zmizla mi volba desingnu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Roman7423, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Roman7423

    Roman7423 Zelenáč fóra

    Nemôžem zvyšovať desing ani používať zmluvy na opravu životov
    1.,V "LODENICA" som mal pôvodne slot "OPRAVA"......(boli tam zmluvy na opravu , aj keď mi nefungovali na životy pre loď) no dali sa tam opraviť plachty za perly.....ten slot "OPRAVA" mi zmizol pred 2-3 dňami,opravu plachiet som našiel v sklade v pravo hore no zmluvy na opravu už nie mal som ich asi 12-15už neviem keďže nefungovali
    2., v "LODENICA"-"MOJA LOĎ" som mal slot na zmenu desingu (samostatné okno vedľa lode s detailami lode... život,delá...,a zmena desingu)...tiež naposledy pred 3dňami a celé to okno zmizlo nič len obr.lode a dole ..........
    Zbrane gule
    Príslušenstvo Posádka
    Výstroj Extra

    Mám loď Big Buccaneer asi pred štyrmi dňami som si zvišoval desing na úroveň 3 medzitým som dokončil tretiu bielu mapu,a prvú mapu z kotlíka ruby kde som dostal desing pre 6 level,ale ako si ho mám aktivovať keď mi tá voľba jednoducho zmizla z lodenice?
    Podpora ma úplne v pohode odpálkovala vraj mám napísať sem a hráči mi možno odpovedia,i keď si myslím že to je nejaký technický problém nakoľko, predtým som tam ten desing menil a bola tam aj položka vrátiť do pôvodného stavu.

    Takže za akúkoľvek pomoc vopred Ďakujem. S pozdravom lovu zdar Roman
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Roman7423, tyto tebou popsané volby zmizely všem protože došlo k úpravám ve hře viz ZDE. Změny designů lodi se nyní provádí na mořské mapě v nabídce Loď. Pakliže se ti potopením zničí plachty opravují se nyní ve skladu viz uvedený odkaz. Co se týče smlouvy o opravě, tak ty již delší dobu nefungovaly a v rámci změn došlo k jejich odebrání. Samozřejmě za ně dostaneš nějakou náhradu. Ale zatím není oficiální informace v jakém množství. Přeji pěknou hru.
     
    Roman7423 tohle ocenil(a).
  3. Roman7423

    Roman7423 Zelenáč fóra

    Ďakujem za skorú a jasnú odpoveď.
    Roman
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Problém vyriešený, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.