Zly nakup

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem kacenka1986, 27/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    Ahoj. Obcas hraju pres mobil sea a kupovala sem vodoo munku. Misto 10 mega sem ji koupila 100 mega. Jde to nejak vratit?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nikoliv. Dříve co vím vracela herní podpora podobné nákupy, ale od změny kdy člověk pakliže nevužívá rychlou volbu musí dát předmět do košíku, následně vidí množství a cenu to již nedělá.
     
  3. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    vodo municia sa stale da kupit cez trznicu a tam sa moze hocikto pomilit o jednu nulu navise . A tam to nejde cez nakupny kosik.Pokial ja viem tak podpora vracala chybny nakup aj neni davno . Za viskusanie nic nedas a ak je to u teba prvy krat tak ti mozno pomozu.
     
  4. komando26cz

    komando26cz Zelenáč fóra

    ahoj jde to ja koupil otroky za 800k perel a vtatili mi to nesmis ale vvstrelit ani kouli psal sem na podporu a chteli jen vypis z lodniho deniku
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale kdy to bylo? Když mi nevěříte můžete to zkusil informoval jsem se a opravdu se nevrací nějakou chvíli.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.