Oznámení Změny všeobecných obchodních podmínek od 1. 11. 2016.

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 17/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Drazí hráči,

  Společnost Bigpoint mění od 1. 11. 2016 znění svých všeobecných obchodních podmínek(VOP).

  Rádi bychom vám tyto změny popsali a vysvětlili důvody, které nás k jejich zavedení vedly.
  Nejčastější dotazy

  Otázka: Týká se změna všech hráčů?

  Odpověď: Změna se bude týkat všech herních účtů registrovaných u společnosti Bigpoint Sàrl and Co, SCS. Tato změna neovlivní hráče, kteří se registrovali u společnosti Bigpoint Inc., a v jejich případě tak nebude třeba opětovného souhlasu s VOP.

  Otázka: K jakým změnám ve VOP dochází?

  Odpověď:
  • Změna smluvního partnera, jurisdikce, platných zákonů
   • Po vnitřní restrukturalizaci byly všechny herní účty registrované u společnosti Bigpoint Sàrl and Co, SCS přeneseny k naší německé společnosti Bigpoint GmbH. Vaším novým smluvním partnerem v ujednání s uživatelem se stává společnost Bigpoint GmbH sídlící v Hamburku, tím pádem se v ujednání s uživatelem mění i jurisdikce (nově: Hamburk) a platné zákony (nově: německé právo).
  • Rozšíření působnosti
   • Společnost Bigpoint kromě her pro webové prohlížeče vyvíjí a distribuuje také standardní hry a k nim zajišťuje odpovídající internetové stránky. VOP platí v rámci těchto současných i budoucích služeb, některé podrobnosti byly odpovídajícím způsobem upraveny.
  • Zákaz zneužití více účtů
   • Nové VOP výslovně uvádí, že využívání a zvýhodňování v rámci více účtů je zakázáno nejen mezi účty téhož uživatele, ale také mezi účty různých uživatelů. Tato skutečnost je stanovena v zájmu spravedlivého herního prožitku pro všechny uživatele.
  • Zákaz používání anonymizačních služeb (například proxy)
   • Z účetních důvodů musíme zajistit korektní přiřazení plateb od hráčů k místu jejich fyzického pobytu. Používání anonymizačních služeb (například proxy) či jiných metod, které slouží k utajení místa pobytu hráče, je nyní v našich hrách a službách výslovně zakázáno.
  • Platby pomocí mobilního telefonu
   • V souladu s právním stavem a jurisprudencí budou platby prostřednictvím mobilního telefonu (např. prémiové SMS) považovány provozovatelem terminálu za přijaté, a to i v případě, kdy uživatel není současně předplatitelem příslušné mobilní služby. Případné námitky k vyúčtování prostřednictvím mobilních zařízení musí být uplatněny do osmi týdnů.
  • Poplatky za zpoždění a zrušení
   • V případě zpoždění platby si Bigpoint vyhrazuje právo požadovat zákonné úrokové sazby. Zároveň však dochází ke zrušení administrativního poplatku za blokaci herního účtu z důvodu takového zpoždění. Dojde-li k naúčtování storno poplatků, za něž je zodpovědný uživatel (např. nedostatek prostředků), může Bigpoint požadovat náhradu těchto nákladů.
  • Blokování
   • Nové VOP jasně a srozumitelně stanovují okolnosti, které by odůvodňovaly zablokování účtu.
  • Důvěrnost dat účtu
   • Z důvodu zamezení jakéhokoliv zneužití účtu musí všechna neveřejná přístupová data a data účtu zůstat důvěrná. Tato povinnost mlčenlivosti se vztahuje nejen na externí osoby, ale také např. na přátele, rodinné příslušníky a další hráče, např. členy klanu.
  Otázka: Musím s novými VOP souhlasit?
  Odpověď: Ano, váš souhlas s aktualizovanými VOP jsme nuceni vyžadovat.
  Z toho důvodu se ve hře od 1. 11. 2016 objeví okno VOP; před pokračováním v hraní našich her s nimi budete muset vyjádřit svůj souhlas.

  Otázka: Co se stane, pokud s VOP nebudu souhlasit?

  Odpověď: Jakmile tyto VOP vstoupí v platnost, můžete se rozhodnout s nimi nesouhlasit. To však bude znamenat, že nadále nebudete moci hrát naše hry.
   
 2. Raziel

  Raziel Guest

  Zdravíme všechny hráče,

  předně bychom vám chtěli poděkovat za váš zájem o toto téma. Obdrželi jsme několik otázek z naší komunity hráčů ohledně oznámení z počátku tohoto týdne a chtěli bychom vám touto cestou objasnit nejvíce diskutované body.
  Všichni ve společnosti víme, že taková aktualizace Veřejncýh Obchodních Pravidel (dále již VOP) může způsobit mnoho otázek a strach uživatelů. Jsme si jisti, že tato změna ve VOP nebude mít negativní efekt na vás jako hráče nebo jako spotřebitele. Hlavním důvodem této změny je to, že uzavíráme kanceláře lokalizované v Lucembursku a od 1.11.2016 převádíme všechny úkony této kanceláře do Hamburku. Z tohoto důvodu naše právní oddělení provedlo revizi současných VOP a aktualizovalo je do nové podoby.

