Změny na foru

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 30/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    V tomto vláknu Vám budu oznamovat změny na foru například ve změně zveřejňování nebo umístění příspěvků, důležitá přidaní vlákna atd. Pokud máte pocit, že na foru chybí nějaká informace nebo vlákno dejte mi vědět, pokusím se to dodat.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Rozhodla jsem se pro jiný způsob zveřejňování pravidelných akcí a výprodejů. Tento způsob by měl být dobrý především pro Vás, protože budete přesně vědět kdy byl který výprodej nebo akce naposledy a nebudete toto info muset hledat v archivu.

    V sekci Akce jsou nyní nachystaná vlákna většiny akcí a výprodejů, které probíhají pravidelně ať už každý měsíc nebo 3 měsíce.

    Screenshot_2.png

    Tato vlákna mají jen základní informace o akci nebo výprodeji. Není zde datum kdy bude akce probíhat.

    Screenshot_3.png

    Datum akce vždy přidám až těsně před akcí tak jako vždy. To znamená, že například ve vláknu Kapitánské truhly budete mít do konce roku přibližně 6 různých datumů, protože tento výprodej probíhá téměř každý měsíc. Vlákno bude vždy na rok takže v něm budou akce nebo výprodeje stejného druhu za celý rok.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Během následujících dnů založím ve FAQ (časté dotazy (obecné)) nové vlákno, ve kterém budou všechny denní úkoly ze všech různých sekcí. Budete tak mít všechny denní úkoly pohromadě a nebudete je muset hledat u úkolů pro jednotlivé levely.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pro SK hráče

    Protože jsme dvojjazyčná komunita stávající seznamy NPC, příšer a admirálů byly pro SK hráče nepohodlné. Ve hře je stále víc NPC a najít ten správný, když není seznam podle slovenské abecedy je těžší. Proto jsem u těchto tří vláken vytvořila zvlášť CZ a SK seznamy. Oba jsou interaktivní takže Vás přesměrují na správný příspěvek.
    Časem vytvořím dva seznamy i pro designy, ale těch je tolik, že to bude chvilku trvat. U některých NPC a admirálů nemám SK název, je u nich bílý otazník v SK seznamu. Pokud ho víte, napište mi ho sem ať ho doplním.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zadavatelé úkolů:
    • do seznamu byli doplnění chybějící zadavatelé pro Atlantidu
    • byl vytvořený zvlášť CZ a SK seznam zadavatelů
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vlákno Sezóny bylo aktualizované o novou Sezónní permanentku
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Protože na moři vypadají společníci většinou jinak než na obrázku v sekci přepady vyměnila jsem všechny obrázky společníků ze dvou stran včetně speciálních efektů. TeĎ uvidíte stejně jako u designů jak mazel vypadá přímo na moři.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    k designům, které mají na moři speciální efekt jsem přidala screen tohoto efektu. Pokud by jste našli některý, který efekt má, ale není obrázek na foru dejte mi vědět, doplním ho.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    K munici jsou přidané screeny jak vypadá munice na moři při střelbě + efekt, který mají některé munice při dopadu na loď a efekt, který některé munice způsobují jako zmatení nebo zmrazení. Myslete na to, že během akcí, kdy jsou munice se speciálním efektem určené jako akční, tento efekt se nejspíš nebude zobrazovat.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Do trofejí byly přidané informace o tom, na kterých mapách se musí plnit úkoly na otevření trofejí a na kterých mapách potom trofej funguje.
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    Ahoj tu dotaz v 1 z novych trofeji je dokonci trhlinu a dokonci jakoukoli skup mapu proc se mi trhlina pocita do sk mapy ale do trhliny ne? dekuji
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    najděte si prosím vždycky správné vlákno, toto slouží k tomu abychom Vám dali vědět k jakým změnám došlo na foru nebo aby jste Vy napsali co Vám na foru chybí a co by jste tam rádi měli.

    U této trofeje jsou názvy úkolů prohozené. Má to být 100x Trhlina a 1 000x skupinovka. Čeká se na překlady do jednotlivých jazyků a pak se všechny změny upraví restartem.