak to není hra,ale bordel..
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    ono upřímně nechápu kdo vymyslel PVE server :-D absolutní nesmysl
     
    Cadam tohle ocenil(a).
  5. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    proč,mám učet jak PVP tak PVE,někdy prostě nemám chuť se mydlit,tak jdu relaxovat na PVE,ani tam není potřeba sypat reály,pravda,jsou tam i tací kteří tam reály do lodí valí,což já osobně na PVE servru nechápu...
     
  6. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Já se na PVE odreaguji ,jezdím si svoje a když se chci účastnit bojůvky za jedu na lion nebo čiči mapu tam je režim PVP a jakor40 to chápat nemusí
     
  7. Cadam

    Cadam Pisálek fóra

    ja by som zakazal posielat lodstvo pod Svetlom Tortugy to je tiez nezmysel ako pod aurou
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Většina toho co se tu řešilo už bylo provedeno (změna funkce světla z Tortugy, zákaz pouštění flotil v PvE režimu a myslím, že i neschopnost poslat lodstvo s debuffem) Hlasování nebylo jednoznačné, proto návrh neposílám na centrálu. Na Seafight discordu je několik různých návrhů ohledně flotil.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.