zmena mena

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 2/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    čaukozaujimalo bi ma prečo nejde zmenit meno v hre
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, jméno ve hře se mění v "Kajuta" - "Můj profil" , zde je tlačítko "Změnit jméno". Po kliknutí na něj se ti otevře okno pro změnu jména. Tato změna je možná jednou za 7 dní. V případě, když proběhne změna jména toto tlačítko zmizí a ukáže se opět za 7 dní. Zároveň tato změna nemění přihlašovací login pouze jméno na moři.
    Přeji pěknou hru.
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    to si misliš že to čo si napisal neviem?tuto hru nehram prvy krat .ide o to že pri tomto systeme mi to nejde zmenit a stale mi to vyhadzuje že toto meno nemožem použit a možem tam dat meno ake chcem aj tak to nejde
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    v takom prípade skús urobiť zmenu v inom prehliadači.
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Ahoj Verbelia. to čo miradiš som skušal aj v dalšich 2 prehliadačoch až potom som sem pisal.Pisal som aj na podporu ale tam mi ten Mili pan "Jakub" miesto vyriešenia problemu , poradil abi som sa obratil na spoluhračov.
     
  6. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Tak potom tam zadávaš znaky, ktoré systém prijať nechce. Skús si dať obyčajný nick na 7 dní, bez znakov.
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak som to skusil aby sa nepovedaloa vysledok je rovnaky-Toto uživatelske meno nemožeš použit. a ked ide o to tak sa treba pozret na ostatnych hračov a zbadame tam take mena a s takymy znakmi že sa nam o tom može iba snivat. Neviem možno bi tam pomohol dat na učet Ban a potom ban zrušit
     
  8. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    nedáváš si tam nějaké dlouhé jméno? zkus tam dát kratší
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    čo potom meno HappyNewYear.¦Є¦ čo teraz použiva Avenger
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    zkusal si si ho zmenit aj z ineho PC ? ja som meno menil nedavno a nebol ziaden problem
     
  11. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Velice užitečné rady :) předpokládám, že jsi zkoušel měnit už i nick přes e-mail a zkust ho vrátit zpět a pak změnit jméno pouze na moře? Vymazat veškeré cookies atd. Tak bude holt problém na druhé straně přijímače. Mně se teď nepřičetli ledovky z černého trhu. Jsem zvědavý co mi přijde za odpověď :)
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.