  Pushing / Boosting / Multiúčty

  Pushing a AFK Farming v Sea Fightu vyžaduje použití druhého herního účtu, který je použit k potápění (tohle nazýváme Pushingem) nebo využití speciálních programů, který automaticky reaguje na základní podněty bez zásahu hráče ( toto nazýváme AFK Farming). To znamená, že hráč získá výhodu oproti těm, kteří hrají fair-play, aby získali herní předměty. Hráči využívající této metody jsou sledováni a trestáni. Tyto případy jsou extrémně vzácné a máme statisticky ověřeno, že většina hráčů hrají podle pravidel, to znamená, že nepodstupují riziko porušení pravidel hry.
  Příklady:
  • Hráč používá software třetích stran, který mu umožňuje se automaticky plavit po moři a sbírat herní předměty nebo střílet NPC a monstra ( používání botů)
  • Hráč používá softwre třetích stran, který mu umožňuje navigovat na moři více lodí najednou, které se pohybují a chovají naprosto přesně jako hlavní loď
  • Hráč vytvoří mnoho účtů a uspořádá je na stejné mapě jako je hlavní lod za účelem je vydrancovat, získat kořist a nakonec je potopit touto hlavní lodí, což přinese zkušenosti, bitevní nebo jiné body a výhodu.Proto vytváření multi-účtů slouží pouze k pushingu hlavního účtu a nejsou pak nakonec používány jako skutečné herní účty.
  Co se jako pushing nehodnotí:
  · Více jak jeden herní účet v domácnosti
  · Interakce mezi více účty téhož hráč, pokud nepoužívá neautorizované metody/skripty/software pro postup ve hře
  · Léčení člena klanu, přátel nebo dalších účtů, které jsou registrovány na jednu IP adresu nebo emailovou adresu, během souboje.

  Je velice důležité, že rozumíte, že tyto možnosti jsou povolené a nebudou se z nich vyvozovat závěry.
  Proč tyto situace nejsou hodnoceny jako pushing?

  V Seafightu, i když hrajete na více herních účtech, nemůžete získat znatelnou výhodu ve prospěch hlavního účtu pokud nepoužíváte software třetích stran. Také nemůžete posílat dárky, jako jsou herní předměty, děla, buffy a další na jiné účty, což by znamenalo neustálé zásobování hlavního účtu, jelikož by musel aktivně hrát na všech herních účtech. Z tohoto důvodu je pushing charakterizován pouze když hráč používá programy třetích stran.

  Proxy/VPN

  Dnes je běžné, že mnoho routerů v domácnosti a ve společnostech používají lokálně nastavené proxy a/nebo VPN. Toto nemůže být charakterizováno jako porušení VOP, jelikož tyto lokální nastavení routerů nemohou skrýt vaší GeoIP / fyzickou polohu. VOP jasně stanovují, že porušování pravidel nesouvisí s používáním zdroje, ale na úmyslné změny místa, kde hraje. Toho se může dosáhnout pouze aktivním nastavením Proxy/VPN tak, že bude zobrazovat polohu z jiné polohy než, na které skutečně jste a které nejsou nějak společné s Proxy/VPN vaší domácnosti nebo firmy.

  Příklad porušení VOP

  Hráč lokalizovaný v Německu použije Proxy/VPN server pro obejití systému herních služeb společnosti Bigpoint tak, že se pak v systému BP tváří ,jakoby hráč byl lokalizovaný v Turecku. V tomto případě jde o jasné porušení, jelikož hráč tak může získat určité výhody oproti hráčům z Německa.

  Příklad regulární situace, která není porušením:

  Uživatel, který hraje ze svého domova, napojený na router, který využívá Proxy/VPN službu nebo funkce služby bez zjevného uložení lokace uživatele v odlišné zemi. To je přesně takový případ běžných domácích připojení a sítě společností, které nejsou nastaveny uživatelem záměrně, tak aby se jevil jako uživatel v jiné lokaci.
  Pokud jste neměli nastavení routeru nebo připojení k internetu, nemusíte se obávat, že byste porušovali pravidla a toho, že byste byli stíhani nebo potrestáni z důvodu porušení VOP.

  Platební metody

  V závislosti na změnách VOP se zde prakticky nic nemění. Stále můžete používat platební metody, které jsou vám dobře známy, jako doposud (např. PayPal, kreditní karty, PaySafe Card atd.)

  Doufáme, že toto vám pomůže k objasnění několik nejasností z počátku tohoto týdne.

  S pozdravem,
  Raziel.
   
  davidkriz1 a ™Žїђad₤o^ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.