Změna herního systému

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Whiskey_Jack, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste servery ,,klasické,,

  1. ANO

    50.0%
  2. JE MI TO JEDNO

    9.1%
  3. NE

    40.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Whiskey_Jack

    Whiskey_Jack Pisálek fóra

    Dobrý den,

    Dostal jsem nápad na změnu herního systému -> čili založení serverů, na kterých by se čas zastavil.

    Tyto servery by vypadali asi takto:

    ,,název serveru 1,, - Herní mechanika: 10 elitních levelů, 10 herních levelů, 105 elitních děl

    ,,název serveru 2,, - Herní mechanika: 10 elitních levelů, 13 herních levelů,

    ,,název serveru 3,, - Herní mechanika: 21 elitních levelů, 16 herních levelů, 8 elitních palub

    A takhle postupně dále, ale tak, aby na těch serverech se víc věci nepřidávalo.

    • Pozitiva: Spokojení hráči / více lidí ve hře, určitě velký výdělek.
    • Negativa: Hráči budou muset začít od začátku / Trochu práce navíc
    • Dopad na vyváženost by byl určitě lepší, mezi hráči by nebyl až takový rozdíl a nebylo by to jen o penězích / Hratelnost by měla být v pořádku, archivy určitě jsou, podle kterých se to dá udělat.
    Děkuji za hlasování.
     
  2. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Nechci ti tvůj návrh kritizovat, ale je to stejné jako současný stav, akorát je omezený stop. A tak se stále bude opakovat situace, kdy začínající hráč (30 dní ochrana ) narazí na loď s maximálním levelem a nemá šanci tuto loď stopit. A tak jde hrát jinou hru, kde se provádí oddělování herních levelů.
    A abys neřekl, že je to psal nováček v této hře, hrál jsem to aktivně za dob bývalého majitele (který tuto hru taky hrál :) )
     
  3. Whiskey_Jack

    Whiskey_Jack Pisálek fóra

    No, ale jde o to, že ten začínající hráč nebude muset zaplatit několik desítek tisíc korun, na to, aby se tomu TOP hráči vyrovnal.. :)
     
  4. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    EE vôbec za stara ani neviem prečo som sem len tak dal 6 500 SK v tedy boli ešte Sk a neak extra som a nevitunoval a stalema topili XD ps a ešte stále ma topia. Od v tedy som sem nedal ani korunu.
     
  5. Whiskey_Jack

    Whiskey_Jack Pisálek fóra

    Zkusme to změnit :) Myslím si, že to stojí za to, já třeba nemám v plánu sem dávat několik desítek tisíc na to, abych se někomu vyrovnal...
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    v tom případě si hledej jinou hru, protože bez peněz nebo botu si v této hře nešktneš
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nedosiahol potrebný počet hlasov, zamykám bez odoslania RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.